29.07.2012, Miroslav Fuks

Zápas s Pardubicemi odkryl nedostatky

Zápas s Pardubicemi odkryl nedostatkyStarší dorost proti Pardubicím nasadil dvě různé jedenáctky, které se prezentovaly výrazně odlišným výkonem. Po solidním úvodním poločasu, který skončil 1:1 (skóroval Patrik Demeter), přišel poločas druhý a v něm nejhorší výkon v letní přípravě. Zápas tak nakonec vyzněl lépe pro Pardubice v poměru 1:3.

FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
přát., sobota 28.7.2012,
1:3
(1:1)
PardubicePardubice

Branka: P.Demeter
FC Vysočina dorost: I. půle: Pelikus - Rejthar, Kriegsmann, Rozmahel, Ločárek - Kelbler, Zábrodský, Homola, Veselský - P.Demeter, Maruš. II. půle: Jícha - Dvořáček, Košík, Rozmahel, Ločárek (55. Poul) - Hron, Zábrodský, Pedro, Klusák - P.Demeter (55. Trojanek), Morava.

„Utkáni musíme hodnotit z pohledu dvou rozdílných poločasů. V prvním se nám povedl vstup do utkání, když jsme již v 9. minutě vstřelili branku. Vytvořili jsme si další příležitosti, které jsme však nedokázali dotáhnout do konce. Soupeře jsme do 30. minuty přehrávali. Poté jsme udělali chybu při standardní situaci a Pardubice vyrovnaly. Ve druhém poločase jsme podali nejslabší výkon v přípravě. Souper byl lepší na míči, měl lepší pohyb a zaslouženě vstřelil dvě branky. Byli jsme těžcí, měli horší pohyb, nedostupovali jsme a byli jsme od soupeře daleko. Chyběla nám agresivita a lehkost. Výkon mužstva ve druhé půli je pro nás zklamáním. I přesto, že jdeme do zápasů z velké zátěže, se musíme prezentovat lépe. Pozitivem je, že se nám ukázala slabá místa v sestavě. Dá se říci, že jsme nalezli ideální sestavu pro úvod sezony. Zátěž nyní opadne a budeme odstraňovat nedostatky, které ve hře máme. Zbývá 14 dní do startu a to je stále dost času na zlepšení. Víme, na které hráče vsadíme. Budeme připraveni,“ uvedl po utkání trenér David Oulehla.