Přípravné období v ročníku 2019/20

kolodatumkdedomácíhosté  
přát. st 19.6.19 záznam  Jablonec  FC Vysočina 3:0 (1:0)
přát. so 22.6.19 Dolní Kralovice Žižkov  FC Vysočina 2:1 (1:0)
přát. st 26.6.19 záznam  FC Vysočina  Prostějov 4:0 (2:0)
přát. so 29.6.19 sestřih  Brno  FC Vysočina 5:2 (2:2)
přát. so 29.6.19 Vladislav Vladislav  FC Vysočina 1:8 (0:3)
přát. st 3.7.19 Tábor Teplice  FC Vysočina 2:2 (2:0)
přát. so 6.7.19 Hlinsko Pardubice  FC Vysočina 2:2 (1:2)
přát. so 13.7.19 Skalica Skalica  FC Vysočina 0:0 (0:0)
přát. so 13.7.19 Pohledec Vrchovina  FC Vysočina B 3:3 (0:2)
přát. so 13.7.19   FC Vysočina U19  Senica 4:2 (3:0)
přát. so 13.7.19 sestřih  FC Vysočina U17  Senica 1:2 (0:0)
přát. st 17.7.19   FC Vysočina U19  Pardubice 5:3 (1:2)
přát čt 18.7.19 sestřih  Budišov - Nárameč  FC Vysočina U17 2:1 (1:1)
Turnaj so 20.7.19   Žirovnice  FC Vysočina B 0:0pen (0:0)
přát. so 20.7.19   FC Vysočina U19  Ždírec n. Doubravou 0:2 (0:1)
Turnaj so 20.7.19   Kamenice nad Lipou  FC Vysočina B 0:11 (0:7)
přát so 20.7.19 sestřih  Pardubice  FC Vysočina U17 4:0 (1:0)
přát st 24.7.19   Pardubice B  FC Vysočina B 1:2 (0:2)
přát. st 24.7.19   Č. Budějovice  FC Vysočina U19 3:5 (2:2)
přát so 27.7.19   FC Vysočina U17  Petržalka 5:0 (4:0)
přát. ne 28.7.19 Bedřichov FC Vysočina B  Zlín B 3:1 (2:0)
přát út 30.7.19 sestřih  FC Vysočina U17  Bohemians Praha 3:2 (1:1)
přát. st 31.7.19   Hradec Kr.  FC Vysočina U19 2:1 (1:0)
přát st 31.7.19 sestřih  FC Vysočina U17  Sparta Brno 0:6 (0:3)
přát. so 3.8.19   Velká Bíteš  FC Vysočina B 1:3 (1:1)
přát. so 3.8.19   Chrudim  FC Vysočina U19 3:4 (1:2)
přát ne 4.8.19 sestřih  Chrudim  FC Vysočina U17 1:2 (1:1)
přát. st 15.1.20   Olomouc  FC Vysočina 11:00  
přát. so 18.1.20   Pardubice  FC Vysočina U19 10:30  
přát. so 18.1.20   Hradec Kr.  FC Vysočina U18 12:00  
přát. so 18.1.20   Pardubice  FC Vysočina U17 12:30  
přát. st 22.1.20 Strahov Sparta  FC Vysočina 13:00  
přát. čt 23.1.20   FC Vysočina  Podbrezová 14:00  
přát. so 25.1.20   FC Vysočina B  Vrchovina 10:00  
přát. so 25.1.20   FC Vysočina U19  Č. Budějovice 12:00  
přát. so 25.1.20   FC Vysočina U18  Č. Budějovice 14:00  
přát. so 25.1.20   Č. Budějovice  FC Vysočina U17    
přát. st 29.1.20   FC Vysočina  Pohronie 13:00  
přát. so 1.2.20   FC Vysočina  Pardubice 11:00  
přát. so 1.2.20   Čáslav  FC Vysočina B 10:00  
přát. so 1.2.20   Velké Meziříčí  FC Vysočina U19 10:00  
přát. so 1.2.20   Brno  FC Vysočina U17 11:00  
přát. so 8.2.20   FC Vysočina  Skalica 13:00  
přát. so 8.2.20   FC Vysočina B  Rosice 10:00  
přát. so 8.2.20   FC Vysočina U18  Bystřice n. Pernštejnem 16:00  
přát. st 12.2.20   FC Vysočina  Petržalka 13:00  
přát. st 12.2.20   FC Vysočina U17  Teplice    
přát. so 15.2.20   Vyškov  FC Vysočina 11:00  
přát. so 15.2.20   Velké Meziříčí  FC Vysočina B 10:00  
přát. so 15.2.20   FC Vysočina U19  Hradec Kr. 11:00  
přát. so 15.2.20   Čáslav  FC Vysočina U18 10:00  
přát. so 15.2.20   FC Vysočina  Hradec Kr. 13:00  
přát. so 22.2.20   FC Vysočina  Vlašim 14:00  
přát. so 22.2.20   FC Vysočina B  ???    
přát. so 22.2.20   FC Vysočina U19  Ždírec n. Doubravou 13:00  
přát. so 22.2.20   FC Vysočina U18  Sapeli Polná 15:00  
přát. st 26.2.20   FC Vysočina U19  Stará Říše    
přát. so 29.2.20   Zlín B  FC Vysočina B 11:00  
přát. so 29.2.20   Bohemians 1905  FC Vysočina U19 11:00  
přát. so 29.2.20   Bohemians 1905  FC Vysočina U18 13:00  
přát. so 29.2.20   Teplice  FC Vysočina U17    
přát. so 7.3.20   FC Vysočina B  Žďár n. Sázavou 10:00  
přát. so 14.3.20   FC Vysočina B  Velká Bíteš 10:00  
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu