M-soft
 

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

15.7.U17 proti PardubicímPříprava U17: FC Vysočina – Pardubice 2:1 (1:0) - góly: Franěk 2. Sestava: Polepil – Zástěra, Nehyba, Němeček, Vacek – Pavlík, Luňáček – Hlaváč, Franěk, Jiroušek – Savi. Střídající: Šenkýř, Novotný.
5.7.Program na červenecK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ČERVENEC 2018 - ZDE.
5.7.Proti Velmezu a SA U23Zápasový program FCV v příštím týdnu doznal změn. Poslední dva přípravné duely před startem FORTUNA:Národní ligy se odehrají v Jihlavě. Ve středu 11.7. Vysočina od 17:00 hodin nastoupí na stadiónu v Jiráskově ulici proti třetiligovému Velkému Meziříčí. Zajímavou generálku pak v sobotu 14.7. od 11:00 hodin obstará na stadiónu v Jiráskově ulici duel proti reprezentaci Saúdské Arábie do 23 let.
19.6.Pecháček a Popović odcházíKádr kouče Martina Svědíka se během druhého dne letní přípravy zúžil o dva fotbalisty. Pravý obránce Michal Pecháček, jenž na jaře hostoval ve Znojmě, byl pozván na testy do Příbrami a klub mu souhlas s absolvováním testů udělil. Dres FC Vysočina už s největší pravděpodobností neoblékne bosenský levý záložník Marin Popović, jemuž klub udělil souhlas k hledání nového angažmá.
26.5.HET liga - 30. koloHET liga - 30. kolo: Dukla - Plzeň 1:5, Teplice - Slavia 0:3, Jablonec - Slovácko 2:0, Vysočina - Karviná 0:2, Ostrava - Brno 2:0, Zlín - Leberec 3:1, Bohemians - Sparta 0:0, Olomouc - Ml.Boleslav 3:0.
21.5.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Karviné vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B3 – řada 6 – sedadlo 4, sektor A2 – řada 7 – sedadlo 12. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
21.5.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Karviné. Na základě tipovací soutěže na Facebooku Fanoušci FCV tuto možnost získali Petr Matějíček, Marek Pecina a Lukáš Batelka, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 – řada 7 – sedadlo 13, sektor A3 – řada 7 – sedadlo 19, sektor B1 – řada 7 – sedadlo 27, sektor B5 – řada 13 – sedadlo 30. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s, Restaurace Spartak a též vstupenky do Vodního ráje.
19.5.HET liga - 29. koloHET liga - 29. kolo: Brno - Vysočina 0:0, Karviná - Ostrava 0:0, Slovácko - Zlín 1:1, Slavia - Jablonec 1:3, Plzeň - Tepluce 2:1, Ml.Boleslav - Dukla 1:0, Sparta - Olomouc 1:0, Liberec - Bohemians 1:0.
17.5.Nábor do přípravek proběhne!Dnešní nábor do týmů přípravek, který je určen pro chlapce ročníku 2012 a 2013, se s ohledem na deštivé počasí neruší! Pokud počasí neumožní jeho sportovní náplň, tak bude mít zkrácenou podobu, kdy rodiče obdrží informace o trénincích týmů FC Vysočina během května a června a malí fotbalisté si odnesou památku v podobě klubového trička. Pro účastníky navíc máme ještě jednu milou pozornost.
14.5.HET liga - 28. koloHET liga - 28. kolo: Dukla - Slavia 0:2, Teplice - Brno 1:4, Bohemians - Ml.Boleslav 1:3, Jablonec - Karviná 2:1, Vysočina - Sparta 0:1, Ostrava - Liberec 1:1, Zlín - Olomouc 1:4, Plzeň - Slovácko 1:1.
11.5.Vstupenky na SpartuVstupenky na dnešní duel proti Spartě budou v omezeném množství v prodeji i na pokladnách stadiónu. V řádu stovek budou nabízeny na hlavní pokladně (z Jiráskovy ulice), na pokladně u ZŠ Evžena Rošického a též v pokladně pro sektor hostujících fanoušků. Na Ticketportalu budou během dnešního dne k dispozici pouze vstupenky do sektorů A4 a hosté. Pokladny stadiónu se otevřou v 16:00 hodin.
9.5.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Spartě. Na základě tipovací soutěže na Facebooku Fanoušci FCV tuto možnost získali Radek Steindl, Libor Havlík a Jan Cerekwiece, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 7 – sedadlo 23, sektor A3 – řada 6 – sedadlo 31, sektor B1 – řada 16 – sedadlo 25, sektor B4 – řada 14 – sedadlo 7. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s, Restaurace Spartak a též vstupenky do Vodního ráje.
7.5.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Spartě vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B5 – řada 8 – sedadlo 1, sektor B2 – řada 15 – sedadlo 27. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
6.5.Daruj dětem znovu plyšáka!V úterý 22. května se uskuteční už sedmnáctý Sportovní den FC Vysočina pro děti ze Základní školy speciální a Praktické školy Jihlava! Pro více než stovku sportujících dětí chceme zajistit co nejvíce radosti a motivace, tudíž vyhlašujeme sběr použitých i nových plyšových hraček! Plyšáky můžete odevzdávat u paní Borkovcové během čtvrtečních prodejů ve fanshopu na stadiónu nebo tamtéž v rámci domácích zápasů proti Mladé Boleslavi a Spartě. Předem moc děkujeme za pomoc!
6.5.Gól dubna: Kamso MaraAnketa fanoušků o Gól měsíce dubna měla od začátku velkého favorita v podobě parádní dalekonosné trefy Kamsa Mary na Bohemians. Ten anketě opravdu dominoval se ziskem 84%. Gratulujeme!
5.5.HET liga - 27. koloHET liga - 27. kolo: Liberec - Vysočina 1:3, Slavia - Plzeň 2:0, Karviná - Dukla 1:3, Ml.Boleslav - Ostrava 0:0, Olomouc - Bohemians 1:1, Slovácko - Teplice 0:0, Olomouc - Bohemians 1:1, Sparta - Zlín 2:1.
30.4.Program na květenK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc KVĚTEN 2018 - ZDE.
29.4.HET liga - 26. koloHET liga - 26. kolo: Vysočina - Ml.Boleslav 0:0, Jablonec - Liberec 2:0, Zlín - Bohemians 1:1, Teplice - Olomouc 1:2, Slavia - Slovácko 0:0, Ostrava - Sparta 3:2, Dukla - Brno 2:1, Plzeň - Karviná 2:0.
26.4.Vstupenky na Spartu!Na vstupenkové síti Ticketportal byl spuštěn předprodej vstupenek na duel FC Vysočina vs. Sparta Praha, který je na programu v pátek 11.5. od 17:30 hodin. Jde o první vlnu prodeje s ohledem na omezení popsaná v tomto článku.
24.4.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Mladé Boleslavi. Na základě tipovací soutěže na Facebooku Fanoušci FCV tuto možnost získali Radek Deutschar, Rada Vacátko a Petr Molák, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 41, sektor A3 – řada 5 – sedadlo 34, sektor B1 – řada 10 – sedadlo 28, sektor B5 – řada 14 – sedadlo 2. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s, Restaurace Spartak a též vstupenky do Vodního ráje. A bonus navíc – vstupenky na Megakoncert 90s live v Jihlavě, který se uskuteční na HZS 11. května!
23.4.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Mladé Boleslavi vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 6 – sedadlo 4, sektor B1 – řada 12 – sedadlo 27. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
22.4.HET liga - 25. koloHET liga - 25. kolo: Liberec - Slavia 0:0, Karviná - Teplice 1:1, Bohemians - Vysočina 1:1, Brno - Plzeň 1:3, Sparta - Jablonec 2:0, Ml.Boleslav - Zlín 0:1, Olomouc - Ostrava 1:0, Slovácko - Dukla 2:0.
16.4.Ikaunieks nejlepším střelcemÚtočník Davis Ikaunieks pátečním gólem do sítě Zlína přepsal klubovou historii! Šlo o jeho 18. trefu v dresu FCV, čímž se stal nejlepším kanonýrem za dosavadních necelých sedm ročníků působení v nejvyšší soutěži. Překonal tak Harise Harbu, třetí je s patnácti góly Muris Mešanović.
15.4.HET liga - 24. koloHET liga - 24. kolo: Plzeň - Sparta 2:2, Jablonec - Olomouc 0:0, Ostrava - Bohemians 2:0, Slovácko - Brno 1:0, Dukla Praha - Liberec 2:0, Vysočina - Zlín 1:1, Slavia - Karviná 3:2, Teplice - Ml.Boleslav 1:1.
11.4.Gól března: Lukáš ZoubeleKlubová anketa o "Gól měsíce března" zná svého vítěze. 66% vašich hlasů získala parádní trefa Lukáše Zoubeleho, který skóroval po přihrávce Davise Ikauniekse v duelu na Dukle Praha.
9.4.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Zlínu. Na základě tipovací soutěže na Facebooku Fanoušci FCV tuto možnost získali Jan Dvořáček, Hana Vondráková a Joža Kolář, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 9, sektor A3 – řada 8 – sedadlo 17, sektor B3 – řada 13 – sedadlo 3, sektor B4 – řada 9 – sedadlo 10. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s, Restaurace Spartak a též vstupenky do Vodního ráje.
9.4.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Zlínu vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 7 – sedadlo 4, sektor B3 – řada 13 – sedadlo 6. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
8.4.HET liga - 23. koloHET liga - 23. kolo: Bohemians - Plzeň 5:2, Karviná - Slovácko 0:0, Olomouc - Vysočina 1:1, Sparta - Dukla 3:0, Brno - Slavia 0:1, Ml.Boleslav - Jablonec 1:1, Zlín - Ostrava 0:2, LIberec - Teplice 1:2.
5.4.Buchta 2 zápasy stopStoper Petr Buchta si dnes vyslechl verdikt disciplinární komise za vyloučení v utkání proti Baníku Ostrava. Obdržel stop na dvě soutěžní utkání.
4.4.Farka a Šimánek v nominaciStarší žáci Dominik Farka a Štěpán Šimánek figurují v nominaci českého reprezentačního výběru U14 pro dva přípravné zápasy proti Nizozemí, které se uskuteční ve dnech 10.4. a 12.4. Gratulujeme!
 
Historie
Aktuálně

Nenechte si ujít setkání s ředitelem klubu Janem Staňkem!

Přijďte na tradiční diskuzní setkání s ředitelem klubu Janem Staňkem! Nahlédněte společně s ním pod pokličku chodu a řízení FC Vysočina a přijďte se zeptat na vše, co vás na téma vašeho oblíbeného fotbalového klubu zajímá! Nepochybně zajímavá a velmi otevřená beseda se uskuteční dva dny před úvodním domácím duelem – ve středu 25. července od 18:00... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu