V listopadu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.11.Juniorka v desíti vybojovala bod proti PříbramiJIH - PRI 1:1, 14.kolo | Miroslav FuksJuniorský tým na domácí půdě sehrál těžký duel proti 4. celku tabulky. S Příbramí vybojoval cenný bod za remízu 1:1, když Bojan Spirkoski vyrovnával v 39. minutě z pokutového kopu. Přitom Jihlava od 35. minuty hrála oslabena o vyloučeného Davida Klusáka.
2.11.Hlasujte pro Hráče měsíce října 2015Miroslav FuksNa webu FC Vysočina můžete počtvrté vybírat „Hráče měsíce“! Aktuálně hledejte tohoto nejlepšího hráče z jihlavského kádru za měsíc říjen, přičemž s tímto fotbalistou následně přineseme aktuální rozhovor. Připomínáme, že tato anketa už třikrát v řadě poznala jediného vítěze - gólmana Jana Hanuše.
2.11.U17: Ostravě připravili první porážku v sezóněJIH - OST 5:2, 13.kolo | David ZemanMladší dorost U17 zadělal na první prohru Ostravy už ve 3. minutě, kdy se trefil Chlumský, navíc v 26. minutě už to bylo 3:0, když se prosadili Urbánek a Polcar. Ostrava ale nesložila zbraně a do poločasu snížila na rozdíl jednoho gólu. Do druhé půli ale jihlavští mladíci vstoupili nejlepším možným způsobem, když hned po přestávce zvýšil Matulka. A když v 63. minutě přidal svůj druhý gól Polcar, tak o vítězi bylo jasno. Utkání tak skončilo 5:2 (3:2).
2.11.U16: Gólem Marka Lokvence porazili BaníkJIH - OST 1:0, 13.kolo | Miroslav FuksMladší dorost U16 se na závěr základní části Moravskoslezské ligy dočkal povzbuzující výhry nad 3. celkem soutěže Baníkem Ostrava. Jediná branka Marka Lokvence z 56. minuta rozhodla o nejtenčím vítězství 1:0, která upevnila 4. pozici jihlavského týmu po základní části.
2.11.FC Vysočina pořádá výjezd do Mladé BoleslaviDavid ZemanFC Vysočina pořádá výjezd na venkovní utkání v Mladé Boleslavi, kteréje na programu v sobotu 7. listopadu od 20:15 hodin. Sraz nahlášených fanoušků je stanoven na 16:45 u hospůdky Na Růžku, která se nachází vedle areálu Na Stoupách.
3.11.V reprezentacích: Fulnek, Vejmola, Štěpánek a KlímaMiroslav FuksÚterý 3. listopadu náleželo zveřejnění nominací českých reprezentačních týmů. Ve výběru U21, který čekají kvalifikační zápasy s Belgií a v Moldavsku, najdeme dvojici fotbalistů FC Vysočina - gólmana Luďka Vejmolu a krajního záložníka Jakuba Fulneka. Mezi náhradníky týmu kouče Lavičky figurují středopolaři Petr Nerad a vůbec poprvé Patrik Demeter.
5.11.Vysočina touží po překvapení v Mladé BoleslaviMBA - JIH 6:1, 13.kolo | Miroslav FuksPřed fotbalisty FC Vysočina je pořádně těžký zápas 13. kola SYNOT ligy. V sobotu 7. listopadu od 20:15 hodin před kamerami ČT Sport nastoupí proti FK Mladá Boleslav. Celku, který je s 24 body na 3. příčce tabulky, ztrácí jen dva body na vedoucí duo a pyšní se nejefektivnějším útokem celé soutěže i aktuálně nejlepší formou ze všech účastníků SYNOT ligy.
8.11.Vysočina ofenzivní síle vzdorovala jen dvě třetiny zápasuMBA - JIH 6:1, 13.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina na překvapení na půdě nejproduktivnějšího celku SYNOT ligy nedosáhli. V první půli dokázali jít do vedení, když se trefil Patrik Demeter. Jenže ještě do půle vyrovnal Rada a ve druhém dějství domácí spustili tlak, jemuž jihlavský celek dokázal čelit je do 68. minuty. Na zamlženém mladoboleslavském stadiónu nakonec svítilo konečné hrozivé skóre 6:1. Domácí se tříbodovým ziskem minimálně do neděle dostali do čela soutěže a potvrdili skvělou formu posledních kol.
8.11.Bokša: Zápas jsme zvládli jen do 70. minuty, to nestačíMBA - JIH 6:1, 13.kolo | Miroslav FuksKdyby se počítaly jen první poločasy, tak fotbalisté FC Vysočina získali v posledních třech kolech 7 bodů. Kdyby v Mladé Boleslavi Fulnek netrefil tyč a místo toho zvýšil na 0:2, tak se mohl jihlavský tým z města automobilů vracet v mnohem lepší náladě. Jenže to vše jsou kdyby, na které se nejen ve fotbale nehraje. V něm mluví jasnou řečí výsledky, přičemž ten poslední je hrozivý a ostudný. Jak výraznou porážku na půdě velkého favorita okomentoval trenér Milan Bokša?
8.11.Juniorka zvítězila na půdě šestých Teplic!TEP - JIH 1:2, 15.kolo | Miroslav FuksJuniorský tým prodloužil svoji aktuální sérii bez porážky na pět zápasů, když vydoloval cennou výhru z půdy šestého celku tabulky - FK Teplice. Zasloužená jihlavská výhra 1:2 (1:1), již čtvrtá z posledních pěti utkání, se zrodila díky brankám Vojtěcha Hrona a Bojana Spirkoskiho.
9.11.Hanuš: Věřím, že je v našich silách závěr podzimu zvládnoutMiroslav FuksUž se to stává pravidlem. Fanoušci FC Vysočina mají v otázce pozice klíčového hráče a „Hráče měsíce“ svého mužstva jasno. Počtvrté v řadě se jím stal gólman Jan Hanuš, jenž zvítězil s náskokem 75 bodů před útočníkem Murisem Mešanovićem. Do elitní trojice se poprvé vklínil obránce Lukáš Kryštůfek. Po měsíce tak znovu můžeme nabídnout další ze seriálu rozhovorů se strážcem jihlavské branky.
9.11.U17: První utkání ve skupině TOP fáze zvládliJIH - SLO 3:1, 18.kolo | David ZemanLiga mladšího dorostu byla rozdělena na dvě skupiny, přičemž prvních devět týmů patří do skupiny TOP fáze, kde hraje i FC Vysočina. Do prvního utkání se Slováckem vstoupili dobře, když seš už v 10. minutě prosadil Chlumský. Těsně před přestávkou ale Slovácko srovnalo. Ve druhé půli jihlavští přidali na tempu a vítězství strhnuli na svou stranu, když se prosadili Rážek a Bence. Utkání tak skončilo 3:1 (1:1).
9.11.U16: Těsná prohra proti SlováckuJIH - SLO 1:2, 18.kolo | Miroslav FuksCelek U16 do TOP fáze Moravskoslezské ligy mladšího dorostu vstoupil těsnou domácí pozážkou 1:2 (0:0) proti Slovácku. Ve druhé půli vyrovnával Jiří Janoušek, ovšem hosté v závěru tříbodový zisk strhli na svoji stranu.
10.11.Procházka: V Olomouci chceme uspět a pozvednout sebevědomí týmuOLO - JIH 2:2, 4.kolo | Miroslav FuksDvě desítky FC Vysočina moc radosti nepřinesly, změní to dvě jedenáctky? Ne, není řeč o pivu, ale o osmifinálovém dvojzápase MOL Cupu proti Sigmě Olomouc. Úvodní duel se totiž hrál 10.10., jihlavskému týmu se nevydařil a skončil porážkou 0:1. Ve středu 11.11. je na Andrově stadiónu na programu odveta, v níž by se hosté chtěli poprat o postup a zvýšit si povadlé sebevědomí před závěrem ligového podzimu.
11.11.Vysočina sahala po postupu, ovšem po remíze se radovala Sigma OLO - JIH 2:2, 4.kolo | Miroslav FuksMezi nejlepších osm celků MOL Cupu postoupila Sigma Olomouc. Ta šla ve velmi zajímavém duelu proti FC Vysočina do vedení, ovšem rychle o něj přišla díky trefě Augusta Batioji a po brance Lukáše Vaculíka jihlavský tým 35 minut držel postupový stav. Šance na zvýšení stavu promrhal, naopak domácí díky Houskovi dokázali vyrovnat a do konce utkání postupovou remízu udržet.
11.11.Bokša: V Olomouci jsme rozhodně nebyli horším týmemOLO - JIH 2:2, 4.kolo | Miroslav FuksKvalitní výkon a remízový výsledek z Olomouce na postup do čtvrtfinále MOL Cupu nestačil. Vysočina již po několikáté v této sezóně neproměnila gólové příležitosti a nedotáhla nadějně rozehraný zápas. Po remíze 2:2 tak jde dál Sigma. Jak pohárovou odvetu před novináři zhodnotil kouč Milan Bokša?
12.11.Finální výprodej originálních dresů FC Vysočina!Miroslav FuksFC Vysočina vyprazdňuje sklad originálních dresů! Nabízíme ideální příležitost zakoupit vítaný vánoční dárek! Máte poslední šanci získat za velmi výhodnou cenu hraný dres prvoligového fotbalisty! Pořiďte si památku na „žlutou“ éru FC Vysočina! Získejte netradiční šedé a bílé dresy! Aukce skončí v neděli 22. listopadu a její výtěžek bude použit na charitativní účely!
13.11.Přihlaste se do IV. ročníku Miss internet FC Vysočina!Miroslav FuksUž počtvrté přicházíme s velkou výzvou pro fanynky FC Vysočina, neboť startujeme IV. ročník ankety „Miss internet FC Vysočina“! O tento titul může usilovat každá dívka od dovršených patnácti let kromě dosavadních vítězek této ankety - Lindy Jamborové (zvítězila v roce 2012), Petry Pavlištíkové (zvítězila v roce 2013) a Lucie Wasserbauerové (zvítězila v roce 2014). Uzávěrka přihlášek je stanovena na pátek 27. listopadu!
13.11.U17: Z Karviné vezou tři bodyKAR - JIH 0:6, 19.kolo | David ZemanMladší dorost U17 začal utkání proti Karviné výborně, když se už ve třetí minutě prosadil Chlumský. Po půl hodině hry přidal další gól Šteffl a o 8 minut později Chlumský zvyšoval už na 3:0. Stejný počet branek padl do sítě Karviné i ve druhé půli, když svůj hattrick dokončil Chlumský a další góly přidali Matulka a Bence.
13.11.U16: Podzim zakončili remízou v KarvinéKAR - JIH 1:1, 19.kolo | Miroslav FuksMladší dorost U16 v Karviné sehrál druhý zápas TOP fáze Moravskoslezské ligy, který byl zároveň loučením s podzimní sezónou. Naši mladíci se museli vyrovnat s vedoucí brankou domácího celku, na kterou dokázal odpovědět až v 61. minutě Radek Křivánek. Duel tak skončil remízou 1:1 (1:0).