V březnu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.3.Dorost na Sigmě ztratil bod v 88. minutěOLO - JIH 1:0, 23.kolo | Miroslav FuksExtraligoví starší dorostenci na půdě favorizované Sigmy Olomouc dlouho vzdorovali a drželi bezbrankový stav. O cenný bod přišli až v 88. minutě, kdy inkasovali po rohovém kopu. Výborný výkon brankáře Jana Kotnoura i celého týmu tak žádný zisk do tabulky nepřinesl.
31.3.Vysočina na Vlašim umí! Veze cennou výhru!VLA - JIH 1:3, 21.kolo | Miroslav FuksVysočina odjela do Vlašimi s jasným cílem zvítězit a udržet se tak v kontaktu s vyrovnaným čelem druholigové tabulky. Nelehký úkol zvládla na výbornou a po kvalitním a taktickém výkonu brala tři body za výhru 1:3 (1:2). Střelecké trápení Jihlavy protrhl jako první Stanislav Tecl, který ve druhé části upravil na konečný stav. Druhou branku hostí zaznamenal Tomáš Kučera, který se tak mohl radovat z prvního zásahu ve II. lize. Graffin snižoval ze sporně nařízené penalty.
31.3.Pivarník: Utkání jsme zaslouženě vyhráliVLA - JIH 1:3, 21.kolo | Miroslav FuksVe Vlašimi to pro Vysočinu nebyl vůbec lehký zápas. Domácí byli v dobré formě, vždyť doma před dvěma týdny zdolali Zlín a v posledním kole získali bod na Bohemians. Nyní toužili po skalpu Vysočiny, která se naopak v uplynulých týdnech trápila. Jihlavským hráčů psychicky jistě nepomohly ani sobotní dopolední výsledky. Přesto důležitý test zvládli a po zásluze získali tři body. To potvrdil i exjihlavský kouč Vlašimi Luboš Urban.
30.3.Igor Obert: Věřím, že krizi už máme za sebouMiroslav FuksJednou ze zimních posil FC Vysočina se stal slovenský pravý obránce Igor Obert. Z českého pohledu nepříliš známý hráč, který však za sebou má bohatou kariéru, množství startů ve slovenské lize i velice smolný rok 2011. Začněme však po pořádku. Odkud pochází a kde začínal s fotbalem?
30.3.Výzva FKM VYSOČINA JIHLAVA, o.s.RedakceFotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, o.s.

vyzývá zájemce k podání nabídky na zakázku

Rekonstrukce povrchu hřiště, ul. Na stoupách, Jihlava

28.3.Pivarník: Ve Vlašimi nesmíme žádnou situaci podcenitVLA - JIH 1:3, 21.kolo | Miroslav FuksFotbalová Vysočina nutně potřebuje tři body! A k tomu i probuzení svých střelců! Přijde nastartování týmu už teď v sobotu? Dočkají se jihlavští fanoušci tříbodové radosti, která jim opět vlije do žil optimismus? Mohlo by se zdát, že v nadcházejícím druholigovém kole budou mít svěřenci kouče Romana Pivarníka optimálního soupeře – FC Graffin Vlašim.
27.3.Vysočina vyrazila na Okresní přebor!Miroslav FuksNejvětší sál jihlavského multikina Cinestar byl v úterý podvečer zaplněn fanoušky Okresního přeboru! FC Vysočina dostal díky spolupráci se Cinestarem jedinečnou možnost zhlédnout v předpremiéře tento stejnojmenný film vycházející z populárního seriálu. Tato komedie v českých kinech startuje ve čtvrtek 29. března s podtitulem Poslední zápas Pepíka Hnátka.
26.3.S Fanklubem do VlašimiFanklubPrávě nyní je ta chvíle, kdy hráči potřebují nejvíc naši podporu, neváhejte tedy a vyražte s námi do Vlašimi! Sraz je naplánován na 13:15 u fanshopu pod novou tribunou. Cena je stanovena na 100 Kč pro členy Fanklubu a 120 Kč pro ostatní. Hlásit se můžete tradičně na e-mailu fanklub.vysocina@seznam.cz, popřípadě telefonním čísle 732 770 383.
25.3.1:0 prohrála i juniorkaZAB - JIB 1:0, 17.kolo | Miroslav FuksDospělé celky FC Vysočina si připsaly třetí porážku 1:0 v řadě. Po dvou prohrách "áčka" skončila stejným výsledkem i jarní premiéra juniorky v MSFL. Tým trenéra Romana Kučery byl po většinu utkání lepším týmem, ale inkasoval ve 44. minutě. Ve dvou největších šancích Vysočiny zaváhal Jan Dobrovolný.
24.3.Dorost se s Hlučínem rozešel smírněJIH - HLU 1:1, 22.kolo | Miroslav FuksDuel dvou sousedů v tabulce dorostenecké extraligy skončil smírně. Starší dorost FC Vysočina remizoval s Hlučínem 1:1 (1:0), když v 60. minutě přišel o vedení. O to se už v 5. minutě postaral hlavou Dominik Pedro.
23.3.Vysočina na utkání s Čáslaví nenavázalaJIH - VAR 0:1, 20.kolo | Jaroslav Wollmann & Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina na domácí představení s Čáslaví nenavázali a naopak protáhli své ofenzivní trápení ze Znojma. Varnsdorfu tak stačila jediná vydařená akce a trefa Melunovice ze 17. minuty k hodně překvapivému tříbodovému zisku. Domácí ani jednou nenašli recept na pozornou obranu hostí a v zápase odešli poražení po výsledku 0:1.
23.3.„Nedokázali jsme se prosadit,“ mrzí kouče PivarníkaJIH - VAR 0:1, 20.kolo | Michal JindraPůvodně to měla být v pátek proti Varnsdorfu náprava zpackaného zápasu ve Znojmě, jenomže svěřencům jihlavského trenéra Romana Pivarníka ani další kolo bodově nevyšlo. Navíc Jihlavané už třetí jarní kolo ze čtyř nevstřelili branku a tím si druholigisté s ambicemi na postup do nejvyšší soutěže komplikují svoje postavení v tabulce.
21.3.Pivarník: Čeká nás nevyzpytatelný soupeřJIH - VAR 0:1, 20.kolo | Miroslav FuksNa nadcházejícího domácího soupeře nemají fotbalisté FC Vysočina dobré vzpomínky. Varnsdorfský skoro nováček II. ligy totiž Jihlavu na podzim na svém stadiónu vyučil výrazně 4:0. Po tomto utkání se Vysočina odrazila k dobrým výsledkům, ovšem nyní už mají svěřenci kouče Romana Pivarníka obdobný stimul za sebou. V neděli totiž podlehli Znojmu a v pátek nutně potřebují bodovat naplno.
20.3.Kučera: Jsem zvědavý, jak jarní boje zvládnemeMiroslav FuksZatímco II. liga už má za sebou třetí jarní dějství, tak třetí nejvyšší soutěž – MSFL – se jarního výkopu dočká o nadcházejícím víkendu. Jak těžká pro hráče byla zimní příprava, když hráči jihlavské juniorky nastoupili do posledního mistrovského utkání před více než čtyřmi měsíci? Na to jsme se zeptali trenéra týmu Romana Kučery.
19.3.Výkop utkání s Varnsdorfem určí středeční hokejMiroslav FuksHokejová Dukla bude ve středu 21. března v Ústí nad Labem bojovat o prodloužení semifinálové série play-off, tedy o konání 6. vzájemného duelu v pátek 23. března. Tentýž termín má ve svém jarním harmonogramu zakotven i FC Vysočina k domácímu duelu proti Varnsdorfu. Jak bude tato eventuální kolize vyřešena?
18.3.Pivarník: Znojmo nás předčilo v bojovnosti a důrazu ZNO - JIH 1:0, 19.kolo | Miroslav FuksVysočina se ze Znojma vrací s prázdnou. Její třetí jarní představení přineslo první porážku, která se zrodila v nejtěsnějším poměru 1:0. Jak tento duel viděl a hodnotí trenér Roman Pivarník?
18.3.Ženy přehrály StudenecJIH - STU 5:1, 0.kolo | Miroslav FuksJihlavské fotbalistky dnes sehrály přípravný duel proti diviznímu Studenci. Přestože první tým FC Vysočina trápí velká marodka, tak zápas probíhal zcela v režii domácích hráček. Ty zvítězily výrazně 5:1 (2:0), když hattrick zaznamenala Aneta Sedláková a jednou se trefily Valentová a Habrdlová.
18.3.Vysočina si ze Znojma odvezla první jarní porážkuZNO - JIH 1:0, 19.kolo | Miroslav FuksVysočina na v jihomoravském derby na půdě Znojma utrpěla první jarní porážku. O výsledku utkání rozhodla už 4. minuta, v níž Blažka překonal Lacko. Znojmo se tak dočkalo prvního ligového gólu vstřeleného do jihlavské branky, který hned přinesl cenný tříbodový zisk. Vysočina si na jihu Moravy proti bojujícímu domácímu celku vytvořila jen minimum příležitostí a herně nepřesvědčila.
17.3.Dorost podlehl na půdě ZlínaZLN - JIH 3:1, 21.kolo | Miroslav FuksExtraligový starší dorost FC Vysočina na úvodní jarní výhru nenavázal a na půdě posledního celku tabulky Zlína prohrál 3:1 (1:0). V bojovném záchranářském duelu skóroval za Jihlavu pouze Jan Urbánek, který v 65. minutě snižoval na 2:1.
17.3.Bezbranková generálka juniorky proti ŽďáruZDR - JIB 0:0, 0.kolo | Miroslav FuksJuniorce generálka na MSFL herně ani výsledkově příliš nevyšla. Zápas na hřišti divizního Žďáru nad Sázavou skončil zaslouženou remízou, která nepřinesla žádný gól. Oba celky si šance dokázaly vypracovat, ale ve finální fázi jim scházela kvalita.