V dubnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.4.Vysočina se ze Sokolova opět vrací z prázdnouSOK - JIH 2:1, 20.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina si připsali první jarní porážku a promarnili tak šanci přiblížit se v tabulce II. ligy vedoucí Dukle Praha. Stalo se tak na stadiónu Baníku Sokolov, kde se jihlavskému týmu dlouhodobě nedaří. Domácí ve velice kvalitním zápase zvítězili 2:1 (1:0), když za ně skórovali Podrazký a Duchnič. Korigující branka Stanislava Tecla, který vstřelil 4. gól ve třech posledních zápasech, padla v 79. minutě a bodový zisk již nevykřesala.
2.4.Vrzáček: „Venku se nám nedaří, jsme zde poloviční“Miroslav FuksV pátém jarním kole si fotbalisté FC Vysočina připsali první jarní prohru. Potřetí v jeho průběhu venku nepředvedli optimální výkon, ale až nyní na to doplatili porážkou. Jak duel v Sokolově viděl trenér Josef Vrzáček? "Do zápasu jsme vstoupili velmi pasivně a až do 20. minuty jsme nebyli schopní dostat se pořádně do hry. Nebyli jsme nebezpeční."
2.4.Kučerovu radost z prvního startu kalí porážkaMiroslav FuksNeúspěšné utkání v Sokolově přineslo z pohledu FC Vysočina i jeden pozitivní moment. Svůj první start ve II. lize si připsal dvacetiletý ofenzivní záložník Tomáš Kučera. Ten přitom zhruba před sedmi týdny utrpěl nepříjemné zranění v podobě přetrženého vnějšího menisku. „Naštěstí jsem mladý a tak se koleno nečekaně velice rychle hojilo.“ A jak tento talentovaný fotbalista viděl utkání v Sokolově?
2.4.Holky tři body vydolovaly až v závěruJIH - BRU 1:0, 12.kolo | Miroslav FuksJihlavské holky se ve svém prvním jarním startu na výhru velice nadřeli. Proti poslednímu Brumovu v první půli neproměnili pokutový kop, v poli se trápili a proti bojovnému soupeři se dlouho nemohli prosadit. Vysvobození přinesla až 83. minuta, kdy se gólově prosadila střídající Kateřina Valentová po přihrávce Lenky Tichánkové - 1:0 (0:0). Tým FC Vysočina tak nadále drží postupovou pozici na čele tabulky.
2.4.Ze Zlína se dorost vrací bez boduZLN - JIH 2:0, 20.kolo | Miroslav FuksTým staršího dorostu okleštěný zdravotními problémy (na marodce jsou Beránek, Přibyl, Císař, Vokoun a Masopust) si připsal druhou porážku v tomto týdnu. Na půdě Tescomy Zlín podlehl 2:0 (1:0). Domácí celek byl lepší a většímu počtu branek v jihlavské síti zabránil svým velmi dobrým výkonem brankář Jan Kotnour. Naopak vyložené šance Martina Štancla a Jana Klimenta zůstaly nevyužity.
2.4.Juniorka v Kroměříži doplatila na standardkyKRO - JIB 2:1, 0.kolo | Miroslav FuksJuniorka FC Vysočina v Kroměříži doplatila na góly ze standarních situací. První zaznamenal ve 13. minutě Budín z volného přímého kopu a ve druhé části zvýšil vedení z penalty Šilinger. Jihlava dokázala dvě minuty před koncem korigovat díky Františku Ptáčkovi, jenž z rohu snížil na konečných 2:1 (1:0).
6.4.Představujeme domácího soupeře – FC Tescoma ZlínJIH - ZLN 1:1, 21.kolo | Miroslav FuksV pátek 8. dubna v Jihlavě vystoupí rocková kapela Kabát a tak si sportovní fanoušci musí na ligový fotbal počkat až do netradiční neděle. Čekání se jistě vyplatí, neboť se schyluje k velké fotbalové bitvě dvou klubů s výborným zázemím, špičkovou mládeží a především s ambicemi postoupit do nejvyšší soutěže Gambrinus ligy. Důležitý duel bude zahájen na stadiónu v Jiráskově ulici v 17:00 hodin a slibuje napínavou podívanou v podání jeho aktérů – týmů FC Vysočina a FC Tescoma Zlín.
7.4.Exzlínští Bača a Görner si uvědomují důležitost zápasuJIH - ZLN 1:1, 21.kolo | Miroslav FuksHned dva zkušení fotbalisté, kteří nedávno působili ve Zlíně, nyní oblékají dres FC Vysočina. Střední záložník Radek Görner v Tescomě strávil na hostování pouze podzim 2009 a útočník Martin Bača je dokonce zlínským odchovancem a v jeho barvách nastoupil do 125 ligových duelů. Oba jistě mají pro nedělní utkání o motivaci postaráno.
7.4.Vrzáček: „V neděli si chceme zasloužit důvěru fanoušků!“JIH - ZLN 1:1, 21.kolo | Miroslav FuksAž do neděle si musí hráči, trenéři i fanoušci FC Vysočina počkat na domácí druholigový duel. Ten však podle všeho bude stát za to, neboť do Jihlavy přijde aspirant postupu, exligový klub a jeden z nejsilnějších celků soutěže. Co ví jihlavský kouč Josef Vrzáček o aktuální formě Tescomy Zlín? Na co si musí jeho svěřenci dát pozor?
8.4.Tvarůžek: „Důležitá je výkonnost, nikoli umístění“Miroslav FuksBěhem uplynulého víkendu vstoupily do jarních bojů všechny čtyři žákovské týmy FC Vysočina, které nastupují v nejvyšších možných soutěžích – výběry U-15 a U-13 startují v Moravskoslezské lize a celky U-14 a U-12 působí v Divizi. Trenéra Pavla Tvarůžka, který vede starší žáky A (tým U-15) a zároveň je šéftrenérem jihlavských žákovských výběrů jsme požádali o aktuální rozhovor. Jak hodnotíte zimní přípravu vašeho celku?
9.4.Starší dorost stále na poraženecké vlněJIH - MBA 2:4, 21.kolo | Miroslav FuksStaršímu dorostu se v posledních kolech nedaří. Dnes si doma proti Mladé Boleslavi připsal již pátou porážku v řadě, když vedl 2:0 a nakonec smolně prohrál 2:4 (2:1). Jihlavské branky zaznamenali Miloslav Brabec a Jakub Vodáček z penalty, který za nerozhodnutého stavu 2:2 neproměnil svůj druhý pokutový kop. Utkání na stranu hostí strhl talentovaný Krasniqi.
10.4.Juniorka vybojovala cenný bod proti 1.HFK OlomoucJIB - HFK 2:2, 0.kolo | Miroslav FuksExdruholigový celek a jeden z favoritů MSFL si z Jihlavy výhru neodvezl. Celek 1.HFK Olomouc v Jihlavě po dvou dlouhých autových vhazování vedl už 0:2, ovšem junioři FC Vysočina dokázali skóre srovnat na konečných a velmi cenných 2:2 (0:1). K jihlavskému vyrovnání nejprve zavelel v 69. minutě hlavou Tomáš Kučera a skóre dal konečnou podobu v 73. minutě taktéž hlavou Jan Leligdon.
10.4.Vysočina na Zlín doma opět nevyzrálaJIH - ZLN 1:1, 21.kolo | Jaroslav WollmannJiž šestkrát se Zlín představil v Jihlavě v ligovém či pohárovém utkání a stále zde čeká na první porážku. Přitom fotbalisté FC Vysočina v domácím prostředí potřebovali bodovat naplno, aby se bodově dotáhli na 2. příčku tabulky. Jejich plány začal naplňovat ve 22. minutě kapitán Vysočiny Filip Dort, který se z penalty nemýlil. Hosté však našli o dvanáct minut později svou odpověď. Na 1:1 vyrovnal nikým nehlídaný Karel Kroupa. Jihlavané byli vyrovnávací brankou zaskočeni a na hřišti se spíše hledali než aby se pokusili vrátit vedení na svou stranu. Ve druhém poločase se při snaze obou týmů už diváci branky nedočkali, a tak se oba celky rozešly smírně po výsledku 1:1 (1:1).
10.4.Vrzáček: „Mrzí mě, že jsme nepotvrdili domácí výkony"JIH - ZLN 1:1, 21.kolo | Michal JindraJihlavští fotbalisté sehráli v neděli jednadvacáté kolo II. fotbalové ligy, ve kterém svěřenci trenéra Josefa Vrzáčka hostili Tescomu Zlín. Na hřišti byl k vidění nepříliš pohledný duel, který i přes snahu obou soupeřů skončil smírně 1:1. Domácí trenér Vrzáček prohlásil, že zde soupeř předvedl velice kvalitní výkon a nesmírně ho mrzí, že jihlavští nepotvrdili domácí výkony, které fotbalisté z Vysočiny předvedli v minulých zápasech.
11.4.Holky se v Ocmanicích musely spokojit s bodemOCM - JIH 0:0, 13.kolo | Miroslav FuksŽenský tým FC Vysočina do Ocmanic k dalšímu utkání II. ligy vyrazil oslaben o 5 hráček základní sestavy. V utkání dobré úrovně tak dostaly příležitost členky širšího kádru. Jihlavanky si vytvořily dvě slibné šance, které však Šerou a Čechovou zůstaly neproměněny. Domácím se nepodařilo vážněji ohrozit hostující branku. Výsledný bod za remízu 0:0 je cenný.
12.4.Jan Kosak ví, že musí makat a být trpělivýMiroslav FuksNáleží mezi nejtalentovanější odchovance FC Vysočina, prošel všemi reprezentačními výběry a členem druholigového týmu i českého reprezentace U-19. Řeč je o levém záložníkovi Janu Kosakovi, kterého jsme požádali o tradiční profilový rozhovor. Kdo ho přivedl k fotbalu? "K fotbalu mne přivedli rodiče už někdy ve čtyřech letech. Základům jsem se učil u nás v Dobroníně."
14.4.FC Vysočina se v neděli představí v ČáslaviCAS - JIH 1:1, 22.kolo | Miroslav FuksDo konce letošního ročníku II. ligy zbývá 9 kol, ve hře je tedy 27 bodů. V nesmírně vyrovnaném poli II. ligy nyní může hýčkat prvoligové ambice zhruba deset týmů. Každá výhra je tedy pro konečné účtování nesmírně důležitá, zvláště ta na půdě soupeře. O tolik potřebný bodový import se v nadcházejícím kole budou pokoušet jihlavští fotbalisté na půdě Zenitu Čáslav.
15.4.Masíroval Jágra i Haška, teď pomáhá jihlavským fotbalistůmMF DNES - Vysočina - Jan SalichovMá podíl na všech dvanácti titulech mistra republiky, které vybojovala Dukla Jihlava, nejúspěšnější hokejový celek československé klubové historie. Nyní se však legendární masér Pavel Křížek už šestým rokem stará o druholigové jihlavské fotbalisty, kteří v této sezoně sní o postupu do nejvyšší soutěže. "Věřím, že letos to dokážeme. Konec sezony bude náš," hledí Křížek k vytouženému cíli."
16.4.Oslabený starší dorost nestačil na SigmuOLO - JIH 6:1, 22.kolo | Miroslav FuksZatímco na podzim starší dorost na domácí půdě Olomouc přehrál 4:1, tak na jaře na Sigmu nestačil. Oslabený jihlavský tým, který se musel obejít bez osmi zraněných hráčů a v zápase nestřídal, si z Hané odvezl výraznou porážku 6:1 (1:0). Čestný úspěch hostí zaznamenal v 66. minutě za stavu 4:0 Jindřich Kučera po narážečce se Šutou.
16.4.Juniorka zvládla těžkou zkoušku v OpavěOPA - JIB 1:0, 0.kolo | Miroslav FuksDoslova křest ohněm a bezesporu velmi těžkou zkoušku dnes zažili junioři FC Vysočina. Ti se v rámci MSFL představili na půdě exligové Opavy, která míří za postupem do II. ligy. Před 1.300 diváky favorita potrápili a při troše štěstí mohli pomýšlet i na bod. O výsledku nakonec rozhodla jediná branka z 15. minuty, o kterou se postaral opavský Klesnil - 1:0 (0:0).