Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2001 vyšly tyto články:

30.5.Divák si zaslouží 100% nasazení a kvalituRedakceZhruba před rokem jste si na tomto místě našeho tradičního zápasového programu mohli přečíst rozhovor s ředitelem klubu ing. Zdeňkem Tulisem, který v něm hodnotil sezónu v MSFL, ve které klub nakonec skončil “až” na 2. místě tabulky. Rok se s rokem sešel, NH Ostrava nepodala přihlášku do II. ligy, FC Vysočina nastoupila na její místo a dnes jí čeká poslední utkání velice úspěšné premiérové sezóny. Jak jí hodnotí právě ředitel a předseda představenstva a.s. FC Vysočina?
21.5. "Béčko" postoupilo do župy!RedakceJiž čtyři kola před koncem I.A třídy si záloha dospělých FC Vysočina zajistila očekávaný postup do župního přeboru Jihomoravského kraje.Trenéra mužstva Jindřicha Březinu jsme požádali o zhodnocení cesty za postupem a o nastínění ambicí pro novou sezónu: “Vlastní postup byl suverénní a dlouhou dobu dopředu jasný. Za důležitější bych považoval vytvoření základů nového “B” mužstva, které by v budoucnu mělo fungovat čistě jako juniorka, v níž se připravují mladí perspektivní hráči na přechod do kabiny “áčka”. Právě vzhledem k perspektivě jsme loni v létě pustili na hostování do okolních klubů takřka 20 hráčů a v kádru jsme ponechali pouze devět kmenových fotbalistů, kteří byli na zápasy doplňování hráči z kádru “áčka” či z dorostu. Ze stabilních hráčů bych vyzdvihl osu Padrnos, Moravec, Kovář, Barák a Mach. Na podzim byli oporami Pokorný a Frolda, kteří v jarní části hostovali v BOPO Třebíč. V létě chceme rozšířit kádr kmenových hráčů na 12 až 14, abychom zajistili optimální tréninkový proces. Jednoznačným cílem pro příští sezónu pak bude postup do divize, neboť až ta je adekvátní působení prvního mužstva ve II. lize a přípravě hráčů pro vyšší soutěž.
14.5. Kapitán z příští sezóny strach nemáRedakceVe Spartaku začínal v šesti letech a v jeho dresu hrál kromě vojny v Dukle Hranice do roku 1992. Tehdy o jeho služby projevilo zájem tehdy druholigové BOBY Brno, kde pomohl k návratu do nejvyšší soutěže. Ligu však hned neokusil, protože následovalo druholigové hostování ve VTJ Znojmo. Ligu si v Brně zahrál až v roce 1994, poté však opět hostoval ve Znojmě. Odtud již na přestup zamířil do druholigového Uherského Hradiště, který prožíval velký vzestup. Zažil s ním postup a následně zde odehrál prvoligovou sezónu. Po sestupu zamířil do Zlína, kde strávil pouze ročník 97/98 a poté se rozhodl k návratu do rodné Jihlavy. Řeč je o kapitánovi mužstva Vladimíru Hekerlemu, kterého jsme požádali o rozhovor hodnotící premiérové účinkování Vysočiny ve II. lize.
4.5.Sportovní hry postižených dětíRedakceV pátek 4. května proběhly v areálu stadiónu FC Vysočina Jihlava Sportovní hry mentálně a tělesně postižených dětí. Více než 50 dětí z jihlavské Zvláštní školy v Březinově ulici soutěžili v těchto disciplínách: běh na 50 m, skok do dálky, slalom, hod míčem a penaltový kop. Celá akce proběhla díky podpoře FC Vysočina, Okresního fotbalového svazu a řady firem, které většími či menšími dary přispěly do cen pro účastníky klání.

Akce proběhla za krásného počasí a zcela bez problémů. Všichni zúčastnění se na ní mohli přesvědčit, že sport a potažmo každý pohyb má krásu ve všech svých podobách a formách.

 
Historie
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu