Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2021 vyšly tyto články:

4.5.Vysočina ve středu jede do VarnsdorfuMichal RůžičkaČeká nás anglický týden. Ve středu 5.5. od 17 hodin hrajeme proti týmu FK Varnsdorf. Vysočina v minulém zápase ztratila vedení 3:0. Ještě v 80. minutě vedla o 3 branky. Jenže poslední desetiminutovku vůbec nezvládla. Vlašimští fotbalisté vstřelili 3 branky a zápas skončil remízou 3:3. Varnsdorf hrál své utkání o den později na půdě Viktorie Žižkov a prohrál 1:0.
5.5.Z Varnsdorfu vezeme bodVAR - JIH 1:1, 22.kolo | Michal RůžičkaJihlava teprve podruhé v historii bodovala ve Varnsdorfu. První poločas moc brankových příležitostí nenabídl. Hrál se opatrný fotbal a ani jeden tým nechtěl udělat chybu. Převážně se hrálo ve středu hřiště. Ve druhém poločase soupeř udeřil z první šance. Po průniku z levé strany přišel přízemní centr na penaltu, kde byl zcela volný útočník Schön a střelou na zadní tyč otevřel skóre. V 81. minutě dostal krásnou přihrávku do pokutového území Vedral a tvrdou ranou na zadní tyč nedal brankáři šanci. Utkání skončilo 1:1.
7.5.Zápasy v rychlém sledu. Jihlava jede do TáborskaMichal RůžičkaJihlava během deseti dnů odehraje tři zápasy, z toho dva venkovní. Z Varnsdorfu si přivezla bod za remízu 1:1 a v neděli 9.5. jedeme znovu do Čech. Tentokrát do Jihočeského kraje, kde od 17. hodin vyzveme na jeho hřišti FC MAS Táborsko. Souboj to bude klíčový. Jihlava ani Táborsko nemá jistotu záchrany a dělí je od sebe pouhé 3 body. Podaří se navázat na letošní dobré výsledky na hřištích soupeřů?
9.5.Důležitý bod z TáborskaSEZ - JIH 2:2, 23.kolo | Michal RůžičkaVysočina vyválčila remízu na hřišti Táborska. O první branku utkání se postaral Fares Shudeiwa. Táborsku se podařilo otočit nepříznivý stav už do konce prvního poločasu. Jihlavští fotbalisté nesložili zbraně a v 76. minutě ránou zpoza šestnáctky vyrovnal Vojtěch Patrák. Jihlava zvýšila náskok nad 13. Blanskem na 5 bodů.
10.5.Fanoušci znovu na stadionu!Michal RůžičkaVážení fanoušci, zveme Vás na fotbal! V pátek 14.5. od 17:00 na Jiráskově stadionu přivítáme FK Viktorii Žižkov. Přijďte podpořit jihlavské hráče! Povolený počet diváků na následující domácí zápas s Žižkovem je 300. Registrovat se můžete na emailu: marketing@fcvysocina.cz - vytvořme znovu domácí kulisu a požeňme hráče ke třem bodům!
13.5.Na Vysočinu přijede Viktorie ŽižkovMichal RůžičkaFotbalisté FC Vysočiny změří síly v pátek s rozjetou FK Viktorii Žižkov. Jedná se o předposlední domácí duel letošní FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Podaří se Jihlavě získat tři body do tabulky a vylepšit si skóre z domácího prostředí? Utkání začíná v pátek 14.5. od 17:00. Duel se odehraje za přítomnosti fanoušků. Stále se můžete registrovat na emailu marketing@fcvysocina.cz do 14.5. do 14:00 hodin.
14.5.Vysočina vyhrála nad Žižkovem 3:2JIH - ZIZ 3:2, 24.kolo | Michal Růžička3 body zůstaly doma. Vysočina vedla po první brance Luise Arroya. Bývalý hráč Vysočiny Lukáš Zoubele fauloval ve vápně Filipa Vedrala. K penaltě se postavil Lukáš Červ a střelou doprostřed brány nedal žižkovskému brankáři šanci. V poslední minutě prvního poločasu snížil z rohu žižkovský útočník Diviš. Ve druhé půli Viktorie Žižkov srovnala na 2:2. Penaltu odčinil brankou Zoubele. Vysočina se nevzdala a Jakub Selnar si počkal na vápně na odražený míč a krásnou střelou k tyči vstřelil vítěznou branku. Vysočina si připisuje důležité 3 body do tabulky.
21.5.Poslední venkovní zápas proti Vyšehradu.Michal RůžičkaFotbalisté Vysočiny jedou v sobotu 22.5. do Prahy. Od 15:00 sehrají 25. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti FK Slavoj Vyšehrad. Šemíci jsou již jistým sestupujícím týmem a příští rok je čeká 3. liga. FC Vysočina není ohrožena sestupem a bude hrát již o umístění ve 2. fotbalové lize.
22.5.Vysočina remizovala s Vyšehradem 2:2VHD - JIH 2:2, 25.kolo | Michal RůžičkaV předposledním zápase toho ročníku Vysočina vyválčila remízu na hřišti Vyšehradu. Jihlavští hráči v závěru prvního poločasu šli do vedení brankou Luise Arroyoa. Vyšehrad v druhém poločasu srovnal skóre z pokutového kopu. Vysočina šla pět minut před koncem do vedení zásluhou Lukáše Červa. Šemíci vzápětí ihned odpověděli vyrovnávací brankou na 2:2 Vysočina i na podruhé v sezoně remizuje s FC Slavojem Vyšehrad.
24.5.Poslední zápas sezóny!Michal RůžičkaVážení fanoušci, zveme Vás na fotbal! V neděli 30.5. od 15:00 na Jiráskově stadionu přivítáme MFK Chrudim. Přijďte podpořit jihlavské hráče! Pojďme se rozloučit s letošní sezónou. Registrovat se můžete na emailu: marketing@fcvysocina.cz - vytvořme znovu domácí kulisu a požeňme hráče ke třem bodům!
27.5.V neděli poslední zápas sezóny.JIH - CHR 3:1, 26.kolo | Michal RůžičkaFC Vysočina Jihlava završí ligový ročník 2020/21 v neděli 30.5. od 15:00 proti MFK Chrudim. Všichni fanoušci jste na utkání srdečně zváni. Přijďte se s hráči rozloučit s letošní sezonou. Stále se můžete registrovat na emailu: marketing@fcvysocina.cz. Utvořme bouřlivou domácí kulisu! Těšíme se na Vás.
28.5.Pojď s námi hrát fotbal!RedakceVe středu 2.6. od 17:00 na stadionu v Jiráskově ulici proběhne nábor nových fotbalových nadějí. Kluci i holky přijďte si zahrát fotbal. Nábor se uskuteční bez ohledu na přízeň počasí. Kluci a holky by měli dorazit v doprovodu rodičů a měli by s sebou mít sportovní oblečení. Každý účastník na památku obdrží tričko FC Vysočina!
30.5.Vysočina zakončila sezonu vítězstvím. JIH - CHR 3:1, 26.kolo | Michal RůžičkaJihlava porazila MFK Chrudim 3:1. V úvodu utkání otevřel skóre jihlavský odchovanec Fares Shudeiwa. Chrudim o deset minut později vyrovnala brankou útočníka Rybičky. Chrudimští hráči měli více ze hry, ale na konci poločasu byla šťastnější Jihlava. Luis Arroyo vrátil Vysočině vedení. Ve druhém poločase chladnokrevně proměnil penaltu Filip Vedral. Vysočina už do konce zápasu udržela dvoubrankové vedení a v posledním zápase sezóny zvítězila o dvě branky.