Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2002 vyšly tyto články:

22.7.FC Vysočina zahájila předprodej permanentek - za 350,- Kč!RedakcePočínaje pondělím 22. července zahájila druholigová FC Vysočina předprodej permanentních vstupenek pro nadcházející fotbalovou sezónu 2002/2003. Vstupenky lze zakoupit za pouhých 350,- Kč na sekretariátu stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici, její prodej bude probíhat i během úvodního nedělního utkání proti Pardubicím. "Permanentka" v sobě vedle volného vstupu na 15 domácích druholigových zápasů zahrnuje i volný vstup na veškerá letošní eventuální utkání Poháru ČMFS (vč. možného střetnutí s Libercem!) a dokonce i bezplatný vstup na deuly divizního "B" mužstva! Pro úplnost dodáváme, že i pro nadcházející sezónu zůstane druholigové vstupné opravdu lidové. Pro muže a mládež bude představovat 30,- Kč a ženy budou platit polovinu - pouhých 15,- Kč. Děti do 10ti let budou mít tradične vstupné zdarma.
16.7.Setkání fanoušků FC Vysočina proběhne 16. červenceRedakceJIHLAVA - Na základě pozitivního ohlasu, který vzbudila iniciativa vedení FC Vysočina zlepšit atmosféru na druholigových utkáních a založit fan-club příznivců klubu, proběhne v úterý 16. července od 17:00 hodin první schůzka fanoušků a potencionálních zájemců o členství ve fan-clubu. Setkání se uskuteční ve V.I.P. prostorách nového sídla klubu v Jiráskově ulici. Zváni jsou všichni příznivci bez rozdílu věku a pohlaví.
16.7.Fanoušci se sejdou na tribuně před duelem s Pardubicemi!RedakceNa základě domluvy fanoušků z první schůzky fan-clubu, která proběhla v úterý 16. července, dojde před úvodním podzimním duelem s Pardubicemi k setkání příznivců ochotných povzbuzovat naše mužstvo. Místem setkání bude hlavní tribuna půl hodiny před začátkem druholigového zápasu. Na místě bude přítomen i vedoucí marketingu FC Vysočina Miroslav Fuks, který fanoušky na místě seznámí se zásadami členství ve fan-clubu a zároveň jeho členům předá "povzbuzovací nástroje" - nové bubny!ˇ
15.7.FC Vysočina zveřejnila svoji podzimní soupiskuRedakceV pondělí 15. července uzavřelo vedení druholigového FC Vysočina Jihlava dvacetičlenou soupisku pro nadcházející podzimní část II. ligy ČMFS.
10.7.Divizní "béčko" je v plné přípravěRedakceV pátek 5. července zahájilo přípravu divizní "B" mužstvo FC Vysočina. Vedením mužstva byl pověřen dosavadní kouč úspěšný dorostu Tomáš Jansa, přičemž na místo asistenta se posunul předchozí hlavní trenér Jindřich Březina. Složení juniorského celku nedoznalo velkých změn. Novými tvářemi jsou hráč SFK Vrchovina Nové Město Karásek a kmenový fotbalista FC Vysočina Ohnsorg, který loni hostoval v pražském Vyšehradě. Do prvního týmu byli pro letní přípravu přeřazeni Frolda a Brabec, opačným směrem putovali Maňhal, Zimčík a Vácha. Do třetiligového Znojma zamířil zkušený Petr Tržil. V kádru je momentálně 20 fotbalistů včetně dlouhodobě zraněných Macha a Šebesty. Konečné složení mužstva vykrystalizuje po uzavření soupisky druholigového "áčka".
9.7.Lukáš Vaculík nominován na ME "U 19"!RedakceHráč druholigového FC Vysočina Jihlava Lukáš Vaculík (nar. 6.6.1983) byl zařazen do konečné nominace České republiky na závěrečný turnaj Mistrovství Evropy hráčů do 19ti let ("U 19"), který v norských městech proběhne v termínu od 21. do 28. července. Naši reprezentanti se ve své nelehké skupině A utkají se Slovenskem, Španělskem a domácím Norskem. Do skupiny B byly nalosovány celky Anglie, Německa, Belgie a Irska. První duel naši reprezentanti sehrají 21.7. od 18:00 hodin proti favorizovanému Španělsku.

V osmnáctičlenné nominaci trenéra Josefa Krejči figurují známá prvoligová jména jako Tomáš Jun, Václav Svěrkoš, Martin Klein či Aleš Besta. Vaculíkova nominace je nejen velkým osobním úspěchem mladého hráče, ale představuje též velké zviditelnění klubu a města. Vždyť dosud žádný fotbalista pocházející z Jihlavy na obdobném vrcholném turnaji nereprezentoval.

4.7.Do Vysočiny se vrací Aleš Ryška!RedakceFanoušci FC Vysočina se dočkali další letní posily. Vedení klubu se na ročním hostování ze Sigmy Olomouc domluvilo s jihlavskému publiku dobře známým Alešem Ryškou, jenž na Vysočině strávil celý soutěžní ročník 2000/2001 a podzim loňského roku. Po jarním intermezzu v Hradci Králové a hostování v Prostějově se tak opět vrací do Jihlavy.
 
Historie
Aktuálně

Zástupci FCV v květnových nominacích mládežnických reprezentací

Ani v květnových nominacích českých mládežnických reprezentací neschází zástupci a odchovanci FC Vysočina. Tradičně vám nabízíme souhrn „našich“ jmen, která v aktuálních výběrech národních týmů figurují. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu