Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.8.V prvním zápase braly ženy tři bodyBRU - JIH 1:3, 1.kolo | Jaroslav FrühbauerV prvním utkání Moravskoslezské ligy žen zvítězily naše hráčky nad týmem FC Elseremo Brumov. Dvakrát se zapsala do střelecké listiny Petra Žampová a jednu branku vstřelila Lucie Záškodová. V sobotu 11. září se naše holky poprvé představí doma na stadiónu v Jiráskově ulici. Od 11 hodin hostí Ocmanice.
31.8.City Park hostil křest kampaně a autogramiáduMiroslav FuksPoslední den letních prázdnin náležel v jihlavském centru City Park nejen nákupnímu shonu před začátkem školního roku, ale též oficiálnímu zahájení a křtu reklamní kampaně FC Vysočina „SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME“. Zároveň měla veřejnost první možnost zakoupit nový oboustranný klubový plakát a navíc i novinku v podobě klubového pexesa s portréty všech hráčů. Lepší kulisu pro autogramiádu prvního týmu FC Vysočina si ani nebylo možné přát!
30.8.Do Zlína s Fanklubem pro první zisk z venkuDavid ZemanChcete podpořit svůj tým v těžkém zápase ve Zlíně? Máte možnost. Fanklub, stejně jako na každý venkovní zápas, pořádá výjezd, odjezd je naplánován na sobotu 4.9. ve 14:30 od fanshopu pod novou tribunou. Cena je stanovena na 200kč pro členy fanklubu a 250kč pro ostatní. Zájemci se mohou hlásit na e-mail fanklub.vysocina@seznam.cz, popřípadě na telefonní číslo 776 611 041.
28.8.Luboš Urban smeká před svými hráčiMiroslav Fuks & Michal JindraZ pohledu nezaujatého utkání se v páteční podvečer v Jihlavě hrálo výborné fotbalové utkání. Oba celky bojovaly o tři body, šance střídala šanci a diváci se dočkali vygradované tečky zápasu. Nervová soustava fanoušků a trenérů obou celků však v tomto zápase dostala pořádně zabrat. „Po inkasované brance jsme byli velmi zklamaní. Smekám před hráči, že dokázali zvednout hlavu a hned z první akce strhnout výhru na naši stranu. Konec tohoto výborného zápasu byl opravdu bláznivý a jeho zvládnutí mne velmi těší. Zítra už bude důležitý pouze fakt, že jsme zdolali velice kvalitního soupeře a máme 9 bodů, řekl po utkání trenér Luboš Urban.
28.8.Juniorka potvrdila formu i proti KroměřížiJIB - KRO 3:1, 4.kolo | Miroslav FuksJuniorka FC Vysočina zažívá velice podařený vstup do MSFL. Po 4. kole soutěže vybojovala už 9 bodů, čímž se zařadila na přední pozice tabulky. Aktuální cenný tříbodový příspěvek vzešel z duelu proti SK Hanácká Slavia Kroměříž. Domácí fotbalisté zvítězili 3:1 (1:1), když na 1:1 vyrovnával Jan Kosak, ve druhé části vstřelil vítězný gól Jan Dobrovolný a výsledek ještě v samotném závěru pojistil Martin Bača.
28.8.Starší dorost se dočkal první extraligové výhry!JIH - ZLN 2:0, 4.kolo | Miroslav FuksStarší dorostenci prolomili sérii neúspěchů a ve 4. kole extraligy se dočkali první podzimní výhry. Zcela po zásluze na domácí půdě přehráli Tescomu Zlín v poměru 2:0 (2.0), když ve 20. minutě přesně hlavičkoval Martin Štancl a o 5 minut později se krásnou střelou trefil Jindřich Kučera.
27.8.Vysočina zvítězila po strhujícím závěru!JIH - SOK 2:1, 5.kolo | Jaroslav WollmanV rámci 5. kola II. ligy se na jihlavském stadiónu hrál výborný fotbal. Domácí FC Vysočina Jihlava i hostující FK Baník Sokolov potřebovali zvítězit a tak se na hřišti odehrávala kvalitní partie s řadou šancí na obou stranách. Do vedení šli domácí v závěru prvního poločasu, když penaltu bez problémů proměnil kapitán Filip Dort. O výsledku rozhodl nervydrásající závěr, v němž nejdříve v 89. minutě srovnal na 1:1 sokolovský kapitán Tomáš Pilař, ale o půl minuty později dokázal Martin Bača strhnout vítězství 2:1 na jihlavskou stranu!
25.8.Představujeme domácího soupeře – FK Baník SokolovJIH - SOK 2:1, 5.kolo | Miroslav Fuks„Neúspěchy na hřištích soupeřů se dostáváme pod velký tlak,“ uvedl trenér Luboš Urban po nepříjemné prohře svého celku v Sezimově Ústí. Že se jeho tým dokáže s nelehkým výsledkovým tlakem vyrovnat, bude moci dokázat už tento pátek 27. srpna od 18 hodin, kdy jihlavští fotbalisté hostí tradičně silný FK Baník Sokolov. Bude to přesně ten zápas, v němž domácí celek bude potřebovat podporu svých fanoušků. Zvládnou to společně?
24.8.Z okresu Třebíč na Sokolov zdarma!Miroslav FuksVedení FC Vysočina neustává v aktivní snaze přitáhnout do ochozů stadiónu v Jiráskově ulici více fanoušků. Pro nadcházející domácí duel proti Sokolovu, který je na programu v pátek 27. srpna od 18 hodin, připravilo první kolo akce „Z vašeho okresu zdarma!“ Do něj se postupně zapojí všechny bývalé okresy kraje Vysočina (krom Jihlavska) a navíc i sousední okres Jindřichův Hradec. Princip akce bude jednoduchý – pokud návštěvník zápasu u pokladny stadiónu v občanském průkazu doloží, že má trvalé bydliště v příslušném okresu, tak mu bude umožněn vstup zdarma! První šanci dostanou obyvatelé Třebíčska.
24.8.Změny v domácím kotliMiroslav FuksSektor domácích fanoušků FC Vysočina na stadiónu v Jiráskově ulici doznal změn. Už při nadcházejícím zápase proti Sokolovu bude na přání členů Fanklubu sníženo dělící boční oplocení a zároveň byla vybudována branka propojující sousedící sektory A3 a A4. Na staré tribuně se navíc, snad již definitivně, podařilo vyřešit přetrvávající problém s ozvučením, když na ní byly instalovány další 4 nové reproduktory.
23.8.FC Vysočina Cup vyhrály holky DFC RešiceMiroslav FuksSobotní odpoledne 21. srpna patřilo na stadiónu TJ Sokol Bedřichov nádhernému počasí, dívčímu fotbalu a premiérovému ročníku turnaje FC Vysočina Cup. Klání pěti celků v minifotbalu zahájila členka představenstva FC Vysočina Jarmila Vaculíková. Vítězem velice vyrovnaného turnaje se nakonec stal tým DFC Rešice. Velmi mladý jihlavský tým obsadil 2. pozici.
21.8.Náš výkon byl tristní a nezodpovědný, zlobí se Urban Miroslav FuksVelké rozčarování. Jinak nelze označit výkon FC Vysočina ve 4. kole II. ligy ČMFS na půdě Sezimova Ústí. Nováček soutěže na své půdě zaskočil druholigového favorita a zcela zaslouženě zvítězil 2:0. Hodnocení tohoto duelu nebylo pro kouče Luboše Urbana vůbec jednoduché. "Hráče jsem před zápasem upozorňoval, že k úspěchu povede pouze zodpovědný a aktivní výkon. Bylo nám jasné, že domácí půjdou se vším odhodláním za prvním bodovým ziskem ve II. lize a že jejich maximální bojovností musíme čelit stejnými zbraněmi. Chtěli jsme být trpěliví, fotbaloví a vzadu hrát na nulu."
21.8.Juniorka zdolala Sigmu!JIB - OLB 2:0, 3.kolo | Miroslav FuksJuniorka FC Vysočina na svém hřišti dosáhla cenného tříbodového zisku, když díky brankám Davida Vacka a Robina Demetera zdolala juniorku Sigmy Olomouc 2:0 (0:0). Naši mladíci tak mají do úvodu MSFL solidní vklad v podobě zisku 6 bodů ze tří utkání.
21.8.Hřiště v Antonínově Dole už slouží malým fotbalistům!Miroslav FuksTradiční přestřižením pásky a přátelským zápasem přípravek Jihlavy a Humpolce ročníku 2002 dnes bylo otevřeno nové travnaté hřiště v Antonínově Dole u Jihlavy! Na místě původního travnatého hřiště je nyní zejména žákovským týmům FC Vysočina k dispozici perfektní travnatá plocha s automatickým zavlažováním. Slavnostního aktu se zúčastnil jihlavský primátor Jaroslav Vymazal, vedoucí odboru školství, kultury a tělovýchovy Tomáš Koukal, ředitel a místopředseda představenstva Zdeněk Tulis, členka představenstva Jarmila Vaculíková a jednatel TJ Sklo Bohemia Antonínův Důl Jaroslav Nevrkla.
21.8.Ani starší dorost neuspěl na půdě nováčkaPAR - JIH 2:0, 3.kolo | Miroslav FuksExtraligoví starší dorostenci napodobili své kolegy z dospělého „A“ týmu. I oni prohráli na půdě nováčka soutěže v poměru 2:0 (2:0). Místem jejich neúspěchu byly Pardubice a hlavní příčinou bezzubá koncovka a hrubé chyby brankáře či obrany.
20.8.Petr Dolejš - jihlavský "kat" z ČáslaviMiroslav FuksNáleží do velké vlny posil, která kádr FC Vysočina zasáhla v lednu letošního roku. Během jara mu chvíli trvalo, než si vydobyl místo v základní sestavě, ale postupně se stal nejen její nedílnou součástí, ale i jedním z nejnebezpečnějších hráčů jihlavského týmu. Řeč je o rychlonohém krajním záložníkovi Petru Dolejšovi, který se stal dalším z terčů profilového rozhovoru. Kde začínal s fotbalem?
20.8.Vysočina nezvládla ani druhý pokus o bodový importSEZ - JIH 2:0, 4.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina v novém ročníku II. ligy stále čekají na první důležité plusové body do tabulky pravdy. Na body ze hřiště soupeře jihlavští hráči nedosáhli na Julisce a tento nelehký úkol nezvládli ani na půdě Sezimova Ústí. Nováčkovi soutěže podlehli po matném výkonu 2:0 (0:0). Branky ve druhé části stříleli Aleš Kočí a Lukáš Mach.
19.8.Premiérové setkání sportovních subjektůMiroslav FuksV Rytířsku se dnes dopoledne uskutečnilo premiérové setkání představitelů klíčových sportovních subjektů Jihlavska. Proběhlo pod záštitou Ing. Vítězslava Holuba, krajského manažera a místopředsedy KS ČSTV Vysočina za komoru sportovních svazů. Pozvání přijali pánové Ing. Zdeněk Tulis, ředitel a místopředseda představenstva FC VYSOČINA JIHLAVA, Bedřich Ščerban, ředitel HC Dukla Jihlava, a Jiří Procházka, ředitel SK Jihlava a předseda nedávno vzniklého Sdružení sportovních organizací města Jihlavy. „Smyslem tohoto věcného a přátelského setkání byla výměna názorů a společné hledání možnosti financování sportu v Jihlavě. Další schůzky a kroky sledující tento cíl připravujeme,“ uvedl Zdeněk Tulis.
18.8.Starší dorost tahal za kratší konecJIH - TEP 1:3, 2.kolo | Miroslav FuksStarším dorostencům nevyšel ani druhý duel v tomto ročníku. Po úvodní zbytečné domácí remíze s Hradcem Králové nestačili na svém hřišti Teplicím a po výbuchu v první půli prohráli 1:3 (0:3). Ve druhé části snížil v 80. minutě Martin Štancl, když účinně napadal teplického gólmana a vypíchl mu míč.
18.8.Urban: „Tým Sezimova Ústí se bude zlepšovat“SEZ - JIH 2:0, 4.kolo | Miroslav FuksPáteční zápasový režim FC Vysočina se tentokráte nemění. Jihlavský klub vyhověl žádosti Sezimova Ústí a proto duel na půdě nováčka II. ligy sehraje již tento 20. srpna od 17.00 hodin. Pro domácí Spartak půjde o domácí premiéru v letošním ročníku a ve II. lize vůbec. Vždyť teprve v roce 2007 tento klub okusil ČFL. Jaké znalosti má o nadcházejícím soupeři trenér Luboš Urban?
Další stránky
123>>
 
Historie
Aktuálně

Vojtěch Lampíř: Proti Chrudimi nasadíme dvě odlišné jedenáctky

Po úvodním letním tréninku a rozlosování nového ročníku je před námi další neklamný signál, že se ligový start neúprosně blíží – první letní přípravný duel. Fotbalisté FC Vysočina v něm na domácí půdě nastoupí proti druholigovému sokovi – MFK Chrudim. Duel proběhne na stadiónu v Jiráskově ulici v sobotu 22. června od 11:00 hodin. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu