V srpnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.8.Juniorka v Liberci vydřela remízu 3:3LIB - JIH 3:3, 2.kolo | Miroslav FuksJuniorský tým FC Vysočina získal ve 2. kole své soutěže první ligový bod. V Liberci se na něj pořádně nadřel, neboť ještě v 82. minutě zápasu prohrával 3:1. Poté však Jakub Teplý zaznamenal svoji druhou branku v zápase a tři minuty před koncem na konečných 3:3 upravil Filip Dvořáček.
1.8.Vstupenky na Znojmo budou na všech pokladnáchMiroslav FuksDůležitý páteční duel mezi FC Vysočina a 1.SC Znojmo slibuje velký náboj, krásné letní počasí a též velmi dobrou diváckou kulisu a fotbalovou atmosféru. Předzvěstí je solidní zájem o vstupenky v předprodeji, ovšem i nadále je k dispozici dostatek vstupenek, které budou prodávány před zápasem na všech pokladnách stadiónu.
2.8.Do Vysočiny přichází další velký talent – Jakub FulnekMiroslav FuksPokračuje přísun talentovaných hráčů do FC Vysočina. V Jihlavě podepsal čtyřletou smlouvu útočník či ofenzivní záložník Jakub Fulnek (nar. 26.4.1994), který naposledy působil v MFK OKD Karviná. Hráč, který má na svém kontě 9 startů za českou reprezentaci U-18, se zatím bude připravovat v juniorském týmu.
2.8.Vysočina slaví rekordní ligovou výhru!JIH - ZNO 4:0, 3.kolo | Miroslav Fuks & Jaroslav WollmannVysočina proti Znojmu splnila tříbodový cíl, připsala si první tři body do tabulky a navíc potěšila více než 3.100 diváků, když do sítě prvoligového nováčka nasázela hned čtyři branky! Pod výhru 4:0 (2:0), která představuje nejvyšší vítězství v prvoligové historii klubu, se postupně podepsali Petr Tlustý, Tomáš Marek, Marek Jungr a Haris Harba.
3.8.Komňacký: Pro nás to byl jeden z klíčových zápasů podzimuJIH - ZNO 4:0, 3.kolo | Miroslav FuksV Jihlavě opět zavládla fotbalová radost. Znojmo potvrdilo, že na stadiónu Vysočiny neumí, odvezlo si výraznou čtyřbrankovou porážku a jihlavští hráči své fanoušky potěšili výborným výkonem. Odezvou jim byla výborná atmosféra zápasu a vytrvalé povzbuzování slušně zaplněných tribun. Jak duel hodnotily osoby nejpovolanější, tedy trenéři obou celků?
4.8.Dorost U19 stále čeká na první ligový bodJIH - ZLN 1:2, 2.kolo | Miroslav FuksExtraligový starší dorost FC Vysočina se ani ve 2. kole nedočkal prvních bodů v novém soutěžním ročníku. Na domácí půdě proti Zlínu nepodal optimální výkon a svému soupeři podlehl zaslouženě 1:2 (0:1), když jedinou jihlavskou branku zaznamenal Tomáš Duba.
5.8.Ženy odehrály první přípravné utkáníRedakcePremiérový zápas v přípravě na novou sezonu mají za sebou fotbalistky FC Vysočina. Na hřišti Dukly Jižní Město podlehly po vyrovnaném průběhu soupeři 1:3 (0:0).
5.8.Juniorka zdolala premiérového mistraJIH - BRN 3:1, 3.kolo | Miroslav FuksJuniorský tým FC Vysočina se ve 3. kole své soutěži dočkal první výhry, která byla o to cennější, že se zrodila proti Zbrojovce Brno, tedy loňskému vítězi premiérového ročníku Juniorské ligy. Tři body za výhru 3:1 (2:0) zařídily trefy Jindřicha Kučery, Jakuba Teplého a Radima Šuty z penalty.
6.8.S Fanklubem do LiberceDavid ZemanV Liberci čeká náš tým náročné utkání, vzhledem k tomu, že soupeř bude chtít napravit své zaváhání z minulého kola. Podpořte hráče v tomto těžkém boji i vy! Stačí využít výjezdu, který je pořádaný tradičně Fanklubem. Odjezd je stanoven na neděli 11.8. v 15:30 od fanshopu pod novou tribunou, cena činí 150 Kč pro členy Fanklubu a 180 Kč pro ostatní. Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle 732 770 383, popřípadě e-mailu fanklub.vysocina@seznam.cz. Uzávěrka zájezdu je do vyčerpání míst.
7.8.Lukáš Masopust a Adam Jánoš v nominaci U21Miroslav FuksHned dvojice záložníků FC Vysočina figuruje v nominaci českého reprezentačního týmu U21 pro přípravný duel proti Nizozemí, který je naplánován na středu 14. srpna. Ve výběru kouče Jakuba Dovalila nechybí Lukáš Masopust a sparťanský host Adam Jánoš. Mezi náhradníky dvacetičlenné nominace je zařazen další středopolař Jan Kosak.
8.8.Dorost U-19 stále bez boduMOS - JIH 2:1, 3.kolo | David ZemanStarší dorost v této sezóně ještě nebodoval a nic na tom nezměnilo ani utkání v Mostě. Do utkání sice Jihlava vstoupila lépe, když se prosadil Tomáš Duba, ovšem ještě do přestávky soupeř vyrovnal a ve druhém poločase i utkání otočil. Vysočina si tedy veze porážku 2:1 (1:1).
8.8.Komňacký: V Liberci se chceme pokusit o překvapeníLIB - JIH 1:0, 4.kolo | Miroslav FuksS jídlem roste chuť. Fotbalová Vysočina získala první tři body v tomto ligovém ročníku a velmi cenné střelecké sebevědomí, když do sítě Znojma vstřelila čtyři branky. Proč se tedy hned v následujícím kole nepokusit získat první body ze stadiónu soupeře! Oříšek to však bude pořádný, neboť jihlavský tým se představí na půdě jednoho z nejlepších celků ligy a tradičního účastníka evropských pohárů – Slovanu Liberec.
8.8.Juniorka na Bohemians bodovala naplnoBOH - JIH 0:3, 4.kolo | Miroslav FuksJuniorský tým navázal na dobrý výkon a výhru z pondělního domácího duelu proti Brnu a plný bod bodů si připsal i o tři dny později proti Bohemians 1905. Jasnou výhru 0:3 (0:1) zajistili dvěma trefami Jindřich Kučera a jednou brankou Jan Kliment.
9.8.Jánoš: Z příchodu do Jihlavy jsem měl trochu obavyMiroslav FuksDo Jihlavy přišel jako talentovaný mladík prakticky bez ligových zkušeností, ovšem ze všech letních posil tohoto zatím v dresu FC Vysočina odehrál nejvíc. Hostuje zde ze Sparty Praha a je synem tragicky zesnulého slavného brankáře. Jak je Adam Jánoš spokojen se vstupem do nového ročníku Gambrinus ligy? Jak hodnotí své výkony?
9.8.Muris Mešanović bude hostovat v Dunajské StreděMiroslav FuksTřiadvacetiletý útočník FC Vysočina Muris Mešanović míří do týmu účastníka slovenské Corgoň ligy – FK DAC 1904 Dunajská Streda. Bosenský střelec, který v dresu FC Vysočina zaznamenal 21 branek, v Dunajské Stredě trénuje a kluby nyní administrativně dolaďují jeho půlroční hostování na Slovensku.
11.8.Ženy si připsaly první výhru v přípravěRedakceVe druhém přípravném utkání nastoupily ženy FC Vysočina na hřišti Jindřichova Hradce a po nadějném výkonu zvítězily hladce 6:0 (2:0).
11.8.Vysočina v Liberci bojovala, ale v oslabení podlehla LIB - JIH 1:0, 4.kolo | Miroslav FuksNa Liberec zahrát umí, což fotbalisté FC Vysočina bojovným a soustředěným výkonem dokazovali celý první poločas utkání proti českému pohárovému zástupci a třetímu celku loňského ročníku Gambrinus ligy. Závěr prvního dějství na stadiónu U Nisy však přinesl zbytečné vyloučení Kopice a oslabení jihlavské sestavy, které ve druhé půli vyústilo v liberecké vítězství 1:0 (0:0) po brance Rybalky.
11.8.Komňacký: V oslabení je v Liberci složité pomýšlet na úspěchLIB - JIH 1:0, 4.kolo | Miroslav FuksFotbalová Vysočina s Libercem poslední tři vzájemné ligové duely remizovala a doufala, že s prázdnou neodjede ani ve 4. kole ligového ročníku 2013/14. Cennému zisku proti úspěšnému českému pohárovému zástupci skutečně nebyla daleko a za bojovný výkon ve druhé půli, kdy hrála oslabená po vyloučení Kopice, zaslouží pochvalu.
12.8.Dorost U-19 utrpěl debaklJIH - OLO 0:5, 4.kolo | David ZemanTým staršího dorostu prožívá velice špatný vstup do sezóny, po třech prohrách se mu nepodařilo bodovat ani doma proti Sigmě Olomouc, když navíc utrpěl debakl 0:5 (0:2) a zůstává tak bez bodu.
12.8.Juniorka potvrdila formu a porazila SpartuJIH - SPA 2:0, 5.kolo | Miroslav FuksJuniorský tým FC Vysočina zažívá velice dobrý vstup do sezóny, když v úvodních pěti kolech vybojoval 10 bodů a zvítězil třikrát v řadě. Naposledy dnes, když na domácí půdě zaslouženě získal cenný skalp dosud neporažené Sparty Praha. Pod výhrou 2:0 (1:0) se svými brankami podepsali Jindřich Kučera a Jan Kliment.