Bokša: „Ústecký tým je kvalitnější než na podzim“
Příprava končí a Vysočina jde do prvního ostrého zápasu v letošním roce. Zároveň zahajuje bezesporu nelehkou cestu za vysněným návratem do Gambrinus ligy. Prvním soupeřem bude svěřencům trenéra Milana Bokši celek FK Ústí nad Labem. Zápas má výkop v neděli 11. března od 14:30 hodin a vy ho budete moci sledovat prostřednictvím tradičního on-line přenosu.
“Na zápas se všichni velmi těšíme, zvláště u hráčů to v posledních dvou týdnech velmi výrazně pozoruji. Jsme rádi, že končí netypicky dlouhá zimní příprava a my konečně vstoupíme do ligového kolotoče,” řekl nám trenér Milan Bokša, který doplnil pohled na hráčský kádr: “Krom zraněného Libora Baláže jsme kompletní, tedy včetně prakticky celou zimní přípravu marodícího Michala Pacholíka. Ten však s největší pravděpodobností absolvuje přípravný zápas “béčka” v Brně. O základní sestavě mám již samozřejmě jasnou představu, ale hráči se ji dozví až v den utkání. Do zápasu se toho totiž ještě může hodně změnit. Zejména na postu krajních obránců je celá věc s určitým otazníkem.”
Kouč Bokša v uplynulém víkendu na vlastní oči sledovat ústeckou generálku, která proběhla na hřišti prvoligové Plzně: “Osobně jsem se přesvědčil, že podzimní vzestupná tendence výkonnosti Ústí nad Labem pokračuje i na jaře. Tým je bezesporu silnější než v úvodu soutěže, navíc v něm nedošlo k žádným zásadním kádrovým změnám. Největší ztrátou asi je setrvání Ohněníka v Teplicích. Naopak si musíme dát největší pozor na nevyzpytatelného zkušeného Fouska. Rozhodně nás čeká velmi důležitý zápas, který může mít velký vliv na naši jarní pohodu.”
U18: Výhra nad Vyškovem
Jihlavský starší dorost B vyhrál na venkovní půdě ve Vyškově 0:3 (0:1). Za jihlavské se trefil Jakub Ficek, Jiří Novotný a Karel Jančok. Vysočině i po druhém jarním zápase náleží 1. příčka Divize D. Celý článek
- U17: Prohra s Olomoucí (17.03.2025)
- U19: Venkovní prohra se Sigmou (15.03.2025)
- Marek Jarolím: Náš výkon nebyl bez chyb, ale šli jsme za vítězstvím (14.03.2025)
- Vysočina vydřela důležitou výhru proti silné Olomouci (14.03.2025)
- 2019:
- Juniorka smolně podlehla Harbovi, Krejčímu a spol.
- U18: Do jara vstoupili domácí remízou se Spartou
- 2013:
- Dorost U-17 převálcoval Havlíčkův Brod
- Ženy si v přípravě poradily s Vrchovinou
- Kliment trefil bod minutu před koncem
- Příval sněhu si vynutil odložení duelu s Mladou Boleslaví
Vytisknout