24.03.2009, DENÍK - Edita Palkovičová

Český exreprezentant už je fit, zatím si zahrál za béčko

Český exreprezentant už je fit, zatím si zahrál za béčkoZimní posila fotbalistů FC Vysočina Pavel Mareš, který je bezesporu hráčem s nejzvučnějším jménem v jihlavském celku, si mohl poprvé po pěti měsících užít atmosféru mistrovského utkání. Odehrál totiž celý zápas třetiligové juniorky proti záložnímu týmu Zlína.

 
 „Měl jsem lehčí zranění lýtkového svalu, proto jsem nebyl k dispozici hned v úvodu. Teď už jsem zdravotně v pořádku a s připravuju se s klukama,“ odůvodnil absenci bývalý český reprezentant, který se potřebuje dostat zpět do zápasového zatížení.

„S koučem Markem jsme řešili, jak se nejlépe začít začleňovat do týmu a domluvili jsme se, že bude nejlepší, když si půjdu zahrát s béčkem,“ prozradil strategii Mareš, který si svými vyhlídkami na základní sestavu druholigového A-týmu není jistý.

„Zdravotně jsem sice v pořádku, ale vše teď záleží na trenérech, protože kluci momentálně hrají velmi dobře, takže uvidíme.“

Třiatřicetiletý fotbalista se zkušenostmi z evropských pohárů už stihl nabrat i potřebnou kondici, ale… „Kondičně byl zápas ve Zlíně z mé strany v pořádku, herně to ještě nebylo úplně ono, ale je pravda, že to byl můj první mistrovský zápas po pěti měsících,“ uznal bývalý hráč pražské Sparty.


 
Aktuálně

Netradičně na Velikonoce vyzveme Třinec

Vpravdě netradiční termín a čas nabízí z hlediska FC Vysočina plán 24. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Jihlavský tým nastoupí do domácího duelu proti Třinci na Velikonoční pondělí 22. dubna už od 13:30 hodin. Jihlavský klub si je vědom důležitosti zápasu a podpory fanoušků, tudíž přichází s výhodnou nabídkou pro celé rodiny – vstup ZDARMA pro děti a... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu