02.03.2017, Miroslav Fuks

Epidemie příušnic na tři týdny zastaví chod šesti mládežnických týmů

Epidemie příušnic na tři týdny zastaví chod šesti mládežnických týmůMládežnické týmy FC Vysočina se dostaly do nepříjemné situace. V Jihlavě od počátku letošního roku řádí epidemie příušnic, která se postupně stále více začala promítat do nárůstu onemocnění mládežnických hráčů jihlavského klubu. Krajská hygienická stanice proto s platností od 2. března doporučila zastavení provozu týmů po dobu tří týdnů.

 

„Rozhodli jsme se toto doporučené karanténní opatření akceptovat a s okamžitou platností jsme zrušili tréninkovou přípravu a zápasy šesti mládežnických týmů od kategorie U12 po U17. Hráči se tak znovu sejdou nejdříve 23. března. Je to pro nás nepříjemná komplikace, ale naší prioritou je zdraví mladých hráčů. Od konce ledna příušnice prodělalo 10 hráčů, dalších 12 je nyní v léčení a u dvou fotbalistů registrujeme podezření z nákazy,“ uvedl Josef Morkus, sportovní manažer mládeže FC Vysočina.

 
Aktuálně

Vysočina se dočkala zasloužené a tolik potřebné výhry

FC Vysočina se dočkal střeleckého obrození a první jarní výhry. Náš tým tolik potřebné tři body vybojoval proti juniorce Sparty Praha, která v Jihlavě nepotvrdila svoji formu a zaslouženě prohrála 3:1 (2:1). Na úvodní trefu Filipa Šancla dokázal reagovat Michl, ovšem ještě do půle vrátil domácím vedení Tomáš Franěk. Skóre dal konečnou podobu Filip... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
×
Odehráno v 17:00
FC Vysočina Jihlava
AC Sparta Praha
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu