27.11.2014, Miroslav Fuks

Třetí Miss internet FC Vysočina jste zvolili Lucii Wasserbauerovou

Třetí Miss internet FC Vysočina jste zvolili Lucii WasserbauerovouJihlavský City Park dnes podvečer jedinečným způsobem spojil ty nejlepší fotbalisty na Vysočině a prezentování trojice krásných dívek. Zaplněná promenáda nákupního centra totiž hostila autogramiádu fotbalistů FC Vysočina a především pak dekorování sličných dívek v rámci 3. ročníku MISS internet FC Vysočina.

 

Fanoušci se v City Parku začali shromažďovat s půlhodinovým předstihem, neboť měli políčeno na posledních 50 kusů velmi vzácných vstupenek na nedělní velmi atraktivní duel FC Vysočina vs. AC Sparta. Po těchto lístkách logicky brzy nebylo ani památky. Mini fanshop FC Vysočina však nenabízel pouze tento cenný artikl, neboť tímto dnem zařadil do prodeje stolní kalendář pro rok 2015 a zdařilou čerstvou zásilku zimních doplňků – dětské šály a kolekce zimních čepic. Šanci zakoupit tyto suvenýry samozřejmě budete mít v klubovém fanshopu třeba již v rámci nedělního duelu 16. kola SYNOT ligy nebo od pátku 28. listopadu prostřednictvím e-shopu FC Vysočina.

Ještě než se zástupy fanoušky vrhly na hráče s žádostí o autogram či fotografii, tak došlo na hlavní část programu – vyhlášení výsledků 3. ročníku ankety MISS internet FC Vysočina pro rok 2014. Soutěžily v ní 4 statečné dívky, trvala měsíc a hlasovalo v ní 1.091 uživatelů internetu. Hlasování skončilo na konci října a vzešlo z něj toto konečné pořadí:

1. Lucie Wasserbauerová - 2488 b.
2. Romana Šárová - 1483 b.
3. Andrea Kalců - 1368 b.
4. Eva Lacková - 1207 b.

Dívky na prvních třech místech místo šerpy obdržely z rukou ředitele klubu Zdeňka Tulise originální dres FC Vysočina a příjemné dárky od partnerů ankety. Těmi byly společnost Lion Sport, která je prodejcem a distributorem zboží Adidas, jihlavské multikino Cinestar, Club XANADU, Hospoda Pivní Ráj, Restaurant Buena Vista, MF DNES a samozřejmě nechyběla ani dárková taška FC Vysočina včetně nového kalendáře. Novou klubovou MISS Lucii Wasserbauerovou navíc potěšila večeře pro 2 osoby v jihlavské restauraci Double Decker, láhev luxusního brandy KVINT od společnosti XO Czech a hlavní cena od společnosti AC-ROZKOŠ, která věnovala víkendový pronájem osobního vozu HYUNDAI s plnou nádrží!

  • obsáhlou fotografii z akce naleznete ZDE


 
Aktuálně

Vysočina po zásluze porazila juniorku Slavie Praha

Fotbalová Vysočina drží v zimní přípravě nadále neporazitelnost. Proti druholigové juniorce Slavie Praha byla lepším celkem a zejména v první půli si vypracovala řadu příležitostí, které však zůstaly nevyužity. Pod vítězství 2:1 (1:1) se brankami podepsali oba útočníci Justin Araujo-Wilson a Mame Alassane Tall. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu