01.11.2019, Miroslav Fuks

Hráčem FCV za měsíc září jste zvolili Lamina Jawa

Hráčem FCV za měsíc září jste zvolili Lamina JawaTradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ opět poznala nového vítěze! Za měsíc říjen vystoupil na pomyslný piedestal v očích fanoušků čtyřiadvacetiletý Lamin Jawo! Gambijský útočník v Jihlavě působí od ledna letošního roku a na podzim se v jihlavském dresu výrazně prosazuje. Dařilo se mu již v září a ve třech říjnových duelech zaznamenal tři důležité branky do sítě Sokolova a Pardubic.

 

Druhou příčku obsadil střední záložník Jan Fortelný, jenž za Jawem zaostal o pouhých sedm bodů. Třetí příčku bere ofenzivní záložník Tomáš Smejkal, jenž potřetí v řadě obsadil v měsíčním hlasování pozici v elitní trojici.

Pořadí ankety Hráč měsíce za říjen 2019:

1. Jawo Lamin 225 b., 2. Fortelný Jan 218 b., 3. Smejkal Tomáš 192 b., 4. Vejmola Luděk 110 b., 5. Tlustý Petr 98 b., 6. Vaculík Lukáš 87 b., 7. Tijani Mohamed 65 b., 8. Lacko Matúš 53 b., 9. Pojezný Karel 43 b.

 
Aktuálně

Holky přes druholigovou Čáslav postoupily do 3. kola poháru!

Ženský tým FCV se dnes postaral o překvapení v rámci Poháru FAČR žen a prodloužily si tak svůj fotbalový podzim. Naše holky, které působí ve 3. nejvyšší soutěži, na jihlavské umělé trávě porazily druholigovou Čáslav 5:2 (2:0), když dvakrát skórovala Marie Fatrdlová a po jedné brance přidaly Zuzana Poláková, Eliška Jůzlová a Monika Šanderová. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu