06.04.2019, Miroslav Fuks

Hráči, trenéři, zaměstnanci i fanoušci vyrazí na jarní úklid!

Hráči, trenéři, zaměstnanci i fanoušci vyrazí na jarní úklid!V celém Česku vypukl jarní úklid měst, obcí, parků či vodních toků. FC Vysočina se rozhodl jít příkladem a v čele s profesionálními ligovými fotbalisty zorganizoval úklid oblíbené lokality od sportovního areálu Na Stoupách až po jihlavský amfiteátr. Akce se uskuteční v úterý 9. dubna od 13:00 do 15:00 hodin a podpořilo ji Hitrádio Vysočina a Služby Města Jihlavy.

 

V celém Česku proběhne rekordní počet dobrovolnických úklidů, což názorně dokumentuje web www.uklidmecesko.cz. „Jeho součástí je též jarní úklid, k němuž dal impuls náš klub ruku v ruce s Hitrádiem Vysočina. Velice nás těší, že se k němu vstřícně postavili i pracovníci Služeb Města Jihlavy a že v nejbližších dnech obdobné úklidové akce absolvují herci, hokejisté či moderátoři rádia,“ uvedl ředitel klubu Jan Staněk.

Jeho slova o další informace rozšířil marketingový manažer Miroslav Fuks: „Úterní očisty lokality Březinových sadů se zúčastní prakticky kompletní první tým fotbalistů FC Vysočina včetně trenérů a členů realizačního týmu. K „áčku“ se připojí také junioři, dorostenci a zaměstnanci klubu. Vyzýváme tímto dobrovolníky nejen z řad fanoušků, aby se k nám připojili! Hodláme je odměnit volnou vstupenkou na náš velikonoční duel proti Třinci, který je na programu v pondělí 22. dubna. Sraz všech účastníků je v 13:00 hodin u hlavní brány do sportovního areálu v ulici Na Stoupách. Není samozřejmě problém, když se zájemci k naší úklidové akci připojí s určitým časovým odstupem.“

 
Aktuálně

Moravská plynárenská: významný partner FC Vysočina

Společnost Moravská plynárenská už takřka dva roky náleží mezi hlavní partnery fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Moravská plynárenská patří mezi nejrychleji rostoucí dodavatele plynu na jihu Moravy. Svým zákazníkům, k nimž samozřejmě patří i FC Vysočina, nabízí nejvýhodnější plyn na trhu na dobu neurčitou s možností on-line sjednání. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu