15.07.2019, Miroslav Fuks

Jak si FC Vysočina vedl v letní přípravě?

Jak si FC Vysočina vedl v letní přípravě?Fotbalisté FC Vysočina se museli vyrovnat s nemírně smolným a krutým výsledek baráže o FORTUNA:LIGU a pouhých patnáct dnů po posledním duelu s Karvinou se znovu zapojili do tréninkového procesu. V letní přípravě tvrdě trénovali, v sedmi přípravných zápasech získávali herní praxi, sehrávali se a testovali řadu adeptů dresu FCV. Jak si v těchto prověrkách vedli a v jakých sestavách se v nich představili?

• přehled letních přípravných zápasů - ZDE
  • aktuální kádr prvního týmu včetně čísel - TADY

STATISTIKY LETNÍ PŘÍPRAVY

Celková bilance: 7 utkání 1 – 3 – 3 11 : 14

Střelci: 3 – Klobása, 2 – Mikuš, Zoubele, 1 - Smejkal, Javůrek, Maksimović, Svoboda.

Odehrané zápasy: 7 – Javůrek, Lacko, Mikuš, Tlustý, Vedral, Zoubele, 6 - Novotný, J.Pavlík, Tijani, Vaculík, Beltran, M.Pavlík, Svoboda, 5 - Křišťál, Novák, Klobása, Smejkal, 4 – Jawo, Křivánek, Ritter, Vejmola, 3 –Veselý, 2 – Cupák, Lancman, Maksimović, Trajković, 1 – Fortelný, Jágrik, Kolář, Lopatin. Milošević, Šefčík, Tape, Whittingham, Yu.