17.10.2017, Jan Staněk

Jak to viděl ředitel?

Jak to viděl ředitel?Venku je krásné babí léto, ale ani parádní počasí nemůže vyhnat smutek z mysli nás fanoušků. Poslední dvě utkání vypadala dlouhou dobu nadějně, bohužel jsem však vyšli na prázdno.

 

Plzeň vytvořila rekord v počtu vítězství v řadě. My jsme pravděpodobně rekord získaly také, a to v počtu penalt, které se proti nám v řadě kopaly při venkovním utkání. Jak se říká – „to nechceš“. Doufám, že tato kuriozita napsala svou poslední část ve Zlíně, tam skončila a zůstane. Před utkáním v Mladé Boleslavi asi požádáme o úřední zákaz přiblížení se našich hráčů v pokutovém území k hráčům Boleslavi. Jinak nevím.

Bohužel jsme v posledních dvou utkáních nebyli schopni hrát dobře celých 90 minut a soupeř, na rozdíl od nás, toho dokázal lépe využít a vždy dál o ten pověstný jeden gól víc. Můžeme si jen postesknout, že jsme Sigmu první poločas nepustili (kromě jedné standardky) vůbec k ničemu, a že jsme byli v Zlíně 75 minut o dost lepším týmem, než domácí.

Na druhou stranu výkon ve Zlíně je tou nejlepší pozvánkou na páteční utkání s Bohemkou. Rychlé přímočaré akce, které prakticky pokaždé znamenaly nebezpečí pro soupeřovu branku, to je fotbal, který chceme vidět. Tým pracuje poctivě a jsem přesvědčen, že se opět nastartuje na vítěznou vlnu. Konečně nám také vyšel páteční termín, tak doufám, že diváků přijde hodně a povzbudí naše chlapce, aby ještě víc bojovali za Vysočinu. Pokud budou pokračovat ve zlepšení, věřím, že si sobotní Den s fanoušky užijeme v uvolněné atmosféře.

Určitě si pak nenechte ujít středeční utkání se Slávií! Pražská S, to je vždy fotbalový zážitek.

 
Aktuálně

Vysočina v sobotu vyzve v pohodě hrající Prostějov

Šance FC Vysočina na třetí barážovou příčku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je tři kola před koncem už pouze teoretická, ovšem jihlavský tým hodlá zabojovat o co nejlepší konečné umístění. Důležitý krok k němu může učinit v sobotu 4. července, kdy od 17:00 hodin hostí velmi dobře a uvolněně hrající Prostějov. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu