23.08.2007, Miroslav Fuks

Kádr posiluje slavistický Martin Bayer

Kádr posiluje slavistický Martin BayerOdchod dvojice Brazilců a problémy s kolenem u Michala Kadlece si vynutily rychlou reakci směřující k posílení kádru FC Vysočina. Na půlroční hostování tak do Jihlavy ze Slavie Praha přichází univerzální záložník Martin Bayer (nar. 21.4.1985). Poté, co nevyšlo hostování plzeňského stopera Petra Knakala, nadále probíhá hledání posily pro defenzívu.

 
Dvaadvacetiletý Martin Bayer fotbalově začínal v Lošticích, ale brzy zamířil do pražské Slavie. Zde prošel mládežnickými kategoriemi, ale do prvoligového kádru se nikdy neprosadil a nastupoval za třetiligovou juniorku. V létě měl nakročeno do Kladna, ovšem nakonec minimálně podzimní část stráví na Vysočině.
Martin Bayer dnes podvečer nechyběl na předzápasovém tréninku a proti Dukle by se mohl objevit na lavičce. Na hřišti se setkal i s brankářem Branislavem Rzeszotem, který se po vážnéém zranění achilovky poprvé zapojil do tréninku jihlavského týmu. Zatím však pouze vyklusával.


 
Aktuálně

České zahradní traktory podporují FC Vysočina!

Fotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na tandem dvou firem, které pomáhají nejen s péčí FCV o... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu