21.02.2014, Miroslav Fuks

Kluby se dohodly a Vepřek bude na jaře působit na Vysočině

Kluby se dohodly a Vepřek bude na jaře působit na VysočiněSložitá jednání mezi FC Vysočina a Olomoucí jsou u konce. Momentálně zraněný levý obránce Michal Vepřek nakonec opouští kádr Sigmy a na jaře bude oblékat dres Jihlavy. Na Vysočinu, kde již působil v letech 2007 – 2009, se vrací formou půlročního hostování s opcí na přestup.

 

Širší kádr FC Vysočina naopak opustila dvojice talentovaných odchovanců. Devatenáctiletý gólman Jan Kotnour a dvacetiletý ofenzivní hráč Jindřich Kučera se stali vítanými posilami třetiligového Žďáru nad Sázavou. Tým, v němž nastupuje řada exjihlavských hráčů v čele s Michalem Veselým, na jaře čekají těžké boje o záchranu v MSFL, v nichž by oba kmenoví fotbalisté FC Vysočina mohli sehrát důležitou úlohu. „Chceme Žďáru nad Sázavou pomoci. Věříme, že náročné boje ve třetí lize budou pro fotbalový vývoj obou hráčů prospěšné. Ve Žďasu budou hostovat do 30. června letošního roku,“ uvedl sportovní manažer Josef Jinoch.

 
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce května 2019

Na webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2019“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc květen. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu