20.11.2014, Miroslav Fuks

Kukoľ a Šulek podpořili charitativní projekt McHappy Day

Kukoľ a Šulek podpořili charitativní projekt McHappy DayExmyjavské slovenské duo v dresu FC Vysočina – Vladimír Kukoľ a Peter Šulek – ve čtvrtek 20. listopadu prodávalo v jihlavské restauraci McDonald´s na Masarykově náměstí. Stalo se tak v rámci tradičního charitativního projektu McHappy Day, během kterého mohli zájemci koupí hranolků nebo samolepky Pomocná ruka podpořit nadační fond Ronald McDonald House Charities.

 

Tradiční je též spolupráce McDonald´s a FC Vysočina. Roli obsluhy v jihlavské restauraci si v uplynulých dvou letech vyzkoušeli Stanislav Tecl, Gabriel da Silva, Lukáš Masopust a Haris Harba. Vlado Kukoľ a Peter Šulek dnes krátce po poledni zhruba na hodinku oblékli nejen dresy FC Vysočina, ale též slušivé zástěry prezentující McHappy Day. Dostalo se jim základního zaškolení pro přípravu oblíbených hamburgerů a zvládli i úkoly pro asistenty při pokladnách. Při jejich snaze nabízet kupujícím charitativní samolepky Pomocná ruka je přišli podpořit spoluhráči Ondřej Šourek, Jan Kosak a Marián Kovář.

McHappy Day je skvělá příležitost, jak vykonat dobrý skutek. Tento den věnuje McDonald´s nadačnímu fondu Ronald McDonald House Charities polovinu tržeb z prodeje hranolků ve všech svých restauracích po celé České republice. Kromě hranolků si mohli zájemci v restauracích McDonald´s zakoupit za 20 Kč charitativní samolepku Pomocná ruka. Prodej samolepek probíhá od 17. do 30. listopadu 2014. Loni se takto podařilo pro nadační fond Ronald McDonald House Charities vybrat rekordních 2 874 568 korun.

Finanční prostředky získané v rámci McHappy Day jsou určeny na financování „domova mimo domov“ pro rodiny nemocných dětí dlouhodobě hospitalizovaných na klinice dětské onkologie a hematologie ve FN Motol v Praze. Nadační fond Ronald McDonald House Charities se již několik let stará o ubytování dlouhodobě nemocných dětí a jejich rodin v areálu FN Motol v Praze. V letošním roce do konce října 2014 tak pomohl 610 maminkám být nablízku svým dětem.

  • fotogalerii z charitativní akce najdete ZDE

 
Aktuálně

Trenérský tým „áčka“ se nedohodl na pokračování spolupráce

FC Vysočina do letní přípravy na start FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY vstoupí s novým trenérským týmem. Kouč Radim Kučera, asistent trenéra Josef Mucha a trenér gólmanů Josef Hanzálek se nedohodli s vedením klubu na dalším trvání svých smluv. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu