19.11.2018, Miroslav Fuks

Na Pardubice doplní realizační tým Roman Kučera

Na Pardubice doplní realizační tým Roman KučeraFotbalisté FC Vysočina se intenzivně připravují na závěrečný duel kalendářního roku 2018 – sobotní náročnou jarní předehrávku na půdě Pardubic. Tým povede Michal Šmarda, konzultacemi, radami a cennými zkušenostmi jej od čtvrtka doplnil Roman Kučera, který bude administrativně uveden jako hlavní trenér.

 

„Roman Kučera nadále zůstává šéftrenérem mládežnické akademie FKM Vysočina Jihlava. Jeho záskok jsme projednali s technickým ředitelem FAČR, jíž je Roman zaměstnancem. Jsme rádi, že toto jednozápasové provizorium schválil. Chtěli jsme trenérský tým na poslední utkání doplnit a též oživit, proto jsem Romana požádal o tento záskok. Kluky primárně povede Michal Šmarda. Ostatně, ten si už úlohu kouče vyzkoušel v pohárovém utkání v Opavě a poté v ligových zápasech na Žižkově a s Prostějovem,“ objasnil složení trenérského týmu ředitel klubu Jan Staněk.

Michal Šmarda Vysočinu povede do duelu proti Pardubicím

 
Aktuálně

Spolupráce FC Vysočina se společností UDANAX pokračuje

Zimní pauza prospívá nejen kondici a síle fotbalistů, ale časový prostor pomohl i narovnání vztahů mezi FC Vysočina a společností UDANAX, které byly narušeny sporem mezi společností UDANAX a akcionářem klubu. V jarní části fotbalové sezóny tak bude provoz stánků s občerstvením na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě výhradně v režii značky... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu