03.07.2007, Miroslav Fuks

Na středečním tréninku se objeví čtyři nové tváře

Na středečním tréninku se objeví čtyři nové tvářeKádr FC Vysočina získal pro nadcházející sezónu další posilu. Po ofenzivním záložníkovi Tomáši Večeřovi, jehož příchod byl avizován v minulém týdnu, dnes s jihlavským klubem podepsal tříletý kontrakt naposledy bystrcký útočník Stanislav Zedníček. Krom této dvojice se na středečním prvním tréninku objeví duo testovaných obránců Cyril Špendla a Marek Nešpor.

 
Stanislav Zedníček (nar. 14.6.1983) je odchovancem kopané ve Žďáru nad Sázavou, odkud dokonce na jaře 2002 hostoval v týmu staršího dorostu FC Vysočina vedeného dnešním asistentem „A“ mužstva Josefem Vrzáčkem. Po jihlavském působení zkoušel štěstí v Sigmě Olomouc a poté zakotvil v Dostě Bystrc. V sezóně 2005/06 se podílel na historickém postupu brněnského mužstva do II. ligy. V té se Zedníček na podzim neprosadil do základní sestavy a tak velkou část podzimu hostoval v mateřském divizním Žďáru. Jaro však bylo z jeho pohledu výrazně lepší a propracoval se do základní sestavy. Celkem nastoupil k 18ti druholigovým zápasům. Po sestupu Bystrce se tento rychlý útočník či krajní záložník rozhodl změnit působiště a zamířil do Jihlavy.

Marek Nešpor (nar. 20.9.1984) uplynulou sezónu strávil v Bohemians 1905, kde na podzim do svého zranění pravidelně nastupoval v základní sestavě. Na jaře však naskočil pouze dvakrát a jeho loňská druholigová bilance se tak zastavila na devíti startech. Tento silově velmi dobře vybavený krajní obránce do Bohemians přišel v lednu 2006 z Krče. Nyní bude usilovat o místo v jihlavském kádru.

 Se stejným cílem na Vysočinu dorazí i důrazný slovenský stoper Cyril Špendla (22.08.1979). Ten v uplynulé sezóně dvanácti starty v základní sestavě a jedním gólem napomohl Dubnici k postupu do nejvyšší soutěže, ovšem v kádru pro Corgoň ligu nesetrval. Špendla je odchovanec FK Šaľa, v dorostu hrával za FC Nitra, odkud přestoupil do MFK Žilina a po ročním hostovaní přestoupil do FK ZTS Dubnica.

 
Aktuálně

Omluva

Teplé pivo, chybí klobásy, nepořádek na stadionu, zvýšené vstupné, fronty, nefunkční ozvučení. To je výčet chyb, které provázely první domácí utkání FC Vysočiny. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu