01.04.2014, Miroslav Fuks

Petr Suchý: Jarní část bude ještě hodně náročná

Petr Suchý: Jarní část bude ještě hodně náročnáFotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. Vytvořili jsme proto pravidelnou rubriku, která si bude klást za cíl bližší představení reklamních partnerů FC Vysočina. Aktuálně naše volba padla na akciovou společnost Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, která se nejen v našem kraji zabývá projektováním, řízením a prováděním stavebních činností v oblasti pozemních a inženýrských staveb, dále prováděním silničních a stavebních prací na pozemních komunikacích a prováděním železničního spodku a svršku. Dotazy jsme položili panu Petru Suchému, předsedovi představenstva této společnosti.

 

Jak dlouho už vaše firma podporuje FC Vysočina?
K prvnímu kontaktu došlo zhruba před sedmi či osmi lety, což v dnešní době považujeme za dlouholetou spolupráci.

Co je pro Vás motivem k podpoře fotbalu, potažmo FC Vysočina?
Naše firma vstoupila i stavebně do jihlavského regionu a máme za to, že fotbal se v Jihlavě „dělá“ dobře. Proto jsme se rozhodli pro začátek spolupráce s FC Vysočina.

Hrál jste nebo stále ještě hrajete fotbal aktivně? Jaký je vlastně Váš vztah k nejpopulárnějšímu světovému sportu?
Ano. Fotbalu jsem se dříve věnoval aktivně v nižších třídách, ale postupem času jsem přešel do pozice „aktivního“ fanouška.

Navštěvujete zápasy FC Vysočina pravidelně? Byl jste i na některém venkovním ligovém zápase?
Občas se mi podaří se na domácí zápas dostat, byť je to, vzhledem k pracovnímu vytížení, obtížné. Venkovní zápasy sleduji pouze přes média.

Navštěvujete zápasy české reprezentace, českých klubů v evropských pohárech, popř. jste vyrazil i na atraktivní duely jiných evropských lig?
Za „velkým“ fotbalem vyrážím ojediněle. Největší zážitek posledních let mám z EURA v Polsku, kde jsem byl na zápase Česko – Řecko. Byla tam nezapomenutelná atmosféra.

Sledujete i výsledky dalších týmů FC Vysočina?
Občas se podívám na výsledky mládeže, protože tam vidím budoucnost FC Vysočina.

Jak hodnotíte dosavadní účinkování FC Vysočina v této sezóně?
Deváté místo v tabulce je dobré a na konci sezóny by mě těšilo. Ale 23 bodů není moc a zbytek tabulky je hodně vyrovnaný. Jarní část Gambrinus ligy bude ještě hodně náročná.

Který zápas se Vám nejvíce líbil a který Vás naopak nejvíce rozladil?
Na jaře se mi nejvíce líbilo utkání s Libercem, i přestože FC Vysočina smolně prohrál. Nejvíce mě rozladilo podzimní utkání s Příbramí, kdy tým ostudně prohrál 5:0.

Kteří hráči současného týmu náleží mezi Vaše oblíbence?
Jaromír Blažek a Tomáš Kučera.

Jakého bývalého hráče FC Vysočina byste v jihlavském kádru rád znovu viděl?
Líbil by se mi návrat útočníků Matěje Vydry a Stanislava Tecla.

Jaký tipujete výsledek nadcházejícího domácího duelu proti Mladé Boleslavi?
Čekám těžký zápas a velký boj. Tipuji remízu 2:2.

www.chladek-tintera.cz

 
Aktuálně

Kombinované celky juniorky a dorostu sehrály první přípravy

Dorostenci U19, U18 a junioři FC Vysočina se dočkali prvního přípravného fotbalového utkání po koronavirové pauze. V silně kombinovaném namíchaném složení dnes nastoupili na půdě regionálních celků - přeborového FK Pelhřimov a divizního Tatran Ždírec nad Doubravou. V obou zápasech okusili jihlavští mladíci hořkost porážky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu