14.07.2016, Vojtěch Fuks

Po krátké přestávce zahájili starší dorostenci přípravu

Po krátké přestávce zahájili starší dorostenci přípravuStarší dorostenci U19 vstoupili do náročné přípravy na nadcházející ročník 1. ligy. Mančaft je znovu veden Kamilem Průšou, který má nyní možnost pracovat s ročníky 1998 a 1999. Prostřednictvím rozhovoru s trenérem vám přinášíme aktuální informace z průběhu letního tréninkového bloku U19.

 

Jak intenzivní tréninkový proces na hráče čeká? Máte v plánu soustředění?
První dva týdny se budeme dvakrát denně připravovat v domácích podmínkách, což je posilovna, koordinační sál, umělá a přírodní tráva Na Stoupách. Třetí týden, tedy od 18.7. do 22.7., budeme na soustředění v Náramči nedaleko Třebíče. Po té nás budou čekat ještě další tři týdny do prvního mistrovského zápasu.

Kdy nastoupíte k prvnímu přípravnému utkání? Kdy vstoupíte do ligových zápasů?
První přípravné dvojutkání v Českých Budějovicích již máme za sebou. Hráli jsme v sobotu 9.7.2016, přičemž první duel jsme prohráli 0:2 a ve druhé jsme zvítězili 6:0. Následovat bude dalších sedm přípravných utkání. Úvodní mistrovský zápas sehrajeme 13. srpna doma s Brnem.

Kolik hráčů máte na startu přípravy k dispozici? Na jaký počet kádr hodláte redukovat?
Letní přípravné období jsme zahájili v počtu 24 hráčů a 3 brankářů. Myslím, že do hlavního podzimního období půjdeme v počtu sedmnácti hráčů a tří brankářů. O tomto se však ještě budeme bavit se sportovním vedením, takže nechci nijak předbíhat. Každopádně je nyní vytvořeno opravdu konkurenční prostředí. Bude záležet na přístupu a také na zdraví každého hráče.

Kolik hráčů v týmu zůstalo z uplynulé sezóny?
V týmu zůstali hráči ročníku 1998 kromě Amira Mašiće a Ivana Dujmoviće, kteří byli přeřazeni do juniorky U21. Celkem tedy jedenáct hráčů.

Kádr staršího dorostu U19 na startu letní přípravy:

Brankáři: Konrád Lukáš, Duba Patrik, Jágrik Adam

Obránci: Pavlík Martin, Vašíček Jakub, Trojánek Tomáš, Vrzal Milan, Křišťál Vojtěch, Bence Radim, Kafoněk Marek

Záložníci: Matulka Radek, Polcar Michal, Pejřimovský Kryštof, Karmazín David, Urbánek Jiří, Malár František, Chlumský Dominik, Průša Adam, Smejkal Tomáš, Časta Pavel, Šteffl David, Řezáč Martin, Bartl Denis

Útočníci: Fikar Daniel, Svoboda Pavel, Lorenc Tomáš, Rážek Domink

 
Aktuálně

Vysočina ve druhém utkání přípravy přišla v závěru o výhru

Druhá letní přípravná konfrontace FC Vysočina s nováčkem nejvyšší soutěže nabídla vyrovnaný průběh a množství šancí na obou stranách. Nakonec bylo šťastnější Brno, které dvěma brankami Šumbery v závěru duelu otočilo nepříznivý průběh po vedoucí brance Rajmunda Mikuše ze 75. minuty – 1:2 (0:0). Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Odehráno v 11:00
FC Vysočina Jihlava
FC Zbrojovka Brno
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu