25.11.2009, Miroslav Fuks

První změny v kádru FC Vysočina

Neúspěšný podzim přináší první reakce vedení FC Vysočina směrem k druholigovému kádru. „Rozhodli jsme se nejednat o prodloužení hostování Jana Pence, Jiřího Šislera, Michala Vyskočila a Marcela Krajíčka. Zároveň v tomto mezidobí testujeme šestici zahraničních fotbalistů – tři Slováky, Slovince, Chorvata a Američana,“ informoval klubový web sportovní manažer Josef Jinoch.

 
O dalším osudu testovaných hráčů více napoví páteční modelový zápas. Doplňme, že do kádru „áčka“ byl z „B“ týmu přeřazen dvacetiletý stoper Petr Filip, který se na podzim výborně uvedl v MSFL čtyřmi vstřelenými brankami.

Gólman Marcel Krajíček v Jihlavě hostoval z třetiligové Bystrce a na podzim nastoupil do dvou druholigových duelů, v nichž inkasoval 7 branek. Za „béčko“ nastoupil šestkrát.

Stoper Jan Penc přišel v průběhu podzimu z Příbrami a kouč Luboš Urban ho nasadil do osmi duelů, v nichž jednou skóroval.

Ofenzivní záložník Jiří Šisler je kmenovým hráčem Bohemians 1905 a do Jihlavy dorazil ve 4. kole. Ve zbytku podzimu nastoupil 9 x ve II. lize a 3 x v MSFL. V obou soutěžích jednou skóroval.

Krajní obránce či záložník Michal Vyskočil na Vysočině strávil rok formou hostování z Fulneku. Na jaře jeho rozlet zabrzdilo zranění ruky (7 startů) a na podzim se do užšího druholigového kádru dostával jen sporadicky (2 zápasy). Častěji nastupoval v třetiligovém „béčku“, kde celkem nastoupil do třinácti zápasů a zaznamenal 5 branek.


Petr Filip

 
Aktuálně

Podzimní žákovské hodnocení: U13 – Jonatan Hána

V rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na mladší žáky U13, kteří působili v nejvyšší soutěži své kategorie SpSM-JIH. Z 15ti utkání získali 25 bodů a umístili se na 6. příčce. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu