Tomáš Cihlář bude hostovat v Třinci
Brzy třiadvacetiletý levý obránce či záložník Tomáš Cihlář (nar. 24.6.1987) míří na hostování do FK Fotbal Třinec. Vicemistr světa do dvaceti let z roku 2007 zde bude chtít znovu oživit svoji kariéru a především pravidelně nastupovat ve II. lize. V ní debutoval na podzim 2006 pod vedením trenéra Milana Bokši. Ve čtyřech ročnících nastoupil do 77 zápasů a vstřelil 2 branky.
Cihlář je odchovancem Znojma, odkud v roce 2005 zamířil do dorosteneckých týmů FC Vysočina. V extralize dorostu odehrál 26 zápasů a 4 x skóroval a v juniorce hrající MSFL má na svém kontě 36 duelů a 2 branky. V uplynulém ročníku II. ligy si však v osmi druholigových zápasech připsal pouze 121 minut.
U19: Vysoká prohra na Baníku
Jihlavský starší dorost nezvládl venkovní utkání s Baníkem Ostrava a prohrál vysoko 6:0 (2:0). První poločas nevypadal z pohledu Vysočiny zle a z úvodu druhé půle mohli dorostenci dokonce vyrovnat stav utkání, ale ani jedna z větších šancí se neuchytila, a tak začali přidávat branky domácí. Jihlavští se po tomto nevydařeném utkání nachází na 12.... Celý článek
- Marek Jarolím: Porážka nás mrzí, ale s hrou můžeme být spokojení (29.03.2025)
- Ve vyrovnané deštivé bitvě střílela branky pouze Líšeň (29.03.2025)
- Březnové reprezentační branky a starty odchovanců FCV (26.03.2025)
- U16: První porážka v soutěži (26.03.2025)
- 2019:
- Využijte předprodej vstupenek na Varnsdorf! Brzkým nákupem ušetříte!
- Juniorka se potřetí zaskočit nenechala a Třinec deklasovala
- 2017:
- Vysočina proti Slovácku potřebné body nevybojovala
- Bílek: Bod představuje další ztrátu v boji o záchranu
- 2015:
- FC Vysočina poděkuje hasičům, policistům a záchranářům!
- S Fanklubem do Příbrami
- Proběhla beseda s trenéry Klusáčkem a Kučerou
- 2014:
- Petr Suchý: Jarní část bude ještě hodně náročná
- U17: Utrpěli první porážku v sezóně
- Vysočina se v Plzni musela smířit s nejtěsnější porážkou
- Petr Rada: O postup do semifinále se ještě porveme
Vytisknout