30.01.2021, Miroslav Fuks

Tréninkový dopolední duel skončil smírem

Tréninkový dopolední duel skončil smíremLítá bitva žlutých fotbalistů FC Vysočina proti oranžovým dnes vítěze nepoznala. Za intenzivního sněžení a na umělé trávě, která postupně získala zcela bílou pokrývku, branky padly až po výměně stran. Do vedení šli oranžoví díky trefě Justina Araujo-Wilsona, zkušenější žlutí však tréninkový duel dokázali otočit po přesných trefách Jakuba Selnara a Vojtěcha Patráka. Snaha oranžových o vyrovnání byla odměněna v samotném závěru, kdy na konečných 2:2 srovnal Luis Arroyo.

 

Při zdravotních absencích Lacka, Matulky, Křivánka, Klobásy a Růžičky odehrál celé utkání osmnáctiletý dorostenec Tomáš Franěk.

Scházel též stejně mladý Fares Shudeiwa, který zamířil do Dunajské Stredy na premiérový sraz slovenského reprezentačního výběru U19. Vrchol srazu bude úterní přípravný duel proti Maďarsku.

Góly: Selnar, Patrák – Araujo-Wilson, Arroyo

ORANŽOVÍ: Vejmola (45. Číž) – Křišťál. Štefánek, Vlček, Želazný – Chok, Chocholatý, Ritter – Ševčík, Patrák, Selnar.
ŽLUTÍ: Číž (31. Jágrik) – Svoboda, Vedral, Pojezný, Horák – Červ, Tureček, Franěk – Arroyo, Araujo-Wilson, Peřina.

  • fotky z utkání TADY

Po skončení zápasu jsme pro klubovou televizi vyzpovídali dalšího nováčka v kádru FC Vysočina - Samuela Želazného.

 
Aktuálně

Jak si FC Vysočina vedl v zimní přípravě?

"Jen" šest přípravných duelů a další tři tréninkové modelové duely sehráli fotbalisté FC Vysočina během tradičně dlouhé a náročné zimní přípravy. Získávali tak herní praxi, sehrávali se a ladili formu na jarní boje. Jak si v těchto prověrkách vedli a v jakých sestavách se v nich představili? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu