M-soft
 
16.04.2013, Miroslav Fuks

Ve třetím utkání přišla porážka od Slovinska

Ve třetím utkání přišla porážka od SlovinskaMužstvo Fotbalové akademie FC Vysočina při SOŠ Karoliny Světlé v Jihlavě, které reprezentuje Česko na Mistrovství světa středních škol ve fotbale, dnes utrpělo první porážku. Po pondělní remíze s Belgií a výhře nad Itálií ve svém jediném úterním duelu podlehlo Slovinsku 1:2.

 

"Dnes jsme narazili na velmi dobře hrající Slovince, kterým jsme podlehli 2:1. O poločase jsme vedli díky brance Jana Novotného, ale ve druhém dějství jsme nadějný výsledek neudrželi. Bohužel, je to pro nás komplikace, protože už nemáme postup z naší šestičlenné skupiny ve svých rukou. Zítra potřebujeme porazit Guetamalu a Francii, a zároveň čekat, jestli Slovinci budou alespoň remizovat s Francií," informoval nás z francouzského Bordeaux, kde turnaj probíhá, trenér mužstva Michal Veselý.

 
Aktuálně

Nenechte si ujít setkání s ředitelem klubu Janem Staňkem!

Přijďte na tradiční diskuzní setkání s ředitelem klubu Janem Staňkem! Nahlédněte společně s ním pod pokličku chodu a řízení FC Vysočina a přijďte se zeptat na vše, co vás na téma vašeho oblíbeného fotbalového klubu zajímá! Nepochybně zajímavá a velmi otevřená beseda se uskuteční dva dny před úvodním domácím duelem – ve středu 25. července od 18:00... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu