05.08.2008, Miroslav Fuks

Vysočina získala na přestup trojici talentů

Vysočina získala na přestup trojici talentůVedení FC Vysočina pokračuje ve své snaze přetavit dosavadní hostování perspektivních fotbalistů z regionálních klubů na přestup. Aktuálně se tak kmenovými hráči jihlavského klubu stali hráči Nové Vsi Václav Pohanka (roč. 1989) a Vojtěch Šandera (roč. 1990) a humpolecký Jan Kopic (roč. 1990).

 
„Vysoké úrovně našich mládežnických týmů, které bezesporu náleží mezi nejlepší v Česku, dosahujeme koncentrací toho nejlepšího ze všech koutů Vysočiny. Jen díky tomu můžeme na hřišti konkurovat mládežnických baštám z velkých měst. Odvrácenou stranou mince je skutečnost, že nezanedbatelné množství hráčů v FC Vysočina působí formou hostování. U největších talentů máme samozřejmě zájem získat je do našich řad natrvalo a proto se postupně snažíme jednat s jejich mateřskými oddíly o jejich přestupech,“ uvedl sportovní manažer Zdeněk Šmýd.
 
Aktuálně

Dočkaly se! Holky dovezly první výhru!

Ženský tým se ve 4. kole Moravskoslezské ligy po zásluze dočkal prvního vítězství v sezóně! V olomouckých Nových Sadech zvítězil 2:4 (2:2), když jihlavské branky postupně zaznamenaly Marie Fatrdlová, Bára Petrašová, Zuzana Poláková a Annika Macháčková. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu