22.01.2003, Redakce

Vysočina zvítězila na Rapidu Vídeň!

Přátelsky na umělé trávě: Rapid Vídeň - FC Vysočina Jihlava 1:2 (0:2)

Zápas se hrál za neustálého sněžení na umělé trávě v tréninkovém areálu Rapidu ve Vídni. Kompletní domácí celek, který nastoupil včetně českých exreprezentantů Maiera a Wagnera či rakouského internacionála Herzoga, byl prakticky po celý zápas horším celkem a v závěru mohl být rád, že jeho prohra nebyla po tyčkách Brabce a Malínka ještě vyšší. Vysočina tak dosáhla cenného historického vítězství a její hráči si z Vídně odvezli tolik potřebné sebevědomí a víru ve vlastní schopnosti.

 
Góly: 68. Hoffmann - 29. Vladyka, 35. Hošťálek.

Rapid: I. poločas: Maier - Hiden, Schießwald, Laursen, Adamski - Sobotzik, Knez, Herzog, Sturm - Wagner, Vico, II. poločas: Payer - Saler, Fath, Laursen, Jazic - Hofmann, Garics, Prisc, Ivanschitz - Wallner, Kienast.

Vysočina: Vorel - Šourek, Ryška, Kadlec - P. Bartoš (46. Veselý), Večeřa, Vladyka, Baštař, Vaculík (65. Brabec) - Hošťálek (60. Malínek), Kaplan.

 
Aktuálně

Lukáš Vaculík: Myslím, že budeme silnější, než na podzim

Nejen klimatické, ale též fotbalové jaro konečně klepe na dveře. Bohužel, v době covidové musela nejvyšší soutěž odstartovat už v půli ledna a nyní se start sezóny týká výhradně druhé profesionální soutěže – FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. A to vše bez účasti diváků a fanoušků... O aktuálním stavu prvního týmu FC Vysočina, změnách v kádru či průběhu zimní... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu