25.09.2007, Miroslav Fuks

Vysočinu do konce podzimu posílí Martin Sviták

Vysočinu do konce podzimu posílí Martin SvitákDnes byla dotažena jednání o hostování mladoboleslavského defenzivního záložníka Martina Svitáka (nar. 14.2.1980). Ten kádr FC Vysočina posílí minimálně do konce podzimu, přičemž v zimě budou všechny zainteresované strany jednat o případném přestupu.

 
Sviták je ostravský odchovanec, který se však v mateřském klubu moc neprosadil. I proto v létě 2003 odešel do sousední Opavy. V lednu 2005 ho testoval Charkov, ale angažmá nezískal. Po sestupu Opavy v létě 2005 odešel do Mladé Boleslavi, v červenci 2006 přišel na hostování do Příbrami. Zde vloni nastoupil ve 22 zápasech a vstřelil 1 gól. V létě v Příbrami skončil a usiloval o angažmá v Itálii. To se mu však nezdařilo a tak zakotvil v Jihlavě. Celkem má na svém kontě 108 prvoligových startů a 7 vstřelených branek.

Zajímavostí jeho kariéry je skutečnost, že dosud nikdy nenastoupil v české II. lize. Druholigová premiéra ho tedy čeká v sobotu na stadiónu Hlučína. Už ve středu se však představí jihlavskému publiku v atraktivním pohárovém duelu proti Brnu.

Další změnu v kádru hlásí juniorka FC Vysočina. Střední záložník Jiří Bureš totiž odchází na hostování do konce roku do mateřského Žďáru nad Sázavou. V divizi bude mít dostatečné a tolik potřebné herní vytížení.

 
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu