20.06.2016, Redakce

Žáci U15 vyhráli turnaj v Kunžaku

Žáci U15 vyhráli turnaj v KunžakuStarší žáci U15 se v sobotu 18.6. zúčastnili turnaje O pohár hejtmana Jihočeského kraje 2016 a vedli si v něm nadmíru dobře. V žádném z utkání totiž nepotkali přemožitele a turnaj navíc odehráli bez obdržené branky.

 
„Sezónu 2015/16 jsme zakončili turnajem v Kunžaku a byla to opravdu příjemná tečka nejen za letošním ročníkem, ale také za celou žákovskou kategorií hráčů ročníku 2001, kteří od července přecházejí do dorostenecké kategorie. Na turnaj jsme odjeli již den předem, abychom společně fandili našim reprezentantům na EURU v duelu s Chorvatskem a večer poseděli u táboráku. Sledování utkání bylo pro nás o to pikantnější, neboť jsme na konci května měli možnost navštívit soustředění reprezentace v rakouském Kufsteinu a osobně se setkat se všemi hráči. Sobotní turnaj pak kluci zvládli skvěle a po kvalitních výkonech zaslouženě zvítězili ve všech utkáních a dokonce bez jediné obdržené branky. Útočník Mirek Malata se navíc stal se šesti brankami nejlepším střelcem turnaje. Pochválit musíme také pořadatele za dobrou organizaci turnaje v příjemném prostředí a na perfektně připraveném hřišti. Závěr sezóny se tedy vydařil a klukům přejeme, aby stejně tak dobře pokračovali i v kategorii dorostu.“ okomentoval turnaj trenér Pavel Tvarůžek.

Výsledky:
FC VYSOČINA Jihlava – 1. SC Znojmo        2 : 0    Malata Mi. 2
FC VYSOČINA Jihlava – 1. FC Táborsko        2 : 0    Malata Mi., Mikuška
FC VYSOČINA Jihlava – SK HS Kroměříž        2 : 0    Bence, Trnka L.
FC VYSOČINA Jihlava – Bohemians 1905        2 : 0    Malata Mi. 2
FC VYSOČINA Jihlava – TJ Kunžak - dorost        5 : 0    Časta 2, Vošmera 2, Malata Mi.

Konečné pořadí:
1.    FC VYSOČINA Jihlava    5    5   0   0    13 : 0        15   
2.    Bohemians 1905 Praha        5    3   1   1      9 : 2        10          
3.    SK HS Kroměříž            5    2   1   2      5 : 4          7               
4.    1. SC Znojmo            5     2   0   3      4 : 8          6             
5.    TJ Kunžak – dorost        5    1   1   3      2 : 10          4             
6.    1. FC Táborsko            5    0   1   4      1 : 7          1

Sestava:
Doležal, Wendl, Malata Marek, Fikar, Fila, Nováček, Vácha, Mikuška, Pojezný, Časta, Trnka Lukáš, Ritter, Havel, Malata Mirek, Vošmera, Bence. 
Aktuálně

Hráči a odchovanci FC Vysočina se v reprezentacích neztratili

Zatímco většina jihlavských fotbalistů během uplynulé reprezentační přestávky tvrdě trénovala a dobíjela baterky před náročným a velmi důležitým podzimním finišem, tak trojice jejich spoluhráčů vyrazila na srazy reprezentací. V dresech se lvíčkem na prsou se neztratili, což rozhodně platí i pro odchovance FC Vysočina v národním týmu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu