22.03.2010, Miroslav Fuks

Žampa se chce v tabulce posunout vzhůru

Žampa se chce v tabulce posunout vzhůruJarního startu se v neděli 28. března dočká i ženský tým FC Vysočina, když od 15 hodin nastoupí na hřišti Spartaku Lubina. Našim hráčkám po podzimu náleží až 7. příčka se ziskem 15ti bodů a skóre 21:23. Trenéra Josefa Zampy jsme se zeptali, s jakým cílem jde jeho tým do jarní části?

 

V tabulce MSLŽ se chceme posunout do vyšších pater. Tomu jsme přizpůsobili i zimní přípravu, v níž jsme se soustředili spíše na ofenzivní stránku naší hry. Doufám, že to potvrdíme už v neděli proti Lubině. Snad navážeme na naše podzimní vítězství 2:1.

Jak probíhala vaše zimní příprava?
Trénovali jsme třikrát týdně a navíc jsme v domácích podmínkách absolvovali třídenní soustředění. Během něj holky dostaly během třífázových tréninků pořádně zabrat.

Kolik jste sehráli přípravných zápasů?
Jen tři. Moravské Budějovice jsme porazili 9:1, Nové Město 3:0 a v Praze jsme podlehli Staré Lysé 2:3, které v II. české lize náleží 2. příčka. Tento duel splnil všechny moje představy.

Změnila se nějak podoba vašeho kádru?
Na papíře nyní v ženském „A“ týmu máme 19 hráček, ale se všemi ze zdravotních důvodů nyní nemůžeme počítat. Tým z Černíče doplnila teprve čtrnáctiletá Pavlína Štefániková a z Okříšek přišla Lenka Bastlová. Navíc se k fotbalu po mateřská dovolené vrátila záložnice Lenka Tichánková. Naopak s ním skončila Monika Dibelková.

 
Aktuálně

Vysočina otestovala hráče a na úvod přípravy podlehla Jablonci

Po roce ve Zbuzanech u Prahy znovu nastoupila druholigová Vysočina proti Jablonci. Přední celek české ligy byl v přípravné konfrontaci produktivnější a na úvod letního bloku si připsal výhru 3:0 (1:0). Vysočinu může po sympatickém výkonu mrzet řada neproměněných příležitostí. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu