24.03.2009, Miroslav Fuks

Zranění Michala Vyskočila není vážné

Zranění Michala Vyskočila není vážnéHrozivě vypadající zranění Michala Vyskočila z nedělního duelu v Hradci Králové není podle aktuálních informací vážné. Nejhorší obavy lékařů se nenaplnily a jihlavský záložník by mohl být už za měsíc na hřišti. Jak vlastně k nepříjemnému a nepříliš častému úrazu došlo?

 
V souboji s protihráčem jsem upadl a spadl jsem nešťastně celou svojí vahou na pravou ruku. Přilehl jsem si ji a došlo k vykloubení lokte. Hned při prvním pohledu na nepřirozeně visící ruku bylo jasné, že loketní kloub není v pořádku. Přítomní lékaři neváhali a hned na hřišti předloktí uložili na své místo. Poté došlo k převozu do nedaleké hradecké nemocnice.

K jakému závěru zde došli?

Vyšetření a rentgen ukázali, že naštěstí není nic zlomené. Loket je pohmožděn a je na něm nyní otok. Ruku mám v dlaze a doufám, že už v tomto týdnu budu moci začít jezdit na kole. Původní předpoklad lékařů zněl, že se na hřiště vrátím za pět týdnů. Já však věřím, že tomu bude ještě dříve.

Přejeme Michalovi brzké uzdravení!

 
Aktuálně

U17 těsně podlehl prvnímu týmu Budišova

U17 má za sebou první konfrontaci s dospělým fotbalem. Tým pod vedením kouče Kamila Průši se proti FC Budišov - Nárameč po prvních dvaceti minutách dostal zaslouženě do vedení díky individuální akci Fily. Utkání nakonec i přes veškerou snahu našich hráčů skončilo 2:1 (1:1) ve prospěch zkušenějšího týmu Budišova. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu