Letní příprava na novou sezónu bude zahájena v PONDĚLÍ 19.7. - celý program přípravy dostanete mailem do konce června.

Od července budou všechny informace opět sdělovány zde na stránkách FCV, nezapomeňte ale již sledovat aktuality týmu U15!!!

Za realizační tým U14 přejeme všem příjemnou dovolenou a těšíme se na další spolupráci snad již ve standardním ročníku 2021-22.

Týdenní plán 21. - 27.6.

Program v týdnu 21. - 27.6. je následující:

PO, ÚT, ST - volno

ČT 24.6. - Přípravné utkání s Výběrem KFS VYSOČINA U14 v A. Dole od 18:00h, sraz na místě v 17:15h nebo odjezd autubusu z Jihlavy v 17:00h. Zpět po utkání vlastní doprava.

PÁ 25.6. - poslední trénink 15:00 - 16:30 tráva Jiráskova ul.

Tři body zůstávají na Vysočině!

Jihlava vstoupila do nové sezony vítězstvím 2:1. O první branku se postaral Jakub Selnar. Ve druhém poločase zvýšil vedení domácí Vysočiny Luis Arroyo. Hosté korigovali výsledek po standardní situaci v 90. minutě a snížili na 2:1. Vysočina si pohlídala závěr utíkání a připsala si první 3 body do tabulky. Celý článek