Sezóna:

Soustředění

neděle 25.7.2021

V příloze posílám info k soustředění.

Během týdne prosím zaplatit 2.400,- Kč (1.600,- Kč soustředění + 800,- Kč zdravotní prohlídka - neplatí se v ordinaci).

k aktualitě je připojen soubor: [OTEVŘÍT]

Týdenní plán 26.7.-1.8.

středa 21.7.2021

Zdravotní prohlídky

středa 14.7.2021

Vážení rodiče, jako každý rok musíme před začátkem sezony absolvovat zdravotní prohlídky. Níže posílám termíny stanovené pro náš ročník. Prosím, informujete mě formou SMS nebo přes WhatsApp, o jaký termín bude mít zájem. Termíny se budu snažit aktualizovat.

pátek 25.6.2021

Upozorňuji, že vždy je třeba sledovat týdenní plán, kde jsou nejaktuálnější informace pro daný týden.

Mládež

Tři body zůstávají na Vysočině!

Jihlava vstoupila do nové sezony vítězstvím 2:1. O první branku se postaral Jakub Selnar. Ve druhém poločase zvýšil vedení domácí Vysočiny Luis Arroyo. Hosté korigovali výsledek po standardní situaci v 90. minutě a snížili na 2:1. Vysočina si pohlídala závěr utíkání a připsala si první 3 body do tabulky. Celý článek