14.07.2012, Miroslav Fuks

Dorost s Dynamem remizoval 3:3

Dorost s Dynamem remizoval 3:3Vzácně vyrovnaná byla v sobotu 14. července vzájemná měření Vysočiny s Českými Budějovicemi. "Áčko" vyhrálo na penalty, juniorka o gól prohrála a dorost remizoval 3:3 (2:1), když za Jihlavu skórovali David Klusák, Štěpán Maruš a Lubor Trojánek.

Č. BudějoviceČ. Budějovice
přát., sobota 14.7.2012, 11:00
3:3
(2:1)
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost

Branky Vysočiny: Klusák, Maruš, Trojánek
FC Vysočina dorost: 1. půle: Jícha - Dvořáček, Kriegsmann, Rozmahel, Ločárek - Hron, P.Demeter, Pedro, Klusák - Maruš, Kelbler. 2. půle: Jícha - Poul, Košík, Rozmahel, Rejthar - Trojánek, Homola, Pedro (60. P.Demeter), Veselský - Kelbler (60. Maruš), Morava.

Hodnocení trenéra David Oulehly: „Šlo o to klasické první přípravné utkání, do kterého jsme šli z plné zátěže. Všichni hráči odehráli minimálně poločas. Soupeř měl v utkání více lepších momentů, měl územní převahu a vypracoval si více příležitostí. Především v naší obranné činnosti jsme se dopouštěli velkých chyb a nepůsobili jsme kompaktně. Největším rozdílem byl střed hřiště, kde nás domácí přehrávali a byli lepší v osobních soubojích. V naší hře však bylo i mnoho pozitiv, vstřelili jsme tři branky a další šanci neproměnili. Snažili jsme se hrát kombinační fotbal a hráli jsme ve vysokém tempu po celý čas utkání. Máme hodně nedostatků, na kterých musíme postupně pracovat. Jsme na úplném začátku a mužstvo se teprve tvoří. Bude chvíli trvat než si jednotlivé věci sednou a dostaneme do hráčů automatismy, které potřebujeme.“

15.kolo | FC Vysočina - Č. Budějovice | 1:0
29.kolo | Č. Budějovice - FC Vysočina | 2:1