26.08.2018, Miroslav Fuks

Juniorka po třech výhrách podlehla v Brně

Juniorka po třech výhrách podlehla v BrněJuniorský tým FCV po třech výhrách v řadě zaváhal. Na půdě Brna byl v ofenzívě méně efektivním celkem a podlehl 3:0 (2:0). Jihlavský celek nebyl doplněn hráči z kádru "áčka", neboť první tým již v úterý čeká MOL Cup v Dolním Benešově. V sestavě se tak objevili dorostenečtí útočníci Malata a Mlejnek.

BrnoBrno
6.kolo, neděle 26.8.2018, 10:15
3:0
(2:0)

Góly: 25. Holman, 45. Pachlopník, 81. Batelka
ŽK: Pys, 33. Kroutil, 75. Mach, 86. Rogozan – 33. Smejkal
Brno: Mrázek – Batelka, Gac, Holman (61. Dobrovodský), Chyla, Kroutil, Mach, Moučka (84. Maděra), Pachlopník (69. Rogozan), Pys, Zikl (81. Jurásek)
FC Vysočina: Kolář – Vašíček, Křišťál (68. Karmazín), Beseda, Dujmović - Štefl, Svatík - Řezáč, Smejkal, Průša - – Mir.Malata (55. Mlejnek).

„Domácí dnes v ofenzívě prokázali větší kvalitu a zaslouženě zvítězili. V prvním dějství se hrálo vyrovnané utkání, kdy jsme se nedokázali prosadit z několika nadějných standardních situací. Naopak Brno nám ze své první šance vstřelilo gól. Klíčové bylo, že jsme stav nedokázali do poločasu udržet 1:0 a inkasovali jsme v poslední minutě první půle z trestného kopu po zbytečném faulu. Ve druhém dějství jsme si vypracovali několik náznaků šancí, z nichž jsme nedokázali gólově udeřit. Naopak domácí deset minut před koncem přidali třetí branku,“ řekl po utkání trenér Michal Kadlec, jenž se musel obejít bez řady hráčů. Nemoc nepustila na hřiště Mašiće a Pavlíka, zranění Sargsyana, Kolčavu, Častu a Lorence a útočník Svoboda zamířil na hostování do třetiligové Vrchoviny.

1.kolo | Brno - FC Vysočina | 1:3
30.kolo | FC Vysočina - Brno | 1:6