M-soft
 

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

21.7.S Brnem na ČT SportNedělní utkání v Brně, které má výkop v 18:00 hodin, bylo zařazeno jako přímý přenos do vysílání kanálu ČT Sport.
20.7.Předprodej na PardubiceNa internetové prodejní aplikaci byl spuštěn předprodej vstupenek na duel FC Vysočina vs. FK Pardubice, který je na programu v pátek 27.7. od 18:00 hodin. Brzkým nákupem vstupenek ušetříte!
20.7.F:NL - 1. koloF:NL - 1. kolo: Ústí - Sokolov 2:1.
19.7.Připojil se KlobásaDo přípravy FCV se zapojil čtyřiadvacetiletý útočník Stanislav Klobása (nar. 7.3.1994). Kmenový hráč Mladé Boleslavi, v níž jej vedl kouč Martin Svědík, má na svém kontě 25 startů a 5 branek v nejvyšší soutěži. V uplynulém ročníku hostoval v druholigovém Varnsdorfu, kde se ve 22 utkáních radoval z 10 gólů.
18.7.Vyzvednutí permanentekDovolujeme si připomenout, že veškeré zakoupené plastové permanentní karty budou k osobnímu odběru ve fanshopu od 19. července. Fanouškům však pro jejich pohodlí doporučujeme, aby své uhrazené permanentky vyzvedli až před prvním domácím utkáním s Pardubicemi, které se uskuteční v pátek 27. července. Osobní vyzvednutí bude v zápasový den probíhat na pokladně číslo 1 od 16:30 hodin.
18.7.Transparentní účet FCVNabízíme možnost podpořit chod FC Vysočina libovolným příspěvkem na transparentní účet, který je vedený u Fio banky! U svého daru můžete specifikovat Vaši představu konkrétního využití zaslaných finančních prostředků. Předem děkujeme za podporu!
17.7.IGTV kanál FCV!Sledujte instagramový IGTV kanál FC Vysočina! Aktuálně zde najdete část záznamu slov kouče Martina Svědíka z dnešní tiskovky nebo záznam rozcvičky jihlavského týmu před sobotní generálkou.
17.7.Do přípravy Kita a ŠumskýDo přípravy FCV se zapojila dvojice nových tváří. polský útočník Przemyslaw Kita, který naposledy nastupoval za druholigový klub Warta Poznan, a kreativní středopolař Nicolas Šumský, jenž v posledních dvou sezónách oblékal dres druholigového Frýdku-Místku. Více info najdete na klubovém Facebooku.
15.7.U17 proti PardubicímPříprava U17: FC Vysočina – Pardubice 2:1 (1:0) - góly: Franěk 2. Sestava: Polepil – Zástěra, Nehyba, Němeček, Vacek – Pavlík, Luňáček – Hlaváč, Franěk, Jiroušek – Savi. Střídající: Šenkýř, Novotný.
5.7.Program na červenecK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ČERVENEC 2018 - ZDE.
5.7.Proti Velmezu a SA U23Zápasový program FCV v příštím týdnu doznal změn. Poslední dva přípravné duely před startem FORTUNA:Národní ligy se odehrají v Jihlavě. Ve středu 11.7. Vysočina od 17:00 hodin nastoupí na stadiónu v Jiráskově ulici proti třetiligovému Velkému Meziříčí. Zajímavou generálku pak v sobotu 14.7. od 11:00 hodin obstará na stadiónu v Jiráskově ulici duel proti reprezentaci Saúdské Arábie do 23 let.
19.6.Pecháček a Popović odcházíKádr kouče Martina Svědíka se během druhého dne letní přípravy zúžil o dva fotbalisty. Pravý obránce Michal Pecháček, jenž na jaře hostoval ve Znojmě, byl pozván na testy do Příbrami a klub mu souhlas s absolvováním testů udělil. Dres FC Vysočina už s největší pravděpodobností neoblékne bosenský levý záložník Marin Popović, jemuž klub udělil souhlas k hledání nového angažmá.
26.5.HET liga - 30. koloHET liga - 30. kolo: Dukla - Plzeň 1:5, Teplice - Slavia 0:3, Jablonec - Slovácko 2:0, Vysočina - Karviná 0:2, Ostrava - Brno 2:0, Zlín - Leberec 3:1, Bohemians - Sparta 0:0, Olomouc - Ml.Boleslav 3:0.
21.5.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Karviné vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B3 – řada 6 – sedadlo 4, sektor A2 – řada 7 – sedadlo 12. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
21.5.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Karviné. Na základě tipovací soutěže na Facebooku Fanoušci FCV tuto možnost získali Petr Matějíček, Marek Pecina a Lukáš Batelka, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 – řada 7 – sedadlo 13, sektor A3 – řada 7 – sedadlo 19, sektor B1 – řada 7 – sedadlo 27, sektor B5 – řada 13 – sedadlo 30. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s, Restaurace Spartak a též vstupenky do Vodního ráje.
19.5.HET liga - 29. koloHET liga - 29. kolo: Brno - Vysočina 0:0, Karviná - Ostrava 0:0, Slovácko - Zlín 1:1, Slavia - Jablonec 1:3, Plzeň - Tepluce 2:1, Ml.Boleslav - Dukla 1:0, Sparta - Olomouc 1:0, Liberec - Bohemians 1:0.
17.5.Nábor do přípravek proběhne!Dnešní nábor do týmů přípravek, který je určen pro chlapce ročníku 2012 a 2013, se s ohledem na deštivé počasí neruší! Pokud počasí neumožní jeho sportovní náplň, tak bude mít zkrácenou podobu, kdy rodiče obdrží informace o trénincích týmů FC Vysočina během května a června a malí fotbalisté si odnesou památku v podobě klubového trička. Pro účastníky navíc máme ještě jednu milou pozornost.
14.5.HET liga - 28. koloHET liga - 28. kolo: Dukla - Slavia 0:2, Teplice - Brno 1:4, Bohemians - Ml.Boleslav 1:3, Jablonec - Karviná 2:1, Vysočina - Sparta 0:1, Ostrava - Liberec 1:1, Zlín - Olomouc 1:4, Plzeň - Slovácko 1:1.
11.5.Vstupenky na SpartuVstupenky na dnešní duel proti Spartě budou v omezeném množství v prodeji i na pokladnách stadiónu. V řádu stovek budou nabízeny na hlavní pokladně (z Jiráskovy ulice), na pokladně u ZŠ Evžena Rošického a též v pokladně pro sektor hostujících fanoušků. Na Ticketportalu budou během dnešního dne k dispozici pouze vstupenky do sektorů A4 a hosté. Pokladny stadiónu se otevřou v 16:00 hodin.
9.5.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Spartě. Na základě tipovací soutěže na Facebooku Fanoušci FCV tuto možnost získali Radek Steindl, Libor Havlík a Jan Cerekwiece, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 7 – sedadlo 23, sektor A3 – řada 6 – sedadlo 31, sektor B1 – řada 16 – sedadlo 25, sektor B4 – řada 14 – sedadlo 7. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s, Restaurace Spartak a též vstupenky do Vodního ráje.
7.5.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Spartě vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B5 – řada 8 – sedadlo 1, sektor B2 – řada 15 – sedadlo 27. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
6.5.Daruj dětem znovu plyšáka!V úterý 22. května se uskuteční už sedmnáctý Sportovní den FC Vysočina pro děti ze Základní školy speciální a Praktické školy Jihlava! Pro více než stovku sportujících dětí chceme zajistit co nejvíce radosti a motivace, tudíž vyhlašujeme sběr použitých i nových plyšových hraček! Plyšáky můžete odevzdávat u paní Borkovcové během čtvrtečních prodejů ve fanshopu na stadiónu nebo tamtéž v rámci domácích zápasů proti Mladé Boleslavi a Spartě. Předem moc děkujeme za pomoc!
6.5.Gól dubna: Kamso MaraAnketa fanoušků o Gól měsíce dubna měla od začátku velkého favorita v podobě parádní dalekonosné trefy Kamsa Mary na Bohemians. Ten anketě opravdu dominoval se ziskem 84%. Gratulujeme!
5.5.HET liga - 27. koloHET liga - 27. kolo: Liberec - Vysočina 1:3, Slavia - Plzeň 2:0, Karviná - Dukla 1:3, Ml.Boleslav - Ostrava 0:0, Olomouc - Bohemians 1:1, Slovácko - Teplice 0:0, Olomouc - Bohemians 1:1, Sparta - Zlín 2:1.
30.4.Program na květenK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc KVĚTEN 2018 - ZDE.
29.4.HET liga - 26. koloHET liga - 26. kolo: Vysočina - Ml.Boleslav 0:0, Jablonec - Liberec 2:0, Zlín - Bohemians 1:1, Teplice - Olomouc 1:2, Slavia - Slovácko 0:0, Ostrava - Sparta 3:2, Dukla - Brno 2:1, Plzeň - Karviná 2:0.
26.4.Vstupenky na Spartu!Na vstupenkové síti Ticketportal byl spuštěn předprodej vstupenek na duel FC Vysočina vs. Sparta Praha, který je na programu v pátek 11.5. od 17:30 hodin. Jde o první vlnu prodeje s ohledem na omezení popsaná v tomto článku.
24.4.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Mladé Boleslavi. Na základě tipovací soutěže na Facebooku Fanoušci FCV tuto možnost získali Radek Deutschar, Rada Vacátko a Petr Molák, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 41, sektor A3 – řada 5 – sedadlo 34, sektor B1 – řada 10 – sedadlo 28, sektor B5 – řada 14 – sedadlo 2. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s, Restaurace Spartak a též vstupenky do Vodního ráje. A bonus navíc – vstupenky na Megakoncert 90s live v Jihlavě, který se uskuteční na HZS 11. května!
23.4.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Mladé Boleslavi vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 6 – sedadlo 4, sektor B1 – řada 12 – sedadlo 27. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
22.4.HET liga - 25. koloHET liga - 25. kolo: Liberec - Slavia 0:0, Karviná - Teplice 1:1, Bohemians - Vysočina 1:1, Brno - Plzeň 1:3, Sparta - Jablonec 2:0, Ml.Boleslav - Zlín 0:1, Olomouc - Ostrava 1:0, Slovácko - Dukla 2:0.
 
Historie
Aktuálně

Využijte předprodej vstupenek na Pardubice! Brzkým nákupem ušetříte!

Fotbalisté FC Vysočina vykročí na cestu za návratem mezi českou elitu! Podpořte je v úvodní domácí bitvě proti ambiciózním Pardubicím! Staňte se dvanáctým hráčem svého týmu v pátek 27. července od 18:00 hodin! Vždyť společně jsme silnější! Jak na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu