Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.12.Vysočina na ledě s Bohemians smírněMiroslav FuksNa Horáckém zimním stadiónu dnes proběhlo netradiční hokejové utkání. V dresech HC Dukla a HC Sparta zde nastoupili fotbalisté FC Vysočina Jihlava proti Bohemians Praha. Souboj aktuálního a předchozího týmu trenérské dvojice Urban – Šmejkal skončil po zásluze smírně 5:5. Na nájezdy uspěli hosté, v jejichž dresu nechyběli zkušení Kincl, Zoubek či Horáček. Tento pátek se jihlavští dočkají i fotbalového zápasu – od 16 hodin na umělé trávě Na Stoupách proti SFK Vrchovina. V něm se představí i zahraniční testovaní hráči.
2.12.Představujeme talenty FC Vysočina - Jan KosakMichal JindraNarozen: 3. 2. 1992
Post: útočník, levý záložník
Výška: 182 cm
Váha: 75 kg
Tým: starší dorost A
3.12.Ježour a fotbalisté obdarovali dětiMiroslav FuksMaskot FC Vysočina Ježour ve čtvrtek 3. prosince prošel Masarykovým náměstím, frekventovanými jihlavskými ulicemi a City Parkem. Ve spolupráci s šesticí jihlavských fotbalistů – Michalem Kadlecem, Robertem Cahou, Michalem Veselým, Václavem Winterem, Tomášem Cihlářem a Stanislavem Teclem – obdaroval všechny přítomné děti drobnými dárky, plyšáky a sladkostmi. „Věřím, že se tato předmikulášská nadílka stane novou tradicí. Nadšené a překvapené tváře dětí i dospělých byly skvělou odměnou a motivací do obdobných akcí,“ uvedl marketingový manažer klubu Miroslav Fuks.
4.12.Vysočina se s rokem 2009 rozloučila sedmi gólyJIH - VRC 7:1, 0.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina se s nepříliš úspěšným rokem 2009 rozloučili v přátelském utkání proti SFK Vrchovina. Soupeři, který hraje 5. nejvyšší soutěž krajský přebor, nastříleli sedm branek. Pod konečné skóre 7:1 (4:1) se brankami podepsali dvakrát Tecl a Simr a jednou Vydra, Krutý a Lovětínský. Jihlava v zápase testovala dva levonohé chorvatské hráče Gavriče (roč. 1986) a Brzečiče (roč. 1989).
6.12.Představujeme talenty FC Vysočina - Petr CísařMichal JindraNarozen: 8. 4. 1993
Post: útočník
Výška: 190 cm
Váha: 80 kg
Tým: mladší dorost A
6.12.Dorost prvenství na prestižním turnaji neobhájilMiroslav FuksStaršímu dorostu FC Vysočina se obhajoba loňského prvenství na prestižním halovém memoriálu Dr. Václava Jíry nepodařila. V nesmírně vyrovnaném turnaji nakonec skončili až sedmí, o čemž především rozhodly nejtěsnější porážky s Trenčínem a Slavií Praha. Svými výkony však svěřenci Pavla Procházky zanechali velmi dobrý dojem.
9.12.FC Vysočina rozjede fotbalovou akademii!Miroslav FuksProjekt Fotbalové akademie Vysočina začíná nabývat jasných obrysů. Už v příštím školním ročníku bude na jihlavské Střední škole obchodu služeb otevřen čtyřletý maturitní obor management sportu, čímž vznikne přímá návaznost na sportovní třídy FC Vysočina na ZŠ Evžena Rošického. Fotbalistům i fotbalistkám zde bude umožněna rozšířená dopolední sportovní fotbalová příprava.
9.12.Partneři FC Vysočina pomohli Dětskému centruMiroslav FuksFotbalový klub FC Vysočina spolu s akciovou společností PSJ dodržel svůj každoroční zvyk a v závěru roku finančním darem podpořil chod Dětského centra Jihlava. To poskytuje péči dětem do tří let věku, jejichž rodiny se o ně nemohou, neumí, či v krajním případě nechtějí starat. K letošní charitativní akci se financemi připojila firma NC Group, velkým balíkem nezbytných dětských plen se přidala prodejna Domilux a plyšové hračky dodalo Rádio Jihlava.
10.12.Představujeme talenty FC Vysočina - Filip DvořáčekMichal JindraNarozen: 21. 7. 1994
Post: záložník
Výška: 177 cm
Váha: 68 kg
Tým: mladší dorost A
10.12.Fotbalová akademie Vysočina – komplexní příprava od benjamínků po junioryMiroslav FuksPostupně se tvořící projekt Fotbalové akademie Vysočina začíná být realitou. Ke stávající sportovní přípravě žáků na ZŠ Evžena Rošického totiž v příštím školním roce přibude čtyřletý maturitní obor management sportu na jihlavské Střední škole obchodu a služeb. O bližší objasnění celého projektu a možností zapojení budoucích středoškoláků do něj jsme požádali vedoucího sportovních tříd FC Vysočina Mgr. Pavla Tvarůžka.
10.12.Vysočina v zimě změří síly s prvoligistyMiroslav FuksVesměs prvoligové celky čekají na fotbalisty FC Vysočina během zimní přípravy. Tu zahájí prvním tréninkem v pondělí 4. ledna a v prvních dvou týdnech sehrají v Bratislavě tři duely Tipsport Cupu. Poté je například čekají těžké duely proti Liberci, Slavii Praha či Mladá Boleslavi. Generálku na II. ligu obstará v sobotu 27. února domácí duel proti „béčku“ pražské Slavie. Program zimní přípravy, v němž zatím schází zápasy v týdnu od 15. do 21. února, najdete ZDE. Místa konání jednotlivých zápasů se budou upřesňovat.
11.12.Desetiletí FC VYSOČINA JIHLAVA - ročník 2000/01Miroslav FuksVysněný postup přinesl velké starosti. V létě na stadiónu v Jiráskově ulici probíhaly nejnutnější stavební úpravy (zejména vytvoření sektoru fanoušků hostů a domácích) a velkou změnou procházel hráčský kádr. Mimo jiné skončili zkušení Maléř, Přibyl, Staněk či Chylík a na jejich místa přišlo hned 11 nových tváří! Mnozí z nich však po sobě v Jihlavě zanechali hlubokou fotbalovou stopu.
11.12.Vysočina si dnes naposledy zatrénovalaMiroslav FuksDruholigoví fotbalisté FC Vysočina dnes měli na programu poslední trénink letošního roku. V prestižním duelu „staří“ vs. „mladí“ se nakonec radovali ti dříve narození včetně trenérů Jansy, Urbana a Šmejkala. Hráči se znovu sejdou po dovolené v pondělí 4. ledna na startu velmi náročné zimní přípravy. „Intenzivně jednáme o posílení týmu zejména v defenzivě a na postu brankáře. Zároveň máme zájem o prodloužení působení středního záložníka Jana Grubera,“ uvedl sportovní manažer Josef Jinoch.
14.12.Ve Fanshopu začal lednový výprodej už nyní!Miroslav FuksK tradičnímu lednovému pádu cen suvenýrů FC Vysočina došlo už v pondělí 14. prosince! Drtivá většina sortimentu se dočkala výrazné slevy kolem 30%! Např. aktuální originální dres Hummel tak nyní dostanete za pouhých 400 Kč a nový typ zimní čepice jen za stovku! Suvenýry lze zakoupit v Tipsport baru v Mrštíkově ulici, na dobírku a nebo tento pátek 18.12. od 13:00 do 17:00 hodin ve Fanshopu na stadiónu v Jiráskově ulici. Využijte jedinečné příležitosti ke skvělému dárku!
14.12.Mladší žáci ve finále šestíMiroslav FuksČeské finále halové kopané mladších žáků, které proběhlo ve dnech 12. a 13. prosinec 2009, našim hráčům nevyšlo. Obsadili v něm poslední 6. místo se ziskem 2 bodů a záporným skóre 9:24. Do turnaje vstoupili debaklem od Sparty Praha, ale v dalších zápasech již podávali lepší výkony. Bohužel, třikrát nedokázali udržet nadějné vedení a v posledním zápase prohráli s nejlepším mužstvem a zaslouženým mistrem ze Zlína.
14.12.Po roce se opět sešli všichni trenéři FC VysočinaMiroslav FuksV podvečer v pondělí 14. prosince bylo VIP zázemí stadiónu v Jiráskově ulici zcela zaplněno. Po roce zde znovu proběhlo tradiční setkání trenérů všech týmů FC Vysočina s vedením klubu. Nechyběli ředitel klubu Zdeněk Tulis, členka představenstva Jarmila Vaculíková, sportovní manažer Josef Jinoch či kouč „A“ týmu Luboš Urban. Fotografie z tohoto závěrečného hodnocení a zároveň rozloučení s rokem 2009 najdete ZDE.
15.12.Představujeme talenty FC Vysočina - David VacekMichal JindraNarozen: 27. 10. 1991
Post: záložník
Výška: 173 cm
Váha: 60 kg
Tým: starší dorost A
15.12.Nejlepším brankářem jste zvolili Michala VorlaMiroslav FuksNěkolik týdnů trvající anketa o ideální jedenáctku desetiletí FC Vysočina je u konce. Celkem hlasovalo 685 návštěvníků webu, kteří rozhodně neměli lehkou úlohu. To potvrdil boj o post jedničky mezi třemi tyčemi mezi Michalem Vorlem a Branislavem Rzeszotem. Nakonec se s ziskem 296 hlasů radoval strážce mladoboleslavské branky. Další pořadí: 239 - Rzeszoto Branislav, 92 - Vojáček Jan, 38 - Bartoš Jiří, 20 - Tulis Petr. Čtyřiatřicetiletého Michala Vorla jsme kontaktovali a požádali o rozhovor.
17.12.Kaplan s Malínkem se rozloučili s profesionální kariérouDENÍK - Edita Palkovičová, Ondrej DudášJiří Malínek a Tomáš Kaplan. To jsou jména, která si většina jihlavské fotbalové veřejnosti spojovala s druholigovým FC Vysočina. Už tomu tak není. Jiří Malínek se s fotbalem v Jihlavě nedobrovolně rozloučil už před více než dvěma lety, kdy ho ze hry vyřadilo vážné zranění kolene.
18.12.Desetiletí FC VYSOČINA JIHLAVA - ročník 2001/02Miroslav FuksStará mnohokrát posvěcená fotbalová pravda zní „druhý rok bývá pro nováčka nejtěžší“. Stejná myšlenka jistě vířila hlavami fanoušků, sponzorů, trenérů i vedení FC Vysočina. Možná i proto učinil jihlavský management před novým ročníkem maximum pro udržení stávajícího kádru a též pro jeho posílení. Záměr se skutečně podařil, neboť v letní přestávce se na Vysočinu z hostování v Brně vrátil útočník Hošťálek a tým posílilo i velké jméno v podobě zkušeného Kufy.
Další stránky
12>>
 
Historie
Aktuálně

Vysočina bude v Opavě bojovat o vítěznou tečku za nevydařeným ročníkem

S Opavou jsme fotbalový ročník 2023/24 plni očekávání v červenci zahajovali a na stadiónu tohoto slezského klubu jej budeme v sobotu 25. května od 17:00 hodin končit. Dopíšeme příběh sezóny, jejíž první polovina vzbudila takřka postupovou naději, ovšem jarní odvety zůstaly hluboko za očekáváním. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu