Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2003 vyšly tyto články:

14.5.Lukáš Vaculík je po operaciRedakceZáložník FC Vysočina Jihlava Lukáš Vaculík se snad již konečně zbaví svých vlekoucích se svalových potíží. Včera, v úterý 13. května, se podrobil takřka dvouhodinové operaci pravého stehna, při níž došlo k přišroubování utrženého svalového úponu, který byl příčinou jeho celou sezónu se vlekoucích potíží. Ty mu umožnili nastoupit pouze ke čtyřem duelům druholigového ročníku 2002/2003 a zapříčinili vypadnutí z kádru reprezentace ČR do 20ti let.
14.5.Kádr Vysočiny bude v létě posílenRedakcePoslední neuspokojivé vykony druholigového celku mužů přiměly vedení FC Vysočina k velké aktivitě směřující k posílení mužstva pro nadcházející sezónu. "Aktuální nedobré výkony a výsledky mužstva mají řadu příčin. Těmi hlavními jsou zranění některých hráčů a především pak úzký kádr. Proto již teď vyvíjíme patřičné kroky a snažíme se doplnit stávající kádr o 4 až 6 fotbalistů. Zejména hledáme schopné útočníky. Naším cílem je disponovat pro nadcházející soutěžní ročník kádrem 20ti kvalitních fotbalistů, z nichž každý může dle potřeb nastoupit v základní sestavě," uvedl ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis. "Zároveň s trenérem Romanem Pivarníkem jednáme o prodloužení jeho smlouvy v našem klubu."
19.5.Kolečko: “Na působení v Jihlavě budu vždy rád vzpomínat”RedakcePo úspěšných a bezesporu plodných třech letech se s FC Vysočina rozloučí asistent trenéra Josef Kolečko. K mužstvu přišel společně s trenérem Machálek v létě 2000, těsně po dodatečném postupu do II. ligy. V červnu 2003 se klubem jako asistent trenéra Pivarníka rozloučí.
20.5.V létě stadión FC Vysočina splní požadavky ČMFSRedakceJIHLAVA – Druholigová fotbalová sezóně 2002/2003 pomalu, ale jistě spěje ke svému závěru. Právě v tento čas jsme si k rozhovoru pozvali ředitele a předsedu představenstva FC Vysočina Jihlava, a.s., Ing. Zdeňka Tulise. Hlavním tématem našeho rozhovoru však nebyl přímo druholigový fotbal, ale investice, které pro jihlavský fotbal v posledních měsících schválilo městské zastupitelstvo.
22.5.ING Fotbalová Tour podpoří žákovská fotbalová mužstva v JihlavěRedakceFotbalový turnaj ING Fotbalová Tour vstupuje do svého druhého ročníku. Heslem akce je “Přijďte podpořit současné i budoucí hvězdy českého fotbalu”. ING Fotbalová Tour proběhne ve 12 českých a moravských městech s následným celostátním finále v Praze. V sobotu 31. 5. 2003 se od 13:30 do 17:30 hod. mezi sebou utká na jihlavském koupališti Vodní ráj sedm mládežnických fotbalových mužstev z Vysočiny a jedno mužstvo z reprezentující SOS dětské vesničky.
24.5.Dorost FC Vysočina postupuje do extraligy!RedakcePo třech sezónách marného usilování o návrat do nejvyšší dorostenecké soutěže, se staršímu dorostu trenéra Josefa Vrzáčka konečně podařil postup mezi 16 nejlepších celků ČR. Již pět kol před koncem soutěže o tom rozhodl vítězný domácí duel proti FC Synot B. O vytoužený postup se zasloužil tento základní kádr hráčů: Koudelka Zbyněk (1984), Krupica Antonín (1985) - Flekal Jan (1985), Komínek David (1985), Čermák Ivan (1985), Heide Petr (1984), Hlávka Martin (1985), Peška Vladimír (1985), Štohanzl Jan (1985), Čurda Vojtěch (1984), Mucha Zdeněk (1985), Chlup Jiří (1986), Lapeš Ondřej (1985), Němeček František (1986), Pýcha Tomáš (1986), Háněl Radek (1986), Šplíchal Josef (1986), Holý Jan (1986). Jak pohled na ročníky narození jednotlivých hráčů napovídá, hned 15 fotbalistů tohoto mužstva bude trenérům k dispozici i pro příští sezónu. Její zahájení je naplánováno na středu 13. srpna.
29.5.Do Chomutova i bez Karla VečeřiRedakceV nedělním utkání v Chomutově se musí trenér Pivarník obejít bez dalšího zraněného hráče. Ke stávajícím marodům Lukáši Vaculíkovi, Lubomíru Slavíkovi a Danieli Bratršovskému totiž přibyl Karel Večeřa. Toho již více než měsíc trápí bolesti v pravém koleni, která se v posledních týdnech zhoršily natolik, že se hráč rozhodl podstoupit arteroskopii. Tu prodělal ve středu 28. května v brněnské Dětské nemocnici a zjistila prasklý vnější menisek. “Během zákroku proto došlo k jeho částečnému odstranění. Doktoři předpovídají, že za měsíc bych mohl začít normálně trénovat,” uvedl Karel Večeřa.
30.5.Změny ve fungování sportovních tříd FC VysočinaRedakce Dovolujeme si vás informovat o změnách, které se připravují v žákovských kategoriích, ale hlavně ve sportovních třídách FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., na ZŠ Evžena Rošického od příští sezóny (školní rok 2003/2004).
30.5.FC Vysočina zveřejnila jména trenérů pro sezónu 2003/04RedakcePoměrně významných změn dozná složení jednotlivých trenérských pozici v dospělých, dorosteneckých i žákovských týmech FC Vysočina. Jejich nosným prvkem je snaha vedení FC Vysočina dát maximální prostor trenérům z Kraje Vysočina.
 
Historie
Aktuálně

Vysočina na úvod letní přípravy přehrála Chrudim

Vysočina ve dvou kombinovaných sestavách na úvod letní přípravy hladce přehrála druholigového soka - MFK Chrudim 4:0 (1:0), když skóre utkání otevřel Tomáš Franěk z přímého kopu a ve druhém poločase skórovali David Štětka, Michal Záhradnik a Miroslav Křehlík. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu