V květnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.5.U19: O vítězství rozhodli v první půliJIH - OLO 2:0, 32.kolo | RedakceStarší dorost U19 vstoupil do utkání s Olomoucí nejlépe jak mohl, když se už v 17. minutě prosadil Filip Vedral. Další gól přidal v 37. minutě Jan Bajer a Vysočina tak šla do kabin s dvoubrankovým vedením. Ve druhé půli už se ale do střelecké listiny nikdo nezapsal a utkání tak skončilo 2:0 (2:0).
1.5.Juniorka přesvědčivě porazila České BudějoviceJIH - CEB 4:1, 29.kolo | Juniorskaliga.czJuniorský tým v domácí duelu proti Českým Budějovicím potvrdil úlohu favorita, když po zásluze zvítězil 4:1 (1:1). Odpor Dynama, které zkraje druhé půle dokázalo zareagovat na úvodní branku Jakuba Pěnkavy, zlomily dvě trefy Augusta Batiojy a gól Tomáše Duby.
2.5.U16: Třetí porážka proti SlováckuSLO - JIH 4:1, 27.kolo | Miroslav FuksMladšímu dorostu U16 se v tomto ročníku proti Slovácku nedaří. Po dvou porážkách proti tomuto soupeři neuspěl ani ve třetím duel. Po poločasovém stavu 1:1, kdy za FC Vysočina vyrovnal Tadeáš Vrba, přišly tři branky domácího celku a konečná výhra 4:1.
2.5.U17: O vítězství přišli ve druhé půliSLO - JIH 3:1, 27.kolo | RedakceMladší dorost U17 se v první půli utkání se Slováckem dokázal dostat do vedení, když ve 29. minutě vstřelil gól Bence. Hned po přestávce ale Slovácko srovnalo. V 67. minutě odpískal rozhodčí penaltu pro domácí, se kterou si poradil Gabčo a dostal Slovácko do vedení, které ještě v 73. minutě potvrdil Chytil. Utkání tak skončilo 3:1 (0:1).
2.5.Podpořte svůj tým v Brně! Vstupenky do kotle uhradí FC Vysočina!Miroslav FuksFC Vysočina v pátek čeká nesmírně důležitý duel na půdě Zbrojovky Brno. V duelu, který Jihlavu může významně přiblížit k záchraně v SYNOT lize, bude FC Vysočina velmi potřebovat přítomnost a podporu svých fanoušků. Využijte tedy autobusového výjezdu za velmi vstřícnou cenu, přičemž vstupné do hostujícího sektoru za vás uhradí jihlavský klub! Nabídka platí i pro ty, kteří se na brněnský stadión dopraví po vlastní ose.
3.5.Americký fotbal zakotvil i v Jihlavě. Gladiators vznikli v Chotěboři a trénují v BroděJihlavaCity.cz - Lenka JirkůV minulém týdnu jsme vás na sociálních sítích informovali, že FC Vysočina uzavřel dohodu o vzájemné podpoře a spolupráci s Vysočina Gladiators. Dovolte nám, abychom vám nabídli představení tohoto klubu. Jihlavský tým amerického fotbalu nemá dlouhou historii. Gladiators vznikli v Chotěboři, nyní však hájí barvy krajského města Vysočiny. A trénují v Havlíčkově Brodě.
4.5.Michal Hipp: Brno těží z dobré organizace hryBRN - JIH 1:1, 28.kolo | Miroslav FuksSYNOT liga spěje do nervydrásajícího finiše. Tři kola před koncem se fotbalisté FC Vysočina představí na půdě Zbrojovky Brno s vědomím, že k jistotě setrvání v nejvyšší soutěži ještě musí vybojovat cenné body. Ideálně hned v pátek 6. května v moravské metropoli proti 6. týmu tabulky.
5.5.Vstupenky na Baník Ostrava? Možností je celá řada!JIH - OST 3:0, 29.kolo | Miroslav FuksSYNOT liga jde do finiše a nervy fanoušků jsou napnuté k prasknutí! FC Vysočina sehraje poslední domácí duel této sezóny ve středu 11. května. Od 18:15 hodin nastoupí proti Baníku Ostrava s nutností zvítězit! Zvládne Jihlava důležitý krok k záchraně mezi českou elitou? Buďte u toho a podpořte svůj tým v možná klíčové bitvě! Vstupenky jsou v dostatečném množství v prodeji.
6.5.Urdinov: FC Vysočina jsem vděčný a chci mu splatit důvěruMiroslav FuksPětadvacetiletý fotbalový cestovatel, který má belgický i makedonský pas, fotbalový chlebíček okusil v devíti zemích, zasáhl do zápasů evropských pohárů, v dresu makedonské reprezentace nastoupil proti Ronaldovi a na jaře náleží mezi největší překvapení sestavy FC Vysočina. Ano, řeč je o levém obránci Yanim Urdinovovi, který nám poskytl pohled na svoji pestrou kariéru i hodnocení jeho dosavadního jihlavského působení.
6.5.Vysočina jako první celek na jaře loupila v Brně!BRN - JIH 1:1, 28.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina učinili důležitý krok v záchraně v SYNOT lize. Jako první celek na jaře dokázali obrat Zbrojovku Brno o body na jeho půdě, když vybojovali velmi cennou remízu 1:1 (0:1). Jihlava šla do vedení, když v 54. Yani Urdinov dorazil střelu Lukáše Vaculíka, jenže domácí čtvrt hodiny před koncem dokázali vyrovnat.
6.5.Michal Hipp: Z Brna jsme i za plichtu rádiBRN - JIH 1:1, 28.kolo | RedakceJihlavská výprava v Brně nezačala nejlépe. Na parkovišti před hotelem, kde byli ubytovaní fotbalisté FC Vysočina, došlo k vloupání do klubovému tranzitu a k následným nepříjemným ztrátám pro mediální a marketingový úsek klubu. Střepy z vyraženého okénka asi opravdu přinášejí štěstí, neboť Vysočina v Brně vybojovala důležitý bod, jehož hodnotu zvýšila porážka Olomouce na Julisce. Jak bitvu na stadiónu Na Srbské okomentovali oba trenéři?
7.5.U19: V Teplicích předvedli slabý výkon a prohráliTEP - JIH 3:1, 33.kolo | RedakceStarši dorost U19 nesehrál v Teplicích podařené utkání, když už v 5. minutě prohrával. V 19. minutě sice srovnal Bajer, ale před přestávkou Teplice strhli vedení opět na svou stranu. Ve druhé půli přidali Teplice ještě jednu branku a pojistili si tak výhru 3:1 (2:1).
8.5.U16: Po katastrofálním úvodu podlehli KarvinéJIH - KAR 1:4, 28.kolo | Miroslav FuksMladší dorost U16 si v elitní fázi Moravskoslezské ligy připsal druhou porážku v poměru 1:4 v řadě. V pátek na domácí půdě nestačil na Karvinou, když o výsledku duelu bylo prakticky rozhodnuto již v 10. minutě, v níž už hosté vedli 0:3! Jedinou jihlavskou branku zaznamenal v závěru zápasu Radek Křivánek.
9.5.Fotbalisté FC Vysočina trénují v Matrix clubu JihlavaMiroslav FuksPo dlouhých přípravách se na začátku roku v Jihlavě na Havlíčkově ulici otevřel Matrix club Jihlava, největší fitness & wellness club na Vysočině a svým vybavením v současnosti nejmodernější fitness centrum v České republice.
9.5.Jan Hanuš: Poslední krok bývá nejtěžšíMiroslav FuksAnketa o Hráče měsíce FC Vysočina se vrací k pořádkům, které byly zaběhnuté od srpna do prosince loňského roku. Ano, gólman Jan Hanuš navázal na svých pět triumfů a v anketě fanoušků uspěl za měsíc duben. Shodou okolností za sebou nechal únorového vítěze Petra Hronka a březnového lídra Lukáše Vaculíka. Tradičně vám nabízíme aktuální rozhovor s vítězem ankety.
9.5.U17: S Karvinou rozhodli v první půliJIH - KAR 2:0, 28.kolo | RedakceMladší dorost U17 rozhodl o vítězství s Karvinou už v první půli, když se dvakrát prosadil Chlumský. Ve druhé půli už ani jeden z týmů branku nevstřelil a utkání tak skončilo 2:0 (2:0).
9.5.Juniorskou bitvu s Příbramí rozhodla jediná brankaPRI - JIH 1:0, 30.kolo | Juniorskaliga.czJuniorský tým sehrál kvalitní fotbalovou bitvu na půdě 5. celku své ligy v Příbrami. Mladíci FC Vysočina byli lepším celkem, ovšem tři body nakonec brali domácí, když jedinou branku utkání vstřelil v 58. minutě zkušený Vošahlík. Pozitivem utkání byl z hlediska FC Vysočina návrat tří dlouhodobých marodů do ostrých zápasů - Pedra, Novotného a Klímy.
9.5.Roman Kučera: Zvládnout mečbol není nikdy jednoduchéJIH - OST 3:0, 29.kolo | Miroslav FuksPřed hráči i fanoušky FC Vysočina je poslední domácí duel ve fotbalovém ročníku 2015/16. V pořadí patnáctá ligová bitva na jihlavském stadiónu může přinést definitivní rozhodnutí, zda Vysočina uhájí své působení mezi českou fotbalovou elitou. Jistotu bez nutnosti ohlížet se na výsledky soupeřů přinese jedině vítězství v utkání proti Baníku Ostrava, které je na programu netradičně ve středu 11. března od 18:15 hodin.
11.5.Vysočina záchranu potvrdila jasnou výhrou nad BaníkemJIH - OST 3:0, 29.kolo | Miroslav FuksFotbalová Vysočina má důvod k radosti! Kolo před koncem enormně vyrovnané SYNOT ligy potvrdila svoji příslušnost k české fotbalové elitě, když díky brankám Josefa Bazala, Petra Hronka a Pavla Dvořáka přesvědčivě zdolala Baník Ostrava 3:0 (1:0). Bez ohledu na výsledky ostatních soupeřů tak ziskala jistotu, že se nejvyšší soutěž bude hrát na Vysočině i v příští sezóně!
11.5.Michal Hipp: Jsem rád, že jsme splnili záchranářský cílJIH - OST 3:0, 29.kolo | Miroslav FuksFC Vysočina zvládl náročnou jarní záchranářskou misi a počtvrté v řadě potvrdil své působení v nejvyšší české fotbalové soutěži. Obavy, že se po deseti letech bude opakovat jihlavský sestupový příběh, nebyly naplněny. Úlevu ze splnění nelehkého úkolu po vítězství nad Baníkem neskrýval ani kouč Michal Hipp.