Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2003 vyšly tyto články:

28.6.11 gólů při oslavách výročí 70 let kopané v OpatověRedakcePřátelsky: Sokol Opatov - FC Vysočina Jihlava 0:11 (0:6)

U příležitosti výročí 70ti let kopané v Opatově sehráli fotbalisté FC Vysočina přátelský duel s místním Sokolem hrajícím 1.A třídu.

25.6.Vysočina začíná doma s Kladnem, v Poháru ČMFS možná se Slávií Praha!RedakceVe středu 25. června v Praze proběhlo losování nového ročníku II. ligy ČMFS a Poháru ČMFS. Druholigoví fotbalisté FC Vysočina se tak dozvěděli, že do sezóny vstoupí v sobotu 19. července utkáním I. kola Poháru ČMFS, v němž se střetnou s vítězem duelu Bystřice nad Perštejnem vs. Lipová. Hned o tři dny později je naplánováno II. kolo, ve kterém by Vysočina mohla změřit síly s úspěšným ze zápasu Chrudim - Ždírec nad Doubravou. Oba případné duely Vysočina sehraje venku, eventuélní utkání III. kola poháru by pak jihlavští sehráli před vlastním publikem a síly by v něm ve středu 29. října změřili s nesmírně atraktivním soupeřem - s SK Slávií Praha!
25.6.Stadión FC Vysočina má rozšířenou travnatou plochuRedakceTravnatý povrch stadiónu druholigové FC Vysočina v Jiráskově ulici již splňuje podmínky ČMFS v projektu ”Stadióny 2003”. V noci z úterý na středu 25. června byly na připravenou rozšířenou plochu hřiště položeny pásy nového přírodního trávníku. Travnatá plocha tímto získala požadovaný rozměr 115 x 76 m.
25.6.Na úvod přípravy remíza s BohemiansRedakcePřátelsky: FC Bohemians Praha - FC Vysočina Jihlava 1:1 (1:1)

První přípravné utkání na novou druholigovou sezónu sehráli fotbalisté FC Vysočina proti pražským Bohemians na jejich stadiónu v Ďolíčku. Zápas skončil zaslouženou remízou 1:1, když se již střelci po úvodní přestřelce více neprosadili. V 9. minutě se trefil z přímého kopu Melecký a o 6 minut později Baštař proměnil samostatný postup na brankáře Rabu, do kterého ho vyslal skvělým pasem Vladyka. Stejný soupeř čeká Vysočinu i v šestém druholigovém kole.

24.6.Jak si vedly mládežnické týmy v sezóně 2002/03?RedakcePůsobení mládežnických výběrů FC Vysočina v právě skončené sezóně lze bezesporu hodnotit jako úspěšné. Největší zásluhu na tom má vrcholný článek mládežnického řetězce – starší dorost, který po třech neúspěšných pokusech dokázal vybojovat zpět nejvyšší soutěž dorostu nesoucí od příští sezóny název 1. ČPP liga dorostu. Potěšitelná jsou i přední umístění “A” mužstev mladšího dorostu, starších žáků a mladších žáků ve svých soutěží. Jediné zklamání tak připravilo “B” mužstvo staršího dorostu v přeboru Kraje Vysočina, které skončilo až druhé za Havlíčkovým Brodem a nedokázalo tak vybojovat kýžený postup do divize, která by byla určitě kvalitnější soutěží pro přechod záložních dorostenců do 1. ČPP ligy.
14.6.S jakými jmény do letní přípravy?RedakceJiž v pondělí 23. června v 9.30 hodin zahájí fotbalisté FC Vysočina letní přípravu na nový ročník II. ligy ČMFS v sezóně 2002/2003. Nové trenérské duo Roman Pivarník - Josef Vrzáček v kabině přivítá celou řadu nových fotbalistů, z nichž někteří do FC Vysočina přestoupili, někteří v našem klubu budou hostovat a některé během letní přípravy čeká zkouška, v níž si trenéři vyzkouší jejich možnosti a rozhodnou o jejich případném angažování. A o které nové fotbalisty se jedná?
12.6.V letní přípravě možná i proti kompletní Spartě Praha!RedakceJiž v pondělí 23. června v 9.30 hodin zahájí fotbalisté FC Vysočina letní přípravu na nový ročník II. ligy ČMFS v sezóně 2002/2003. V jejím rámci je čeká od 26.6. do 2.7. soustředění v Novém Městě na Moravě a především pak několik přátelských duelů, mezi kterými jistě zaujme účast na tradičním Perleťovém poháru v Žirovnici, kterého se v letošním roce zúčastní i kompletní Sparta Praha. Bohužel, vzhledem k rekonstrukci hrací plochy, se žádný z duelů neodehraje v Jihlavě. Příprava bude velice krátká, neboť již v sobotu 19. července mužstvo sehraje utkání I. kola Poháru ČMFS a o týden později startuje II. liga.
9.6.Úprava stadiónu byla zahájenaRedakceJIHLAVA – Převzetím “staveniště” byla v pátek 6. června oficiálně zahájena úprava stadiónu FC Vysočina Jihlava v Jiráskově ulici, o den později již na stadión vjely první stavební stroje. Naplno se tak rozběhly práce, na jejichž konci bude fotbalový stadión splňující striktním požadavky ČMFS definovaných v projektu “Stadióny 2003” pro II. ligu.
 
Historie
Aktuálně

Klubová hymna poprvé naživo! Duel s Žižkovem okoření koncert kapely Vigo

Poslední domácí duel jihlavských fotbalistů je tu. A spolu s ním i poděkování fanouškům za celosezonní podporu. Jaro plné tematických utkání uzavře M-KOVO MATCH, v rámci nějž zazní poprvé v historii naživo klubová hymna. Krom ní si ale kapela připravila i další hity z vlastního repertoáru. Přestože zápas začíná v 17 hodin, vyplatí se na stadion... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu