Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2006 vyšly tyto články:

2.6.Proběhl již jedenáctý Sportovní den pro postižené dětiRedakceV pátek 2. června se na fotbalovém hřišti v Kozlově uskutečnil již jedenáctý Sportovní den pro postižené děti. Stejně jako v uplynulých pěti letech se zúčastnilo zhruba 50 dětí ze sportovních oddílů Kamínek a Ježci při Pomocné škole pro žáky s více vadami sídlící Jihlavě v Březinově ulici. Hlavní iniciátorem a garantem sportovního dne byl trenér juniorky FC Vysočina Josef Vrzáček, kterému při hladkém průběhu akce výborně pomáhala šestice hráčů ve složení Vladimír Peška, Jiří Chlup, Jan Holý, David Komínek, Josef Šplíchal a dnes již teplický Jan Štohanzl. Chvályhodný počin proběhl za podpory obce Kozlov a FC Vysočina Jihlava.
5.6.Trenérskou smlouvu s FC Vysočina podepsal Milan Bokša!RedakceJ I H L A V A - Konečně byly ukončeny veškeré spekulace a na post kouče FC Vysočina uprázdněný po odchodu Karla Večeři usedl nový trenér! V pondělí 5. června dopoledne s klubem podepsal dvouletou smlouvu zkušený Milan Bokša (nar. 3. května 1951 v Aši). Jednání o jménech asistentů ještě nejsou uzavřena. S hráči se Bokša poprvé sejde v úterý 20. června, kdy jednomu z favoritů nadcházejícího ročníku II. ligy začne letní příprava.
13.6.Bokšovým asistentem bude Vrzáček, Jansa jde k juniorceRedakceJ I H L A V A - Několik dní po jmenování Milana Bokši novým koučem FC Vysočina doznal konečné podoby realizační tým "A" týmu. Zde na postu asistenta vystřídá Tomáše Jansu dosavadní trenér juniorky Josef Vrzáček (nar. 27.10.1964). Ten bude zároveň plnit úlohu vedoucího týmu a v asistenské pozici ho bude doplňovat trenér brankářů Libor Macháček. "Jsem rád, že mi tato pozice byla nabídnuta. Na práci po boku kvalitního a zkušeného Milana Bokši se velmi těším," neskrýval svoji radost Josef Vrzáček.
15.6.Vysočina už zná program letní přípravyRedakceJ I H L A V A - V úterý 20. června se po dovolené poprvé sejdou fotbalisté FC Vysočina a bude jim zahájena letní příprava na podzimní část II. ligy. Zároveň jim bude poprvé představen nový kouč Milan Bokša. První letní tréninkovou jednotku si mužstvo odbude od 10:30 hodin v areálu Sokola Bedřichov. Do úvodní fáze přípravy by se mělo zapojit 25 hráčů včetně uzdraveného Michala Demetera, dvou hráčů juniorky a stejného počtu hráčů z dorostu.
15.6.Rozhodnuto - FC Vysočina bude hrát II. ligu v pátek podvečerRedakceVedení FC Vysočina dnes po zvážení všech aspektů vybralo termín domácích zápasů pro podzimní část II .ligy ČMFS. Volba padla na netradiční pátek, kdy budou domácí zápasy hrány pouze pod umělým osvětlením od 19:00 hodin a s postupující zimou nejdříve od 17:00. "Podobně jako fanoušci v anketě na našich internetových stránkách jsme se rozhodovali mezi pátečním a nedělním termínem. Nakonec jsme i po zvážení průzkumu mezi veřejností, který neprobíhal pouze prostřednictvím internetu, zvolili pátek. Věříme, že se setká s příznivou odezvou mezi našimi fanoušky a přispěje k dobrým návštěvám na našich zápasech. Nejlepší pozvánkou do ochozů našeho stadiónu však nakonec stejně budou kvalitní výkony našeho týmu, góly v sítích soupeřů a útok na postup do Gambrinus ligy," řekl k termínovému rozhodnutí ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis.
15.6.Petr Vladyka prodloužil smlouvu v FC Vysočina!RedakceJ I H L A V A - Nejlepší střelec FC Vysočina v loňském ročníku Gambrinus ligy a kapitán mužstva Petr Vladyka o rok prodloužil smlouvu v FC Vysočina! Tuto jistě pozitivní informaci sdělil ředitel klubu Tulis, který nadále hledá vhodné posily mužstva a zároveň čeká na vyjasnění dalších angažmá trojice Perniš, Rzeszoto a Zúbek.
15.6. Vysočina už zná program letní přípravyRedakceV úterý 20. června se po dovolené poprvé sejdou fotbalisté FC Vysočina a bude jim zahájena letní příprava na podzimní část II. ligy. Zároveň jim bude poprvé představen nový kouč Milan Bokša. První letní tréninkovou jednotku si mužstvo odbude od 10:30 hodin v areálu Sokola Bedřichov. Do úvodní fáze přípravy by se mělo zapojit 25 hráčů včetně uzdraveného Michala Demetera, dvou hráčů juniorky a stejného počtu hráčů z dorostu. Do přípravy se někteří hráči zapojí se zpožděním vzhledem k čerpání dovolené a zatím bude scházet trojice Rzeszoto, Zúbek a Perniš, jejichž další angažmá je ve fázi jednání a rozhodnutí o něm by mělo padnout nejpozději do 1. července. Od jejich setrvání či nesetrvání v Jihlavě se poté bude odvíjet další posílení mužstva. Podoba mužstva pro podzim bude krystalizovat až v první polovině července.
15.6.Rozhodnuto - FC Vysočina bude hrát II. ligu v pátek podvečerRedakceVedení FC Vysočina dnes po zvážení všech aspektů vybralo termín domácích zápasů pro podzimní část II .ligy ČMFS. Volba padla na netradiční pátek, kdy budou domácí zápasy hrány pouze pod umělým osvětlením od 19:00 hodin a s postupující zimou nejdříve od 17:00. "Podobně jako fanoušci v anketě na našich internetových stránkách jsme se rozhodovali mezi pátečním a nedělním termínem. Nakonec jsme i po zvážení průzkumu mezi veřejností, který neprobíhal pouze prostřednictvím internetu, zvolili pátek. Věříme, že se setká s příznivou odezvou mezi našimi fanoušky a přispěje k dobrým návštěvám na našich zápasech. Nejlepší pozvánkou do ochozů našeho stadiónu však nakonec stejně budou kvalitní výkony našeho týmu, góly v sítích soupeřů a útok na postup do Gambrinus ligy," řekl k termínovému rozhodnutí ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis.
18.6.Přípravka zvítězila na I. ročníku Vysočina CupuRedakceV neděli 18. června proběhl na umělé trávě Na Stoupách I. ročník turnaje starších přípravek nazvaný "VYSOČINA CUP 2006". Jeho vítězem se stali benjamínci pořádajícího FC Vysočina, před druhým Pelhřimovem a třetí Chotěboří. Nejlepším hráčem byl vyhlášen chotěbořský Jan Novák.
20.6.II. ligu zahájíme v pátek 4. srpna proti Ústí nad LabemRedakceJ I H L A V A - Dnešní los v pražském sídle ČMFS stanovil pořad utkání v nadcházejícím ročníku II. ligy. Její výkop obstarají v pátek 4. srpna od 19:00 hodin fotbalisté FC Vysočina, kteří doma přivítají dalšího postupového favorita Ústí nad Labem. Ve složení týmů II. ligy došlo k neuvěřitelným devíti změnám. K sestupujícímu duu Vysočina a Blšany a k postupující Čáslavi a Jakubčovicím se totiž přidalo hned 5 nových týmů. Své účinkování ve vrcholovém fotbale vzdaly Drnovice, které nahradil druhý celek MSFL Bystrc. Další nováčci druholigovou licenci zakoupili - Třinec od Kunovic, Bohemians od Xaverova, Opava od Kroměříže a Sokolov od Pardubic.Časy a termíny však ještě budou upřesněny.
20.6.Hráči FC Vysočina zahájili letní přípravuRedakceJ I H L A V A - Pod vedením nového trenérského dua - hlavního kouče Milana Bokši a asistenta Josefa Vrzáčka - dnes fotbalisté FC Vysočina zahájili letní přípravu na novou sezónu. Po ranním seznámení s trenéry a fasování tréninkových věcí hráči odjeli na hřiště v areálu Sokola Bedřichov. První trénink byl tradičně lehký a hráči si na zmenšeném hřišti zahráli zápas modří vs. oranžoví. Od středy však začne letní tréninkový dril naplno a na fotbalisty během něj čeká nabírání fyzické kondice a celá řada přípravných zápasů a turnajů. Hned první je na pořadu v sobotu 24. června, kdy se FC Vysočina představí na turnaji ve Svitavách, jehož účastníkem je i prvoligový 1. FC Brno.
21.6.První lize bych dal přednost, přiznává zkušený záložníkRedakceRozhovor MF DNES - Vysočina
J I H L A V A - V minulé sezóně byl jedním z nejlepších fotbalistů Jihlavy. Záložník Marek Zúbek se při svém ročním hostování z Ostravy snažil nováčkovi z Vysočiny pomoci k záchraně 1. ligy. Marně.
23.6.Italský fotbal je mi blízký, říká kouč VrzáčekRedakceRozhovor MF DNES - Vysočina
J I H L A V A - Po dvou letech práce u rezervního týmu se vrací na lavičku seniorského týmu FC Vysočina. Kouč Josef Vrzáček, který v minulosti působil u A týmu jihlavských fotbalistů jako asistent trenéra Jaroslava Netoličky, bude v příští sezoně stejnou funkci vykonávat po boku zkušeného Milana Bokši.
23.6.Trnavu v přípravě nahradí SenecRedakceJ I H L A V A - V programu letní přípravy došlo k prvním změnám. V neděli 2. července se FC Vysočina neutká s trnavským Spartakem, ale se slovenskou Kobou Senec. Místo tohoto utkání však vzhledem k rekonvalescenci jihlavských hracích ploch ještě nebylo upřesněno. Navíc se vznáší velký otazník nad jihlavským soupeřem v sobotu 22.7., kdy se naši hráči měli v Černíči v rámci pouťového utkání utkat s Kroměříží. Ta však mezitím vzdala své druholigové účinkování a bude působit v nižších soutěžích. Náš soupeř pro tento termín se tak hledá.
23.6.Ve čtvrtek 29.6. proběhne na Masarykově náměstí autogramiáda hráčů FC Vysočina!RedakceV rámci tradiční akce „Máte Filipa?“ proběhne ve čtvrtek 29. června na jihlavském Masarykově náměstí autogramiáda hráčů FC Vysočina. Fotbalisté zde budou k dispozici od 13 do 14 hodin. Nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujít!
24.6.Trenér Bokša byl s první přípravou spokojenJIH - BRN 0:1, 1.kolo | Miroslav FuksNový trenér jihlavských fotbalistů Milan Bokša mohl být se zápasovou premiérou u mužstva spokojen. Jeho svěřenci v sobotu odehráli první dva přípravné duely a vedli si v nich úspěšně. V úvodním střetnutí turnaje v Kamenné Horce porazili Svitavy 3:0, ve druhém podlehli prvoligovému Brnu těsně 0:1.
27.6.První nová jména - Roman Drga a Ján OvšianikRedakceVedení FC Vysočina zdá se našlo odpovídající náhradu za odcházející levonohé krajní obránce Jiřího Lišku a Milana Kopice, kteří přestoupili do Liberce a pražské Sparty. Do přípravy druholigového celku z Vysočiny se v týdnu zapojil Roman Drga (20.9.1979). Ten má na svém kontě 40 prvoligových a 94 druholigových zápasů v dresech Brna, Zlína, Prostějova a naposledy Kroměříže.
27.6.Milan Kopic: Tu nabídku nešlo odmítnoutiDnes.cz - Jan SalichovMilan Kopic si během posledního půlroku musí připadat jako v nádherné fotbalové pohádce. Ještě loni na podzim nastupoval mladý obránce ve třetiligové jihlavské rezervě. Poté povýšil do A-týmu, jenž bojoval o záchranu v nejvyšší soutěži. V ní si svými výkony řekl o pozvánku do české reprezentace do 21 let.
27.6.Největší přestup v historii klubu - Milan Kopic přestupuje do pražské Sparty!Miroslav FuksNa Vysočině vybuchla překvapivá přestupová bomba. Levonohý obránce Milan Kopic přestoupil do nejslavnějšího českého klubu pražské Sparty! Člen nově se rodící reprezentace do 21 let na Letné podepsal smlouvu do roku 2010. Už od soboty 24. června se připravuje s mužstvem Stanislava Grigy na soustředění ve Františkových Lázních. Podle jihlavského ředitele Zdeňka Tulise jde o nejlukrativnější přestup v historii klubu.
 
Historie
Aktuálně

Vysočina bude v Opavě bojovat o vítěznou tečku za nevydařeným ročníkem

S Opavou jsme fotbalový ročník 2023/24 plni očekávání v červenci zahajovali a na stadiónu tohoto slezského klubu jej budeme v sobotu 25. května od 17:00 hodin končit. Dopíšeme příběh sezóny, jejíž první polovina vzbudila takřka postupovou naději, ovšem jarní odvety zůstaly hluboko za očekáváním. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu