Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.6.Představujeme domácího soupeře – FC Hradec KrálovéJIH - HRA 0:0, 30.kolo | Miroslav FuksPoslední z třiceti dílů fotbalového seriálu „II. liga ČMFS – ročník 2009/10“ je před námi. Netradičně v sobotu 5. června změří fotbalisté FC Vysočina síly s jistým účastníkem Gambrinus ligy - týmem FC Hradec Králové. Atraktivní utkání, v němž oba celky mohou hrát bez výsledkového tlaku, má výkop stanoven na 17.00 hodin. Prodlouží domácí celek sérii domácích výher i proti vítězi II. ligy? Podaří se FC Vysočina rozlučka s fanoušky?
2.6.Fotbalisté ZŠ E. Rošického sedmí na finále Mc Donald´s Cupu 2010David ZemanVe dnech 31.5. – 1.6.2010 se konalo v Jablonci finalé celorepublikového turnaje McDonald’s Cup, kterého se tradičně zúčastňují základní školy z celé republiky, mezi účastníky finále nechyběla ani jihlavská ZŠ E. Rošického, která obsadila sedmé místo. Patronem letošního turnaje byl útočník Sparty Praha Václav Kadlec.
4.6.Tulis: Sezóna nenaplněných ambicí a nadějí do budoucnaMiroslav FuksA je tu konec další fotbalové sezóny. Koho jiného požádat o jeho zhodnocení z pohledu FC Vysočina Jihlava, než ředitele klubu a místopředsedu představenstva Ing. Zdeňka Tulise. Nejdříve se vraťme o pár měsíců zpět. Jak zpětně hodnotíte neúspěšné podzimní účinkování ve II. lize? "Předně je třeba říci, že se FC Vysočina dostal svým působením v I. lize do situace, kdy každé druholigové umístění horší než postupové je zklamáním."
5.6.FC Vysočina se loučí s Michalem Kadlecem a Tomášem KaplanemMiroslav FuksHráčské řady FC Vysočina definitivně opouští dvě velice výrazné osobnosti historie klubu. K 30. červnu 2010 totiž končí platnost profesionálních smluv stoperovi Michalu Kadlecovi (nar. 6.5.1976) a útočníkovi Tomáši Kaplanovi (nar. 3.4.1978). Vedení klubu se s Kadlecem hodlá oficiálně rozloučit před zraky diváků nadcházejícího ligového duelu proti Hradci Králové. U Kaplana se tak vzhledem k termínové kolizi stane na startu příštího fotbalového ročníku.
5.6.Starší dorost si poradil s PříbramíJIH - PRI 3:0, 29.kolo | Miroslav FuksStarší dorostenci se s domácí extraligovou sezónou rozloučili vítězstvím nad sestupující Příbramí v poměru 3:0 (1:0), když skóre utkání otevřel ve 24. minutě Martin Štancl a ve druhé části hlavou po standardních situacích skórovali Jiří Fadrný a Pavel Príborský. „Šlo o průměrné utkání, jehož tempo ovlivnil konec sezóny a úmorné vedro. Měli jsme proměnit více šancí a zvítězit výrazněji,“ řekl po utkání kouč Pavel Procházka.
5.6.Prvoligový Hradec remízu nakonec ubránilJIH - HRA 0:0, 30.kolo | Jaroslav WollmannFotbalisté FC Vysočina ani v posledním duelu druholigového ročníku 2009/10 neprohráli, čímž prodloužili svoji sérii bez prohry na skvělých 13 duelů. Proti jistému účastníkovi Gambrinus ligy Hradci Králové, který se v Jihlavě představil bez řady opor, však chtěli zvítězit. Tříbodovému zisku šli naproti, vytvořili si množství šancí, ale gól jim přán nebyl. V úvodu i na konci tak na časomíře svítil stejný stav – 0:0.
5.6.Urban: „Je to škoda, Hradec jsme chtěli porazit“Miroslav FuksTrenér Luboš Urban byl po závěrečném duelu tohoto fotbalového ročníku rád, že jeho tým udržel sérii neporazitelnosti, ovšem bezbranková remíza ho příliš netěšila: „Podali jsme kvalitní výkon a vzhledem k množství nepoměněných šancí jsme na domácí půdě body ztratili. Vrcholem všeho byla obrovská příležitost Šimáčka. Je to škoda, protože jsme Hradec moc chtěli porazit.“
5.6.Holky jedou na vítězné vlněJIH - HOD 4:2, 22.kolo | Jaroslav FrühbauerJihlavské fotbalistky dosáhly další výhry, čímž tříbodovou sérii proloužily na 4 zápasy. Na domácí půdě zdolaly FC NESYT Hodonín 4:2, když poločase byl vyrovnaný stav 2:2, když se dvakrát trefila Denisa Křížová a jednou Kateřina Valentová a Lenka Tichánková.
6.6.Fanklub týmu udělil titul „Skokan jara“Miroslav FuksChvíle po skončení sobotního závěrečného ligového utkání proti Hradci Králové přinesly přímo na hrací ploše příjemné momenty. Nejdříve se na popud fanoušků uskutečnil společný snímek hráčů, fans, vedení klubu, majitelů, realizačního týmu či trenérů. Na snímku nechyběli ani představitelé PSJ, a.s., František Vaculík a Jiří Pech, jihlavský primátor Jaroslav Vymazal, slavistický hrot Stanislav Tecl či hvězda Baníku Matěj Vydra. Poté představitelé Fanklubu předali kapitánovi Filipu Dortovi speciální ocenění pro celý tým – „Skokan jara“!
6.6.Vedení klubu s hráči zakončilo sezónuMiroslav FuksJihlavský hotel Gustav Mahler náležel po skončení sobotní duelu proti Hradci Králové rozlučkové večeři vedení a majitelů klubu s hráči a realizačním týmem „A“ mužstva FC Vysočina. Ještě než fotbalisté povečeřeli a vyrazili na zaslouženou letní dovolenou, vyslechli krátké řeči ředitele klubu Ing. Zdeňka Tulise, generálního ředitele a předsedy představenstva PSJ, a.s., Ing. Františka Vaculíka, předsedy představenstva FC Vysočina a ředitele úseku pozemních staveb PSJ, a.s., Ing. Jiřího Pecha a v neposlední řadě též slova trenéra Luboše Urbana. Věřme, že za rok obdobné setkání přinese nejen naději, ale i velkou radost!
6.6.FC Vysočina bude MSFL hrát i v příští sezóně!JIB - BYS 4:1, 29.kolo | Miroslav FuksBoj FC Vysočina o záchranu MSFL je opět zdárně u konce. Jihlavské „béčko“ dnes přežilo těžké chvíle a nakonec v klíčovém duelu dvou ohrožených celků jasně zdolalo Bystrc-Kníničky 4:1 (1:1). Branky stříleli Michal Lovětínský, Jiří Gába, Jan Kopic a jedna branka byla vlastní. Při porážce juniorky Baníku v Uničově se tak třetí nejvyšší soutěž bude hrát v Jihlavě i od podzimu, tedy šestý ročník v řadě!
7.6.V úterý proběhne Sportovní den pro postižené dětiMiroslav FuksDlouholetá tradice Sportovního dne pro postižené děti, který pořádá FC Vysočina, se i v letošním roce dočká svého pokračování. Místem jeho konání opět bude jihlavský areál v ulici Na Stoupách v úterý 8. června od 9:00 hodin. Stejně jako v uplynulých sedmi letech se ho zúčastní děti ze sportovních oddílů Kamínek a Ježci při Pomocné škole pro žáky s více vadami sídlící Jihlavě v Březinově ulici.
7.6.Pan Luboš Musil se pyšní jedinečným pokojemMiroslav FuksFotografie jedinečně ztvárněného pokoje v barvách FC Vysočina nás přivedly na stopu pana Luboše Musila. Fotky vám nyní přinášíme i na klubovém webu a zároveň jsme tohoto třiačtyřicetiletého fanouška ze Žďáru nad Sázavou požádali o rozhovor. Co ho vedlo k takto originálnímu ztvárnění obývacího pokoje?
8.6.FC Vysočina hlásí první letní změnyMiroslav Fuks a Josef JinochDruholigový fotbalový ročník 2009/10 je od soboty minulostí a naplno probíhají jednání o podobě kádrů pro příští sezónu. Už před začátkem letní přípravy jsou známy první změny v dospělých týmech FC Vysočina. Kabinu „áčka“ opouští zkušení Robert Caha a Václav Winter, kterým k 30. červnu 2010 končí hostování. Naopak by se v ní měl znovu hlásit útočník Stanislav Tecl, kterému skončilo hostování ve Slavii Praha. FC Vysočina by během letní pauzy chtěla získat po jednom novém hráči do každé řady.
8.6.Proběhl Sportovní den pro mentálně a tělesně postižené dětiMiroslav FuksPod patronací FC Vysočina dnes v areálu v ulici Na Stoupách proběhl již 9. ročník Sportovního dne pro mentálně a tělesně postižené děti. Jeho aktéry opět byly děti ze sportovních oddílů Kamínek a Ježci při Pomocné škole pro žáky s více vadami sídlící Jihlavě v Březinově ulici. Stejně jako před rokem se k nim připojily i děti ze sousední mateřské školy. Rekordních 80 dětí nadšeně soutěžilo v šesti disciplínách, při kterých jim asistovali fotbalisté FC Vysočina.
8.6.Josef Jinoch a Luboš Urban hodnotili jaroMiroslav FuksTečku za aktuálním jarem a tím i celým fotbalovým ročníkem 2009/10 učinilo dnešní setkání sportovního manažera Josefa Jinocha a trenéra Luboše Urbana se zástupci regionálních médií. Témata byla jasná – hodnocení jarní části, informace o podobě letní přípravy a nastínění podoby kádru pro příští sezónu. „Pracujeme na doplnění týmu o jednoho hráče do každé řady. Věřím, že noví fotbalisté do týmu zapadnou a pomohou mu,“ uvedl Josef Jinoch.
9.6.Fanklub: Shrnutí ročníku, cíle v další sezóně a blízká budoucnostDavid ZemanFanklub FC Vysočina má za sebou první kompletní ročník svého fungování. V této sezóně se mu povedlo uspořádat výjezd na každý venkovní druholigový zápas jihlavského týmu, kam mířil alespoň v minimálním počtu 8 - 9 fanoušků. Nejnavštěvovanějším výjezdem bylo utkání v Čáslavi, kde tým Luboše Urbana v sektoru hostí povzbuzovalo 19 příznivců. Jen o něco méně vyznavačů žlutomodrých bylo v Praze na Viktorii Žižkov a v Mostě. Představitele Fanklubu FC Vysočina Jiřího Pecha mladšího jsme požádali o rozhovor hodnotící fotbalový ročník z jeho pohledu.
9.6.Plán letní přípravy FC VysočinaMiroslav FuksFotbalisté FC Vysočina po skončení sobotního domácího utkání proti Hradci Králové vyrazili na zaslouženou dovolenou. Po ní se budou hlásit již ve čtvrtek 24. června v Praze v laboratoři sportovní motoriky FTVS UK na testech funkce organismu. Letní tréninkový blok zahájí v neděli 27. června. Od pondělí 28. června do 2. července absolvují kondiční soustředění v Hotelu SKI v Novém Městě na Moravě.
9.6.Sparta potvrdila suverenituSPA - JIH 5:0, 28.kolo | Miroslav FuksStarší dorost pražské Sparty potvrdil svoji letošní suverentitu i proti FC Vysočina. Jihlavští fotbalisté na Strajově nestačili a podlehli dávno jistému ligovému šampionovi výrazně 5:0 (3:0). "Takřka kompletní Sparta nás předčila ve všech směrech. Za zmínku z naší strany stojí jen tyč nastřelená Poláčkem a standardní situace Málka," uvedl kouč Pavel Procházka. Jeho týmu před posledním kolem I. ligy náleží 7. příčka.
10.6.Tomáš Cihlář bude hostovat v TřinciMiroslav FuksBrzy třiadvacetiletý levý obránce či záložník Tomáš Cihlář (nar. 24.6.1987) míří na hostování do FK Fotbal Třinec. Vicemistr světa do dvaceti let z roku 2007 zde bude chtít znovu oživit svoji kariéru a především pravidelně nastupovat ve II. lize. V ní debutoval na podzim 2006 pod vedením trenéra Milana Bokši. Ve čtyřech ročnících nastoupil do 77 zápasů a vstřelil 2 branky.
Další stránky
12>>
 
Historie
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu