V červnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.6.U17: Proti Opavě zlomili neúspěšnou sériiJIH - OPA 3:0, 30.kolo | David ZemanMladší dorost U17 prochází těžkým obdobím, ve kterém se mu v šesti utkáních nepodařilo vyhrát. Doma proti Opavě tuto sérii chtěli zlomit a to se jim podařilo. V první půli se ujali vedení po gólu Průši, když před koncem pojistili výhru Fikar a Smejkal, tak bylo o výsledku 3:0 (1:0) rozhodnuto.
1.6.U16: Chyby znamenaly zbytečnou porážkuJIH - OPA 1:2, 29.kolo | Miroslav FuksMladší dorost U16 po dvou měsících znovu nestačil na Opavu, které opět podlehl 1:2. Tým FC Vysočina již po několikáté vyhořel v koncovce. Poločasové vedení a jedinou jihlavskou branku v zápase zaznamenal útočník Marek Lokvenc.
1.6.Jaromír Blažek setrvá v FC Vysočina jako trenér brankářůMiroslav FuksJihlavská fotbalová etapa legendárního gólmana Jaromíra Blažka nekončí! Se sportovním vedením FC Vysočina se dohodl na pokračování svého působení v roli trenéra brankářů. Navíc v příštím ročníku hodlá svoji činnost v klubu rozšířit.
2.6.Jarní bilance fotbalistů FC Vysočina ve FNLMiroslav FuksHned pětice kmenových fotbalistů FC Vysočina strávila jarní sezónu na hostování v české druhé nejvyšší soutěži. Mezi nejlepší jarní kanonýry FNL se zařadili útočníci Vojtěch Přeučil a Jakub Teplý, výrazného herního vytížení si užíval Jan Kosak a do svého zranění byl brankářskou jedničkou Luděk Vejmola. Zdravotní problémy omezily také herní vytížení Bella Babatoundeho.
3.6.Fanděte permanentně a výhodně!Miroslav FuksFC Vysočina má skoro za sebou další úspěšnou sezónu v SYNOT lize a už zbrojí na nový soutěžní ročník! Připravit by se měli i fanoušci, tudíž vám přinášíme informace o cenách vstupenek a permanentek pro domácí duely jihlavského klubu v příští sezóně. Prodej permanentních vstupenek, díky kterým si zajistíte své místo na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě, bude probíhat již od středy 17. června v klubovém Fanshopu a on-line na webu Ticketportal.
4.6.Fotbalisté FC Vysočina letní přípravu zahájí 22. červnaMiroslav FuksPouhé tři týdny bude trvat dovolená prvoligových fotbalistů FC Vysočina. Klusáčkův tým se znovu sejde na prahu letní přípravy v pondělí 22. června. O den později absolvuje nezbytné funkční a diagnostické testy na FTVS v Praze a ve středu 24. června Jihlava změří síly proti Slovanu Bratislava. Nový ročník SYNOT ligy odstartuje již 25. července.
4.6.U19: Utkání s Bohemians 1905 nezvládliBOH - JIH 3:0, 40.kolo | David ZemanStarší dorost U19 do utkání proti Bohemians 1905 nevstoupil aktivně, soupeř Vysočinu přehrával a v první půli se zaslouženě ujal vedení 1:0. Ve druhé půli Bohemians svoje vedení o dva góly navýšili a o výsledku tak bylo rozhodnuto. Utkání tak skončilo 3:0 (1:0).
5.6.Podrobné hráčské statistiky sezóny 2014/15David ZemanPřinášíme vám podrobné statistiky hráčů FC Vysočina za uplynulou sezónu. Zajímá vás, který hráč má nejvíce "kanadských" bodů? Který fotbalista byl nejúspěšnější v soubojích? Nebo na koho bylo spácháno největší množství faulů? Zde jsou odpovědi i na tyto otázky.
5.6.U17: Bezbranková remíza se SlováckemJIH - SLO 0:0, 31.kolo | David ZemanMladší dorost U17 v domácím utkání se Slováckem nezačal dobře. Aktivnější byli v první půli hosté a Vysočinu v jedné příležitosti od inkasování zachránila branková konstrukce. Do druhé půle vstoupili jihlavští lépe, ale ani oni se nedokázali prosadit a tak utkání skončilo 0:0.
6.6.U19: Poslední utkání s Pardubicemi prohráliJIH - PAR 1:3, 41.kolo | David ZemanStarší dorost U19 zakončil velice náročnou a dlouhou sezónu utkáním s Pardubicemi. Hosté se v první půli dostali do vedení, ale Kolčava těsně před přestávkou vyrovnal. Ve druhé části Pardubice ale vstřelili dva góly, na které už Vysočina odpovědět nedokázala. Utkání tak skončilo 1:3 (1:1).
6.6.Jan Kliment si řekl o nominaci na EURO!Miroslav FuksJan Kliment, ofenzivní fotbalista FC Vysočina a jihlavský odchovanec FC Vysočina, si tím nejlepším způsobem řekl o konečnou nominaci na EURO U21. V sobotním přípravném duelu proti Ukrajině, které bylo sehráno v rakouském Wörglu, poprvé oblékl dres lvíčat a hned premiérově skóroval, když parádní střelou zvýšil na 2:0. Navíc po jeho ideální přihrávce upravil Přikryl na konečných 3:0.
7.6.Jan Kliment pronikl do nominace na EURO U21!Miroslav FuksJan Kliment završil své povedené jaro tím nejlepším způsobem – překvapivou nominací na nadcházející EURO U21, které bude poprvé v historii hostit Česko. Stane se tak vůbec prvním kmenovým hráčem FC Vysočina na tomto juniorském šampionátu. S ohledem na karetní trest Václava Kadlece se docela reálně jeví jeho nasazení do základní sestavy v úvodním duelu proti Dánsku ve středu 17. června.
8.6.Procházka: V jarní části jsme zapracovali na defenzívě týmuMiroslav FuksJuniorský tým FC Vysočina v aktuálně skončené sezóně dosáhl historického úspěchu FC Vysočina, když v této celostátní soutěži dosáhl na velice lichotivou 6. příčku. Jihlavský tým na této pozici přezimoval a nakonec se s ní musel spokojit i v konečné tabulce. Jak je s tímto výsledkem spokojen trenér týmu Pavel Procházka? Odpovídá tato pozice síle mužstva?
8.6.U16: Zasloužené tři body z TřinceTRI - JIH 1:3, 31.kolo | Miroslav FuksMladší dorost U16 ve velkém vedru vítězně zvládl utkání v Třinci, když dokázal zareagovat na domácí vedení. Pod výhru 1:3 (1:2) se brankami podepsali Dominik Rážek, Martin Řezáč a Tomáš Lorenc.
8.6.U17: V Třinci bez branekTRI - JIH 0:0, 32.kolo | David ZemanMladší dorost U17 sehrál náročné utkání ve velkém vedru. Hned na začátku utkání Vysočina neproměnila obrovskou příležitost. Poté se hrálo vyrovnané utkání, ve kterém ani jeden z týmů nedokázal vstřelit branku. Poslední utkání sezóny sehraje mladší dorost v úterý v Brně.
9.6.Josef Vrzáček: S pátým místem musíme být spokojeniDavid ZemanStarší dorost má v nohách velice náročnou sezónu, ve které odehrál 42 utkání. Jádro dorostu nechybělo ani na světovém finále středních škol v Guatemale. I přes tento náročný program zakončil dorost U19 sezónu na pátém místě, což je historicky nejlepší umístění FC Vysočina v této věkové kategorii! O krátký rozhovor a zhodnocení sezóny jsme požádali trenéra Josefa Vrzáčka.
11.6.U17: Ostudná prohra v BrněBRN - JIH 8:0, 33.kolo | David ZemanMladší dorost U17 zakončil poměrně vydařenou sezónu velice špatným výkonem v Brně. Domácí vstřelili svojí první branku už ve 12. minutě a od té doby utkání ovládli a dál přidávali branky. Skóre se zastavilo až na výsledku 8:0 (4:0).
15.6.Tomáš Kučera bude oblékat plzeňský dres!Miroslav FuksKreativní jihlavský středopolař Tomáš Kučera (nar. 20.7.1991) po třinácti letech v FC Vysočina mění dres a míří za tou největší výzvou – do týmu ligového mistra a účastníka Ligy mistrů. Ve Viktorii Plzeň bude působit ve formě ročního hostování s opcí na přestup. Kučerova ligová bilance v FC Vysočina se zatím zastavila na 99 startech a 7 vstřelených brankách.
16.6.Hlasujte o fotbalistu jara 2015!Miroslav FuksS koncem fotbalové sezóny na klubovém webu nabízíme tradiční anketu hledající mezi fanoušky odpověď na otázku „Kdo byl nejlepším hráčem FC Vysočina v jarní sezóně?“. Hlasovací box je umístěn na titulní straně webu ve sloupci pod obrazovkou kanálu Ježour TV. Vybírat můžete z hráčů uvedených na podzimní soupisce, přičemž fotbalisty lze dle vašeho uvážení řadit od 1. do 7. místa. Hlasování bude ukončeno již v pátek 19. června a poté s vítězem ankety přineseme aktuální rozhovor.
16.6.Kamil Průša: V této věkové kategorii nejde pouze o výsledkyDavid ZemanPo podzimní sezóně Moravskoslezské ligy mladších dorostů U17, ve které mladší dorost FC Vysočina skončil šestý, byla vytvořena jarní skupina po devíti týmech, ve které začínaly všechny týmy od nuly. FC Vysočina se v této skupině umístil na 5. místě se ziskem 20 bodů. A my jsme požádali trenéra Kamila Průšu, aby se za skonečnou "půlsezónou" ohlédl v krátkém rozhovoru.