archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.8.Duel juniorek pro Vysočinu!JIB - CBB 1:0, 0.kolo | Miroslav FuksJuniorka FC Vysočina dnes potvrdila velmi dobrou letní formu, když v duelu dvou třetiligových juniorek porazila Dynamo České Budějovice nejtěsněji 1:0 (0:0). Jedinou branku utkání zaznamenal v 83. minutě Michal Vyskočil po rohovém kopu Šandery, který ho našel na přední tyči.
2.8.Urban: „Čeká nás ještě hodně práce“HRA - JIH 2:0, 1.kolo | Miroslav FuksVysočina do nového ročníku II. ligy nevstoupila dobře. Na půdě Hradce Králové prohrála 2:0. Jak tento duel viděl kouč Luboš Urban? "Musím Hradci pogratulovat k zaslouženému vítězství. My jsme mu ho bohužel usnadnili svými hrubými chybami. Jinak šlo o zápas dvou různých poločasů. V tom prvním domácí dominovali, paradoxně si však nevytvářeli vyložené šance. Gól a uklidnění jsme jim nabídli my v situaci, kdy se hra začala vyrovnávat a my se dostávali více do zápasu."
2.8.Vysočina v Hradci doplatila na mizernou první půliHRA - JIH 2:0, 1.kolo | Miroslav FuksVelmi těžký druholigový start na půdě Hradce Králové pro Vysočinu body nepřinesl. Ligová premiéra kouče Luboše Urbana na jihlavské lavičce skončila porážkou 2:0 (1:0), když jeho svěřenci herně nezvládli první půli a v té druhé výrazně zlepšeným výkonem marně usilovali o vyrovnání. Hradec si tak po třech neúspěších proti Vysočině (2 porážky, 1 remíza) připsal vítězství.
4.8.Vydařený Fans Day otevřel bránu nového ročníkuMiroslav FuksSlavnostní výkop nového fotbalového ročníku na Vysočině se jednoznačně vydařil. Premiérový Fans Day se těšil velkého zájmu veřejnosti a nabídl pestrý program, v němž si každý mohl najít svoji prioritu. Jeho nesporným vrcholem byl křest zbrusu nového dresu FC Vysočina, který si svoji soutěžní premiéru odbude v pátečním duelu proti Mostu.
5.8.Představujeme domácího soupeře – FK Baník MostJIH - MOS 3:1, 2.kolo | Miroslav FuksNelehký a velmi nevyzpytatelný protivník prověří Vysočinu v její domácí premiéře v novém fotbalovém ročníku 2009/10. V pátek 7. srpna se na stadiónu v Jiráskově ulici představí Baník Most, kterého zdobí exligové zkušenosti, talentovaní mladíci a cenný bod z úvodního duelu proti Zlínu za remízu 2:2.
5.8.Více než 1100 sedadel již zná svého majitele!Miroslav FuksProdej a distribuce permanentních vstupenek FC Vysočina zaznamenaly svůj historický rekord. Fanouškům, obchodním a reklamním partnerům klubu či zástupcům regionálních oddílů bylo prodáno či předáno přes 1100 celosezónních vstupenek! Zaplněna tak je více než čtvrtina kapacity stadiónu v Jiráskově ulici.
5.8.Procházka: Nějaké problémy jsou, ale snad je vyladímeDENÍK - Vít BrabecDo startu dorostenecké fotbalové nejvyšší soutěže zbývá necelý týden, a oba jihlavské výběry jsou proto v plném zápřahu. Ladí se forma, a hlavně se doléčují šrámy, které přípravný dril přinesl. Starší dorostenci a svěřenci kouče Pavla Procházky po vítězství nad Brnem už myslí na důležitou generálku, která proběhne v sobotu proti Pardubicím.
6.8.Permanentky ještě výhodněji – za předplatné novin!RedakcePřinášíme vám speciální letní nabídku pro fanoušky FC Vysočina Jihlava. Ke každému ročnímu předplatnému novin MF DNES a Lidových novin bude kromě standardních dárků k předplatnému jako BONUS vydána permanentní vstupenka na fotbalovou sezónu 2009/10 a k tomu klubová šála nebo čepice! Akce trvá pouze od 6. do 13. srpna 2009. Bližší informace sdělí Ing. Nykodým na mobilu 776 591 916.
6.8.Jihlavský kouč Urban: Most nás nemůže ničím překvapitvFotbal - David SolnařFotbalová Jihlava se už několik let marně pokouší vrátit do první ligy a nyní na Vysočině vsadili na trenéra Luboše Urbana. Tento tah se nezdá jako vůbec špatná volba, vždyť dvaapadesátiletý kouč dokázal postoupit s Bohemians Praha postupně z ČFL až do Gambrinus ligy. Povede se Jihlavě pod novým koučem vrátit mezi ligovou elitu?
7.8.Standardky Krutého srazily Most na kolenaJIH - MOS 3:1, 2.kolo | Jakub MezlíkJihlavští fotbalisté v prvním domácím utkání letošního ročníku II. ligy předvedli proti Mostu pohledný útočný fotbal a odměnou jim bylo zasloužené vítězství 3:1 a tříbodový zisk. Vedení zařídil Vysočině mladý talent Matěj Vydra, poté přidal dvě výstavní trefy z přímých volných kopů Peter Krutý. Most pouze korigoval z penalty.
7.8.Videa z utkání FC Vysočina proti MostuMiroslav FuksPřinášíme vám tradiční pozápasové video ohlasy jeho aktérů. K dispozici jsou spokojená slova debutujícího dvougólového střelce Petera Krutého a obsáhlý komentář gólmana Václava Wintera. Z pozápasové tiskovky přinášíme bohužel neúplné hodnocení domácího kouče Luboše Urbana. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout i bonus v podobě pozápasové radosti z kabiny jihlavského týmu.
8.8.Dorostu generálka vyšla až ve druhé půliJID - PAR 4:0, 0.kolo | Miroslav FuksDorostneckou generálku na novou sezónu tradičně obstaral duel s Pardubicemi. Svěřenci kouče Procházky si v něm připsali výrazné vítězství 4:0, které se však zrodilo až ve druhé půli. Branky jihlavského týmu zaznamenali Jan Kosak, Ondřej Přibyl, Daniel Černý a David Vacek.
8.8.Roman Kučera koučem ČR U-16!Miroslav FuksTrenér FC Vysočina Jihlava Roman Kučera byl jmenován hlavním koučem nově se tvořící české reprezentace U-16! Bezesporu se jedná o velké ocenění jeho trenérské práce a též o jasný signál, že kvalitní jihlavská práce s mládeží má celorepublikovou odezvu. Od 17. do 20. srpna jeho nové svěřence čeká první soustředění a v září dva domácí přípravné zápasy proti Irsku. Kouč Kučera nadále povede i mladší dorost „A“ (U-17) FC Vysočina v extralize.
9.8.Z Uničova s prázdnouUNI - JIB 4:1, 1.kolo | Jaroslav WollmannStejný soupeř jako v loňské sezóně vyšel v prvním kole na Btým Vysočiny. Zatímco loni si oba soupeři po výsledku 0:0 připsali bod, letos se diváci dočkali gólových hodů. Domácím se znamenitě povedl úsek od 42. do 46. minuty, kdy vsítili tři branky. O osm minut později přidali čtvrtý gól a o vítězi zápasu bylo jasno. Hosté z Jihlavy se čestného úspěchu dočkali v 67. minutě zásluhou Jiřího Chlupa. Uničov porazil Btým Vysočiny 4:1.
11.8.Málek zničil Teplice v posledních sedmi minutách! JIH - TEP 2:1, 1.kolo | Miroslav FuksExtraligoví starší dorostenci FC Vysočina odstartovali nejvyšší soutěž důležitým vítězstvím! V nervydrásajícím utkání zaslouženě zdolali Teplice 2:1 (0:1), když už od 6. minuty prohrávali. Jejich celozápasovou ofenzívu zužitkoval až střídající Jaroslav Málek, který skóroval v 83. a 88. minutě!
12.8.Vysočina přátelsky zvítězila v TřebíčiTRB - JIH 1:2, 0.kolo | Miroslav FuksFC Vysočina dlouhý týden (týden od pátečního domácí zápasu k víkendovému utkání venku) vyplnila středečním přípravným duelem proti diviznímu HFK Třebíč. Průběh utkání měla ve svých rukou, ale potýkala se s nepřesnou koncovkou. Konečný výsledek 1:2 (0:0) je tak pro domácí celek velmi lichotivý. Branky kombinovaného týmu FC Vysočina stříleli David Korčián a Vladimír Peška.
13.8.Urban: „Každá série jednou skončí!“ZLN - JIH 3:1, 3.kolo | Miroslav FuksDruhá fotbalová liga tento víkend vstoupí do 3. kola a v něm svěřence kouče Luboše Urbana čeká velmi těžká prověrka. V sobotu 15. srpna se od 17:00 představí se na půdě exligové Tescomy Zlín, která se netají jednoznačnou ambicí vrátit se okamžitě do Gambrinus ligy. Co jihlavský trenér o tomto soupeři ví?
15.8.Skvělý start dorostu – 2 zápasy = 6 bodů!JIH - HRA 3:0, 2.kolo | Miroslav FuksStarší dorostenci FC Vysočina dosáhli výborného extraligového startu. Stoprocentně zvládli nelehký start soutěže, v němž dvakrát nastoupili na domácí půdě. Jejich dobrou formu dnes po Teplicích odnesl i Hradec Králové. Na jasné výhře 3:0 (1:0) se brankami podíleli Jan Kosak, Pavel Príborský a Alois Zeman.
15.8.Vysočinské mládí z Mutěnic nakonec bez boduMUT - JIB 2:1, 2.kolo | Miroslav FuksUž se zdálo, že juniorka FC Vysočina získá v Mutěnicích první body do nového ročníku MSFL, když velmi mladý jihlavský celek v závěru utkání o bod přišel. Přitom svěřenci kouče Josefa Vrzáčka v utkání od 7. minuty vedli díky trefě Luďka Procházky. V minutě 66. však domácí vyrovnali a v 86. minutě vstřelili vítěznou branku.
15.8.Exligový Zlín potvrdil roli favoritaZLN - JIH 3:1, 3.kolo | Miroslav FuksAni na sedmý pokus se Vysočina vítězství proti Zlínu nedočkala. Navíc nerozšířila ani bilanci tří remíz a ze zlínské Letné odjela zaslouženě poražena 3:1 (2:0). Domácí už v první půli vstřelili dvě branky a mířili za vítězstvím. Vysočině se však duel podařilo zdramatizovat. V 70. minutě snížil Michal Kadlec z penalty na 2:1 a jihlavský tým bojoval alespoň o bod. Ten však svěřencům Luboše Urbana nebyl přán. Navíc expres Žůrek dal v závěru výsledku konečnou podobu.