V srpnu 2021 vyšly tyto články:

5.8.V pátek proti pražské DukleRedakceHráče Vysočiny čeká v pátek od 18:00 druhý domácí zápas sezony. Po výborném vstupu do sezony, kdy Vysočina Jihlava nejprve skolila doma Varnsdorf 2:1 a venku porazila Ústí nad Labem stejným rozdílem čeká ve 3. kole NÁRODNÍ:FORTUNA LIGY pražská Dukla.
5.8.Informace k pátečnímu zápasuMichal RůžičkaFC Vysočina Jihlava odehraje svůj druhý ligový zápas v pátek 6.8. od 18:00 proti FK Dukla Praha. Prosíme diváky, aby dodrželi podmínky bezinfekčnosti. Těšíme se na Vás!
6.8.Vysočina ve 3. kole remizovala s DuklouJIH - DUK 0:0, 3.kolo | Michal RůžičkaVysočina Jihlava nedokázala proti pražské Dukle využít dlouhou přesilovku, když byl v 11. minutě vyloučen dukelský Jan Peterka. Vysočině scházela k úspěchu hlavně přesná koncovka, ale přes pevnou obranu pražské Dukly si hráči Jihlavy vypracovali řadu zajímavých příležitostí. Oba týmy tak ve Fortuna národní lize nadále zůstávají neporažené.
10.8.Derby! Vysočinu čeká pohárový zápas proti PolnéMichal RůžičkaHráči Vysočiny Jihlava odehrají ve středu 11.8. první pohárový zápas proti Slavoji Polná. Slavoj je tradiční divizní klub. Jedná se o první střetnutí mezi prvními mužstvy Vysočiny a Polné v novodobé historii. Utkání začíná od 17:30 na stadionu v Polné.
12.8.Postup do dalšího kola MOL Cupu.POL - JIH 0:4, 1.kolo | Michal RůžičkaJihlava naprosto bez problémů postupuje do druhého kola MOL Cupu, přičemž v tom prvním kole vyřadila Polnou jednoznačným výsledkem 4:0. Jihlava byla po většinu času lepším týmem. V zápase se dvakrát prosadil Radek Křivánek a po jedné brance mladý Franěk s Vedralem.
13.8.Shudeiwa prodloužil s Vysočinou smlouvuMichal RůžičkaJihlavský odchovanec Fares Shudeiwa podepsal víceletou smlouvu. Mládežnický reprezentant prošel regionální akademií v Jihlavě a následně všemi dorosty Vysočiny Jihlava. Devatenáctiletý talentovaný střední záložník je stabilním členem základní sestavy prvního mužstva Vysočiny. „Moc si vážím důvěry klubu,“ okomentoval Fares Shudeiwa podpis nové smlouvy.
13.8.V neděli se Vysočina střetne s ex-ligovou ZbrojovkouMichal RůžičkaFC Vysočina v neděli 15. srpna čeká těžký venkovní duel. Na stadionu v Srbské změří síly s ex-ligovou Zbrojovkou Brno. Utkání začíná ve 20:00. „Je to soupeř, který je jedním z nejkvalitnějších, “ ohodnotil soupeře hlavní trenér Jan Kameník.
15.8.Vysočina prohrála v Brně o 4 brankyBRN - JIH 4:0, 4.kolo | Michal RůžičkaZbrojovka Brno ve Fortuna národní lize doma jasně přehrála Jihlavu 4:0. Hrdinou zápasu se stal Jakub Řezníček, který vstřelil všechny branky svého týmu. Jihlavští se v koncovce po celý zápas trápili a pro domácí nebyli rovnocenným soupeřem.
17.8.Los 2. kola MOL Cupu: Jihlava zavítá do Uherského BroduMichal RůžičkaPo výhře nad Polnou nás ve 2. kole MOL Cupu čeká třetiligový soupeř – ČSK Uherský Brod. Hrát se bude na půdě soupeře. Rozhodl o tom úterní los. Termín bude upřesněn.
18.8.Hledá se moderátorMichal RůžičkaFotbalový klub FC Vysočina Jihlava hledá moderátora zápasového programu při domácích zápasech A-týmu ve Fortuna národní lize. Požadavkem je kladný vztah ke sportu, dobrý mluvený projev a samozřejmě pravidelný časový prostor. Odměnou bude zážitky z centra dění mistrovského utkání a samozřejmě i zajímavá finanční odměna. Zájemci se mohou hlásit na telefon 606 238 315 popřípadě na e-mail: marketing@fcvysocina.cz
19.8.Informace k pátečnímu zápasuMichal RůžičkaFC Vysočina Jihlava odehraje ligový zápas v pátek 20.8. od 18:00 proti FC Sellier&Bellot Vlašim. Prosíme diváky, aby dodrželi podmínky bezinfekčnosti. Těšíme se na Vás!
19.8.V pátek přivítáme VlašimJIH - VLA 0:1, 5.kolo | Michal RůžičkaHráče Vysočiny čeká v pátek od 18:00 domácí zápas proti FC Sellier & Bellot Vlašim. Vysočina Jihlava v posledním kole dostala čtyřgólový příděl od brněnské Zbrojovky a má co napravovat. Podaří se Vysočině napravit zaváhání v Brně? Přijďte se podívat v pátek 20.8. od 18:00.
20.8.O vítězství Vlašimi rozhodla penaltaJIH - VLA 0:1, 5.kolo | Michal RůžičkaVlašim v předehrávce pátého kola Fortuna národní ligy prolomila jihlavskou domácí neporazitelnost a vyhrála brankou z penalty z 82. minuty, kterou proměnil hostující Filip Blecha. Domácí Vysočina prohrála podruhé v řadě a neudržela domácí neporazitelnost.
23.8.V úterý hraje Vysočina druhé kolo MOL CupUHB - JIH 1:2, 2.kolo | Michal RůžičkaFC Vysočina Jihlava se v úterý pokusí napravit porážku z posledního domácího zápasu, když doma prohrála s Vlašimí 0:1. Ve druhém kole poháru MOL CUP hráči Jihlavy zavítají na hřiště Uherského Brodu hrajícího třetiligovou MSFL. Zápas začíná od 17:00
23.8.Po pohárovém zápase liga v Chrudimi CHR - JIH 0:1, 6.kolo | Michal RůžičkaVysočina zvládla pohárový zápas v Uherském Brodě a na scénu opět přichází ligový zápas. Před reprezentační přestávkou Vysočina změří síly s Chrudimí na jejím hřišti. Navážeme na pohárový zápas a odvezeme si 3 body?!
24.8.Vysočina zvládla druhé kolo MOL Cupu na hřišti Uherského BroduUHB - JIH 1:2, 2.kolo | Petr ChudobaVe druhém kole MOL Cupu zavítala Vysočina na hřiště třetiligového Uherského Brodu a utkání bylo napínavé až do konce. Úvodní poločas vyhráli domácí gólem v nastavení. Vysočina díky gólu Svobody v 86. minutě a penaltě Vedrala v 87. minutě vyhrála a postoupila tak do 3. kola!
28.8.Výhru v Chrudimi zařídil z penalty VedralCHR - JIH 0:1, 6.kolo | Petr ChudobaProgram 6. kolo FN:L přinesl zápas FCV v Chrudimu. Utkání přineslo několik šancí na obou stranách, které ale v prvním poločase žádný gól nepřinesly. Chrudim se snažila aktivním přístupem dostat do vedení, ale po jednom z protiútoků fauloval chrudimský Fišl ve vápně hráče FCV a následující penaltu proměnil nechytatelnou střelou do horní poloviny branky Filip VEDRAL. V dalším průběhu utkání už branka nepadla a tak vezeme tři body z Chrudimi!